Jump to content
SnuFFy

[Arena] Szybka Rekrutacja! [ON]

Recommended Posts

Cześć, otwieram szybką rekrutację na admina serwera.

Wzór: 

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon :
6. Link do swojego GameMe :
7. Parę słów o sobie :
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem :
9. Steam_ID:
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
  • Like 9

Cześć

Szukam bobków, którzy chcieliby pomóc mi w pilnowaniu serwera 1v1. Oczywiście najważniejsze jest posiadanie czasu wolnego by móc w ogóle taki serwer pilnować.

Oferuje za darmo VIP oraz wymagam tej godzinki dziennie - jak ją spełnisz, nie będę na Ciebie krzyczał

• Like 9
  • Haha 1

1. Nick: boblee
2. Imię: Olek
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon : Tak
6. Link do swojego GameMe : http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1105821
7. Parę słów o sobie : Pochodzę z Wrocławia, moim zainteresowaniem są sport walki z naciskiem na boks i bjj, chodzę do drugiej klasy technikum na profil logistyk klasa mundurowa, w wolnym czasie gram w csa i rocket league.  
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Głownie pomóc ogarniać i zachować porządek na serwerze, często się zdarza, gdy akurat przebywam na serwerze znajdzie się albo cheater albo toksyczny delikwent. 
9. Steam_ID: STEAM_0:0:170353748
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wszystko zależy od nauki i treningów, ale myślę że minimum to ta godzinka do 3-4 dziennie.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Głownie rano i wieczorem.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4100h (Main - 3600, Smurf - 500)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, 4x Guard na JB i raz na Arenach.
  •  
  • Like 2

1.Krzysiu Pesteczka
2.Gracjan
3.17
4. 5 ale szybko sie ucze ;P
5.pewex
6.http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1105966
7.Jestem z Wroclawia Chodze do 2 klasy technikum profil Spedytor w tym o to miescie i moim zainteresowaniem jest sport gram w pile nozna kilka lat
8. chce pomoc serwerowi. Narazie mam mala aktywnosc na serwerze lecz wkrotce sie to zmieni dlatego postanowilem nie czekac z podaniem bo widze ze macie rekrutacje na amdina  
9. STEAM_0:0:104800845
10.prawie caly dzien gdyz nie mam nic do roboty :d
11. od 12 rano do 24 moge byc aktywny na serwerze
12. Około 5 lat z przerwami łącznie na wszystkich kontach mam z 4500 godzin 
13. posiadałem ale to kilka lat temu 
Edited by Krzysiu Pesteczka
  • Like 2

3 godziny temu, boblee napisał:
1. Nick: boblee
2. Imię: Olek
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
6. Link do swojego GameMe : http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1105821
7. Parę słów o sobie : Pochodzę z Wrocławia, moim zainteresowaniem są sport walki z naciskiem na boks i bjj, chodzę do drugiej klasy technikum na profil logistyk klasa mundurowa, w wolnym czasie gram w csa i rocket league.  
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Głownie pomóc ogarniać i zachować porządek na serwerze, często się zdarza, gdy akurat przebywam na serwerze znajdzie się albo cheater albo toksyczny delikwent. 
9. Steam_ID: STEAM_0:0:170353748
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wszystko zależy od nauki i treningów, ale myślę że minimum to ta godzinka do 3-4 dziennie.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Głownie rano i wieczorem.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4100h (Main - 3600, Smurf - 500)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, 4x Guard na JB i raz na Arenach.
  •  

Zgłoś się proszę do mnie na PW

2 godziny temu, Krzysiu Pesteczka napisał:
1.Krzysiu Pesteczka
2.Gracjan
3.17
4. 5 ale szybko sie ucze ;P
5.pewex
6.http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1105966
7.Jestem z Wroclawia Chodze do 2 klasy technikum profil Spedytor w tym o to miescie i moim zainteresowaniem jest sport gram w pile nozna kilka lat
8. chce pomoc serwerowi. Narazie mam mala aktywnosc na serwerze lecz wkrotce sie to zmieni dlatego postanowilem nie czekac z podaniem bo widze ze macie rekrutacje na amdina  
9. STEAM_0:0:104800845
10.prawie caly dzien gdyz nie mam nic do roboty :d
11. od 12 rano do 24 moge byc aktywny na serwerze
12. Około 5 lat z przerwami łącznie na wszystkich kontach mam z 4500 godzin 
13. posiadałem ale to kilka lat temu 

Jeżeli masz PRIME, przyjmę Cię. Jeśli nie, to niestety muszę odrzucić Twoje podanie -> podeślij dowód na PW

Przyjęty

• Like 1

Posted (edited)
1. Nick: kaante
2. Imię: Maciek
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7/10
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1091461
7. Parę słów o sobie : Cześć jestem Maciek mam 16 lat i pochodzę z Lubina. Interesuję się piłką nożną oraz F1. W wolnym czasie lubię grać w gry komputerowe m.in. Csgo
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Chciałbym zostać administratorem  ponieważ chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze aby nie zdarzali się gracze, którzy np. są ''odpaleni'' bądź wulgarni. Mimo, że moja ostanita aktywnosc nie jest zbyt duza postanowilem nie czekac z podaniem
9. Steam_ID: STEAM_0:0:524883491
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: myślę, że ta godzinka dziennie- półtora dziennie będzie a czasem nawet więcej.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: od południa do wieczora czasem dłużej. Weekendy: od rana do wieczora :D
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: łącznie na wszystkich kontach myślę, że 3500h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
Edited by enter
Edit
  • Confused 1

1. Nick: [CSC] Heyhihello
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon : Oczywiście 
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1121752
7. Parę słów o sobie : Cześć jestem Mateusz mam 20 lat pochodzę z małego miasta. Interesuje się mechaniką komputerami często gram jak wrócę z pracy 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Jestem na serwerze dość często i widuje jak wchodzi ktoś na wspomagaczach do gry( AIM,WH,AutoBh)
a w tym czasie nie ma admina i chciałbym pomoc w pilnowaniu serwera
9. Steam_ID:STEAM_0:0:245531623
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To zależy jeśli po pracy to jakies 2/3 godzinki jeśli wolne to moge nawet i parę łądnych godzin być na serwerze
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 15/16 a wolne to rano popoludniu wieczorem
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Będzie około 1200 godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na CS:GO nie ale na 1.6 miałem adminów parę z ładnym stażem 

W dniu 7.01.2021 o 12:39, enter napisał:
1. Nick: kaante
2. Imię: Maciek
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7/10
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1091461
7. Parę słów o sobie : Cześć jestem Maciek mam 16 lat i pochodzę z Lubina. Interesuję się piłką nożną oraz F1. W wolnym czasie lubię grać w gry komputerowe m.in. Csgo
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Chciałbym zostać administratorem  ponieważ chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze aby nie zdarzali się gracze, którzy np. są ''odpaleni'' bądź wulgarni. Mimo, że moja ostanita aktywnosc nie jest zbyt duza postanowilem nie czekac z podaniem
9. Steam_ID: STEAM_0:0:524883491
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: myślę, że ta godzinka dziennie- półtora dziennie będzie a czasem nawet więcej.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: od południa do wieczora czasem dłużej. Weekendy: od rana do wieczora :D
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: łącznie na wszystkich kontach myślę, że 3500h

17 minut temu, Heyhihello napisał:
1. Nick: [CSC] Heyhihello
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 20
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon : Oczywiście 
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1121752
7. Parę słów o sobie : Cześć jestem Mateusz mam 20 lat pochodzę z małego miasta. Interesuje się mechaniką komputerami często gram jak wrócę z pracy 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Jestem na serwerze dość często i widuje jak wchodzi ktoś na wspomagaczach do gry( AIM,WH,AutoBh)
a w tym czasie nie ma admina i chciałbym pomoc w pilnowaniu serwera
9. Steam_ID:STEAM_0:0:245531623
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To zależy jeśli po pracy to jakies 2/3 godzinki jeśli wolne to moge nawet i parę łądnych godzin być na serwerze
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 15/16 a wolne to rano popoludniu wieczorem
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Będzie około 1200 godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na CS:GO nie ale na 1.6 miałem adminów parę z ładnym stażem 

Zapraszam na PW (prywatna wiadomość na forum)

1. Nick: MAGnusb0b [CSC]

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 18

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon : tak

6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1074478

7. Parę słów o sobie : Jestem Jakub, chodzę do technikum na profil mechatroniczny, lubię grać na am_banana, bo to najlepsza mapa pod słońcem.

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Mam duże doświadczenie na serwerach 1v1, pozatym te same powody jak każdy, Maciuś lat 13 się kręci, a admina brak

9. Steam_ID: STEAM_0:1:182190516

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze: teraz 9-12 i 20-23, a w weekendy to 17-23

12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata, 2,4k godzin

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

• Like 3
  • Haha 3
  • Confused 1

nick: krisu000 (CSC)
imię: Krzysztof
znajomość sorceban: 6 ale szybko się uczę
sprawny działający mikrofon: tak
 Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1122981
Parę słów o sobie: 
Nazywam się Krzysztof, mam 14 lat od kilku dni jestem częstym użytkownikiem servera 1v1 tego forum. Posiadam pracę (Pracuje jako tynkarz/muraż i pomocnik budowlany) W skrócie wojownik,filantrop,odpowiedzialny i miły człowiek.
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Ponieważ jestem odpowiedzialnymi miłym człowiekiem i chcę, żeby na serverze było mniej cheaterów i toksycznych dzieci.
 Steam_ID: STEAM_0:1:583661087
Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 7-10h

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze: 9-11 18-24h weekendy:16-24h 20-24h
Staż w Counter-Strike Global Offensive: 600h to jest moje 2 konto bo na głównym mam vac za grifing.
Czy posiadałeś już admina?: nie dlatego chętnie spróbuję.

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

W dniu 10.01.2021 o 22:38, MAGnusb0b napisał:

1. Nick: MAGnusb0b [CSC]

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 18

6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1074478

7. Parę słów o sobie : Jestem Jakub, chodzę do technikum na profil mechatroniczny, lubię grać na am_banana, bo to najlepsza mapa pod słońcem.

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Mam duże doświadczenie na serwerach 1v1, pozatym te same powody jak każdy, Maciuś lat 13 się kręci, a admina brak

9. Steam_ID: STEAM_0:1:182190516

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze: teraz 9-12 i 20-23, a w weekendy to 17-23

12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata, 2,4k godzin

Na tak

W dniu 12.01.2021 o 17:45, krisu000 napisał:

nick: krisu000 (CSC)
imię: Krzysztof
znajomość sorceban: 6 ale szybko się uczę
sprawny działający mikrofon: tak
 Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1122981
Parę słów o sobie: 
Nazywam się Krzysztof, mam 14 lat od kilku dni jestem częstym użytkownikiem servera 1v1 tego forum. Posiadam pracę (Pracuje jako tynkarz/muraż i pomocnik budowlany) W skrócie wojownik,filantrop,odpowiedzialny i miły człowiek.
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Ponieważ jestem odpowiedzialnymi miłym człowiekiem i chcę, żeby na serverze było mniej cheaterów i toksycznych dzieci.
 Steam_ID: STEAM_0:1:583661087
Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 7-10h

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze: 9-11 18-24h weekendy:16-24h 20-24h
Staż w Counter-Strike Global Offensive: 600h to jest moje 2 konto bo na głównym mam vac za grifing.
Czy posiadałeś już admina?: nie dlatego chętnie spróbuję.

Na tak i mam nadzieję, że się nie przejadę

Zapraszam Was na PW (Prywatna wiadomość na forum)

• Like 1

1. Nick: byra
2. Imię: Dominik
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 szybko sie ucze
5. Sprawny i działający mikrofon : jest
6. Link do swojego GameMe :https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1124591
7. Parę słów o sobie : jestem Dominik, gram w csa 7lat, gram w rozne gry, potrafie pomoc, nie jestem toksyczny, nie wiem co jeszcze, pracuje jako barman, ide w ten kierunek
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem :administratorem chcialbym zostac poniewaz, chce zadbac o opinie i grywalnosc na serwerze, staralbym sie wykrywac cheaterow za wszelka cene, dbalbym o kulture, chetnie rozmawialbym z ludzmi na serwerze, jestem pomocny z komedami, jak i z innymi rzeczami i podpunktami
9. Steam_ID:https://steamcommunity.com/id/zarehh21134/
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: caly dzien od 12-24 12-02-03
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze 9-16 zalezy od dnia, weekendy 12-24
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: mam 1100h + 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak posiadalem, na ffa roznych, 1v1 tez byly, i w niektorych innych grach typu, gta, minecraft

@byra  Po konsultacji z adminami, na nie

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Love 1

1. blazy
2. Błażej
3. 25
4. 8 
5. tak
6. https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1123863
7. pracuje od 8-16, streetwear is my life. Załatwie CI kazda parke butow(zapraszam pv). W lato rower szosowy a zima narty. 
Stary człowiek i moze.
8. By był porządek na serverze na którym lubie grac. 
9. STEAM_1:0:100884144
10. KMWTW ale dla nie grajacych na 1v1 to ok. pare godzinek dziennie 
11. dni robocze: 18-23 weekendy: 14-24 i dłuzej
12. cs 1.6- ok 7k godzin CS:GO- 6 lat
13. Tak, chyba z 6 razy
  • Like 2

20 godzin temu, blazy napisał:
1. blazy
2. Błażej
3. 25
4. 8 
5. tak
6. https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1123863
7. pracuje od 8-16, streetwear is my life. Załatwie CI kazda parke butow(zapraszam pv). W lato rower szosowy a zima narty. 
Stary człowiek i moze.
8. By był porządek na serverze na którym lubie grac. 
9. STEAM_1:0:100884144
10. KMWTW ale dla nie grajacych na 1v1 to ok. pare godzinek dziennie 
11. dni robocze: 18-23 weekendy: 14-24 i dłuzej
12. cs 1.6- ok 7k godzin CS:GO- 6 lat
13. Tak, chyba z 6 razy

Przyjęty. Zapraszam na PW (Prywatna wiadomość na forum)

1. Nick: _PaPek
2. Imię: Adrian
4. Znajomość Komend Admina (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): nie
8. Parę słów o sobie **: jeżdżę na desce, lubię pić i lubię pomagać ludziom.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jestem codziennie aktywny na serwerze i widzę że często jest łamany regulamin więc chcę pomóc.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): poniedziałek, wtorek po 15:00 a tak to od 11:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3/4 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

• Like 2

3 godziny temu, _PaPek napisał:
1. Nick: _PaPek
2. Imię: Adrian
4. Znajomość Komend Admina (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): nie
8. Parę słów o sobie **: jeżdżę na desce, lubię pić i lubię pomagać ludziom.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jestem codziennie aktywny na serwerze i widzę że często jest łamany regulamin więc chcę pomóc.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): poniedziałek, wtorek po 15:00 a tak to od 11:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3/4 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Zapraszam na PW

• Like 1

POPRAWKA

1. Nick:  Pero Key-drop.com

2. Imię: Kacper

3. Wiek: 2006

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6

6. Link do swojego GameMe http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1131137

7.Składka (Tak/Nie) : Moge dać

7. Parę słów o sobie :  Interesuje się informatyką, grafiką, językiem angielskim i lubię grać w gry :))

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Jestem pomocny i aktywny, z chęcią zbanuje kilku cheaterów  i pomogę na serwerze.

9. Steam_ID: STEAM_1:0:174400345

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1h do 4h

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze od 17 a w dni wolne od 12

12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: gram od 1,5 -2 roku

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak w cs:go, gta, cs 1.6 i inne

Edited by Pero
  • Like 2

1. Nick: Picia

2. Imię: Piotr

3. Wiek:16

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7

6. Link do swojego GameMe :https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1124107

7.Składka (Tak/Nie) : Tak

7. Parę słów o sobie :  Lubie dużo jeździć na rowerze bardzo spędzać czas aktywnie na dworze, Jestem bardzo pomocny dla ludzi którzy są w potrzebie.

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem :Jestem aktywny bardzo często na serwerze i widzę że często jest łamany regulamin więc chcę bardzo pomóc

9. Steam_ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199128499409/

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2h do 5h

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni roboczę tak od 15:00 a weekedny,no tak od 12:00

12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: w CS:GO gram od 3 lat 

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak posiadałem w csie i w innych grach takich jak np: MC Gta tf2 

• Like 2

8 godzin temu, Pero napisał:

POPRAWKA

1. Nick:  Pero Key-drop.com

2. Imię: Kacper

3. Wiek: 2006

6. Link do swojego GameMe http://classicffa.gameme.com/playerinfo/1131137

7.Składka (Tak/Nie) : Moge dać

7. Parę słów o sobie :  Interesuje się informatyką, grafiką, językiem angielskim i lubię grać w gry :))

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Jestem pomocny i aktywny, z chęcią zbanuje kilku cheaterów  i pomogę na serwerze.

9. Steam_ID: STEAM_1:0:174400345

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1h do 4h

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze od 17 a w dni wolne od 12

12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: gram od 1,5 -2 roku

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak w cs:go, gta, cs 1.6 i inne

Zapraszam na PW

8 godzin temu, PiciaKoks napisał:

1. Nick: Picia

2. Imię: Piotr

3. Wiek:16

6. Link do swojego GameMe :https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1124107

7.Składka (Tak/Nie) : Tak

7. Parę słów o sobie :  Lubie dużo jeździć na rowerze bardzo spędzać czas aktywnie na dworze, Jestem bardzo pomocny dla ludzi którzy są w potrzebie.

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem :Jestem aktywny bardzo często na serwerze i widzę że często jest łamany regulamin więc chcę bardzo pomóc

9. Steam_ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199128499409/

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2h do 5h

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni roboczę tak od 15:00 a weekedny,no tak od 12:00

12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: w CS:GO gram od 3 lat 

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak posiadałem w csie i w innych grach takich jak np: MC Gta tf2 

Zapraszam na PW

1. Nick: K4szvb
2. Imię: Igor
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak.
6. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1112187
7. Parę słów o sobie: Od dłuższego czasu uczę się programowania oraz tworzenia stron internetowych. Od jakiegoś roku zacząłem często grać w kantera i lubię to robić.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ jestem bardzo aktywnym użytkownikiem tego serwera i będę pilnował porządku na serwerze oraz kultury.
9. Steam_ID: STEAM_0:1:551214916
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Około 4-5 godzin dziennie (w weekendy mniej)
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Mniej więcej od 8 do 15 z przerwami oczywiście.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Posiadałem dwa konta. Ogółem jest to jakieś 1000h. Gram jakieś 3 lata, ale miałem ogromną przerwę.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie. Jeśli się dostanę to będzie mój pierwszy raz na tym stanowisku.

@K4szvb na nie

• Haha 2
  • Confused 1
  • Sad 1

1. Nick: HajperCarry
2. Imię: Maciej
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1132964
7. Parę słów o sobie : Zajmuje się robieniem grafiki komputerowej, od jakiegoś czasu stałem się bardzo aktywny na serwerku. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : ponieważ jestem aktywnym członkiem serwera i pilnuje kultury. Niestety konto obecne
ma mały poziom ze względu, że jest to smurf konto.
9. Steam_ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199137257827/
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: myślę, że tak od 4 do 6 godzinek dziennie na spokojnie jestem w stanie zrobić
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu i w weekendy 8-20 z przerwami
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: przegrane mam około 500h biorąc pod uwagę moje wszystkie konta
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie, jakbym dostał się na tą posadę to byłbym pierwszy raz adminem.
Edited by HajperCarry
  • Like 3
  • Haha 2
  • Sad 1

5 godzin temu, HajperCarry napisał:
1. Nick: HajperCarry
2. Imię: Maciej
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1132964
7. Parę słów o sobie : Zajmuje się robieniem grafiki komputerowej, od jakiegoś czasu stałem się bardzo aktywny na serwerku. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : ponieważ jestem aktywnym członkiem serwera i pilnuje kultury. Niestety konto obecne
ma mały poziom ze względu, że jest to smurf konto.
9. Steam_ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199137257827/
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: myślę, że tak od 4 do 6 godzinek dziennie na spokojnie jestem w stanie zrobić
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu i w weekendy 8-20 z przerwami
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: przegrane mam około 500h biorąc pod uwagę moje wszystkie konta
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie, jakbym dostał się na tą posadę to byłbym pierwszy raz adminem.

Zapraszam na PW

Zobaczymy przy okazji o co chodzi z tym kontem

1. Nick: Xârdes
2. Imię: Dawid
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1091333
7. Parę słów o sobie: Lubię jeść płatki xD
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chce pomóc
9. Steam_ID:  0:1:50638889
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W ciągu dnia można mnie spotkać o każdej porze
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 3k godzin

• Like 7
  • Thanks 2
  • Sad 1
  • Love 2

6 godzin temu, Xardes napisał:

1. Nick: Xârdes
2. Imię: Dawid
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1091333
7. Parę słów o sobie: Lubię jeść płatki xD
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chce pomóc
9. Steam_ID:  0:1:50638889
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W ciągu dnia można mnie spotkać o każdej porze
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 3k godzin

Zapraszam na PW

• Like 1
  • Love 1

1. Nick: zyzo
2. Imię: Damian
6. Link do swojego GameMe :https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/1102637
7. Parę słów o sobie : Jestem Damian lubię jeździć  na rowerze interesuję się piłką nożną i chodzę do ósmej klasy
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Chciałbym pomóc serwerowi 
9. Steam_ID: STEAM_1:1:538400223
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zależy kiedy mam czas
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3k h
  • Like 4
  • Haha 9
  • Love 1