Jump to content
Sign in to follow this  
Noise.

Szybka rekrutacja na admina[ON]

Recommended Posts

Wzór:

1. Nick:
2. Imię:

3. Wiek:
4. Znajomość Komend Admina (1-10):
5. Link do swojego GameMe:
6. Parę słów o sobie :
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:
8. Steam_ID:
9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

• Like 2
  • Love 2

Jeżeli ktoś gra na serwerze i ma chęć oraz czas, zapraszam do złożenia podania!

Serwer to nie tylko pluginy i gracze, ale też administracja, która pilnuje porządku.
Niestety, ktoś musi tego porządku na serwerach pilnować, więc jeśli chcesz pomóc, zapraszam!

• Like 5
  • Thanks 1
  • Sad 1
  • Love 1

1. Nick: blx666prsn (jak narazie ale często mogę zmieniać nick)
2. Imię: Patryk

3. Wiek:16
4. Znajomość Komend Admina (1-10): 4
5. Link do swojego GameMe:https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1102026
6. Parę słów o sobie : Jestem Patryk, na pierwszy rzut oka wydaję się takim "rozrabiaką" ale jak mnie się bliżej pozna można dostrzec fajnego gościa z fajnym charakterkiem..
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Gdyż, jestem bardzo aktywnym graczem i skoro gram cały czas na serwerze zdarza mi się spotkać z graczami, którzy nie przestrzegają regulaminu czy nadużywają bugów na mapach.. dlatego również chciałbym przypilnować aby serwer był w miarę bezpieczny
8. Steam_ID: STEAM_1:0:82326446
9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: nieokreślony, gdyż to zależy od sytuacji czy jestem w domu czy mnie nie ma czasami zdarzy mi się pojechać gdzieś wiadomo jak to jest.. ale na dzisiejszy dzień jak wiadomo wszyscy siedzą w domach no i ja częściej będę grywał na serwerze.
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): nieokreślony, choć w weekend tylko niedziela, ponieważ staram się jeździć do rodziny w pt-nd.

•  
  • Like 4

1. Nick: Visha

2. Imię: Ilona

3. Wiek: 23

4. Znajomość komend admina: 6

5. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/1109966?uid=a77b6f7792deda09c8d5ce42cd2e6d47

6. Parę słów o sobie: Księgowa z Wrocławia. Aktualnie studentka ostatniego roku studiów. 

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Miałam już Admina na tym DR, ale parę lat temu. Wiem z czym się to je i na czym to polega. Mam duży sentyment do tego.

8. Steam_ID: STEAM_0:1:1668134

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Sporo, przynajmniej 2 h dziennie.

10. W jakich godzinach grasz? Różnie, pracuje zdalnie, więc gram czasami rano, popołudniu i wieczorami najczęściej 

• Like 3
  • Love 1

9 minut temu, Ilonez napisał:

1. Nick: Visha

2. Imię: Ilona

3. Wiek: 23

4. Znajomość komend admina: 6

5. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/1109966?uid=a77b6f7792deda09c8d5ce42cd2e6d47

6. Parę słów o sobie: Księgowa z Wrocławia. Aktualnie studentka ostatniego roku studiów. 

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Miałam już Admina na tym DR, ale parę lat temu. Wiem z czym się to je i na czym to polega. Mam duży sentyment do tego.

8. Steam_ID: STEAM_0:1:1668134

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Sporo, przynajmniej 2 h dziennie.

10. W jakich godzinach grasz? Różnie, pracuje zdalnie, więc gram czasami rano, popołudniu i wieczorami najczęściej 

Przyjęta.

• Like 2
  • Haha 1

1. Nick: zyzo [CSC]
2. Imię: Damian

3. Wiek: 14
4. Znajomość Komend Admina (1-10): 7
5. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1085115
6. Parę słów o sobie : Mam na imię Damian interesuję się piłka nożną, lubię spędzać czas przed komputerem i lubię spać :)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem ponieważ czasami trzeba czekać parę minut na ludzi którzy afczą i nabijają monety 
8. Steam_ID: STEAM_0:1:538400223
9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: myślę, że 2-4h dziennie 
10. w jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): różnie ale najczęściej w godzinach 18-21     
  • Like 1
  • Haha 4

Posted (edited)
2 godziny temu, ZYZOBOBEK napisał:
1. Nick: zyzo [CSC]
2. Imię: Damian

3. Wiek: 14
4. Znajomość Komend Admina (1-10): 7
5. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1085115
6. Parę słów o sobie : Mam na imię Damian interesuję się piłka nożną, lubię spędzać czas przed komputerem i lubię spać :)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem ponieważ czasami trzeba czekać parę minut na ludzi którzy afczą i nabijają monety 
8. Steam_ID: STEAM_0:1:538400223
9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: myślę, że 2-4h dziennie 
10. w jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): różnie ale najczęściej w godzinach 18-21     

Przyjęty,

Zapraszam na pw.

Edited by Zygus
  • Haha 7
  • Confused 1