Jump to content
Sign in to follow this  
dratewka.

unboxing czitera with dratewka

Recommended Posts

Na początku chciałbym przesłać serdeczne podziękowania dla któregoś zjeba, który przyflexował się na serwerze, że podejrzany jest sprawdzany(skąd to wiem? z jego zachowania na demach i tego co pisał na czacie). Doprowadziło to w konsekwencji do tego, że podejrzany zaczął się pilnować, a na chwilę obecną przestał grać i pewnie czeka, aż sprawa ucichnie, a dotychczasowe dowody wygasną. 

Dlaczego to dla mnie takie ważne?
Mam pewne podejrzenia co do tożsamości podejrzanego, że już tutaj był i pełnił pewne funkcje, więc można wnioskować, że wróci(każdy wraca), pytanie - kiedy? Jednak ten temat nie będzie traktował o tym kim podejrzany jest(przynajmniej w moich chorych urojeniach xD), a co zrobił. Nie wiem kiedy wróci, nie wiem do kiedy będę na serwerze, więc postanowiłem to wrzucić.

Jako, że zawsze chciałem, żeby moje rozpiski były ciekawe to podzielę ją na dwie części. W pierwszej przedstawię gifa wraz z opisem sytuacji, w drugiej części znajdzie się sucha rozpiska. Postaram się, żeby kwestia nadania bana wynikała już z pierwszej części, a dalsza część była tylko gwoździem do trumny.

Twój nick: hot przyjaciel twojej mamy

Nick podejrzanego*: Ne ne ne 

Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:0:68065418

Data (dzien, gg:mm) zajścia: -

Twój dowód*:  nie było łatwo, tak jak wyżej wspomniałem - ktoś się rozpruł i podejrzany się pilnował; nie ukrywam, że trochę czasu zmarnowałem w poszukiwaniu tego jednego, do bólu spalonego dema - a dla mnie tylko takie dema są podstawą 
https://www46.zippyshare.com/v/qmACl71v/file.html bo link do dema wygasł

Rodzaj cheata*: aim/wh

Nazwa mapki: opisywany jest de_westwood
Czasy podejrzanych akcji*: - 

IP /Nazwa serwera: cod

Skąd moje zainteresowanie tym graczem?
W poprzedniej edycji grałem tylko przez dwa pierwsze dni jednak od czasu do czasu sprawdzałem gameme i oceniałem jak wygląda sytuacja na serwerze. W połowie edycji pojawił się znikąd - on na białym koniu - i bez problemów wbił ~170lv bez bonusów do expa, robiąc przy tym niezłe statystyki - plasujące go w top5 gameme. Oczywiście wśród graczy pojawiały się pytania, czy to skill czy cheaty jednak podejrzany szybko rozwiewał ich wątpliwości, mówiąc, że ma wyskoki level na faceit :OO Rzeczywiście wysoki, brakuje tylko zera z tyłu.

602YvC2.png

Dowody. 
Oglądając demo z westwooda po raz pierwszy byłem zdziwiony, ponieważ nie potrafiłem sobie wytłumaczyć dlaczego gracz podejmuje takie decyzje, a nie inne. Podejrzany w przeciwieństwie do innych dem, zachowywał się momentami irracjonalnie, czasami wręcz głupio. Jednak minuty dema upływały, a ja powoli zaczynałem rozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Otóż, nie wiem czy @KamuiKirito domyśla się kim jest Ne ne, ale na demie z westwooda wyraźnie widać, że Ne ne ma jakiś do niego uraz i za każdym razem widząc Kamuiego w okolicy, za wszelką cenę próbuje go zabić. Jest to strasznie komiczne, ponieważ @KamuiKirito orał go jak dziwkę, nieświadomie podpuszczając, by podejrzany w tym co robił był bardziej obvious. Tak więc podejrzany obsesyjnie starał się zabijać Kamuiego, dostarczając przy tym takie akcje jak ta - https://streamable.com/uao62v
Koleś widzi gościa na dachu, co więcej, on się mu świeci na radarze - jednak gdy Kamui pojawia się w polu widzenia wallhacka to podejrzany ma jeden cel - zabić go i uratować swoją urażoną dumę XDDD 
Dzięki @KamuiKirito za swoją nieświadomą pomoc, myślę, że ubteam na Ciebie czeka, zaraz po roli administratora na 1v1 ❤️

Reszta dowodów.
00:34 - runda rozgrzewkowa - podejrzany reaguje na kawałek modelu gracza - odkąd gram nigdy nie widziałem(a co za tym idzie - nigdy bym się nie spodziewał) na rozgrzewce rywala na tym dachu
00:50 - nie zdał obrażeń więc nie mógł wyspotować rywala - jest jednak na niego gotowy
00:52 - pewny peek na gracza
01:04 - odpuszcza dół skupiając się na dwóch modelach na górze
01:05 - 2 sekundowy lock na model (generalnie takie rzeczy są dziełem przypadku, tutaj jestem przekonany, że to był przypadek.exe)
01:10 - szóstka rywali żywych jednak podejrzanego nie interesuje lewa strona mapy
01:23 - goni za rywalem nie zwracając uwagi na cornery itp
01:29 - aim - oddaje spray - 2 pierwsze kule niecelne, trzecia kula przeskakuje na głowę rywala, celownik przez ten czas nie poleciał nawet na chwilę w dół by skontrować recoil :o
01:51 - podejrzany przeskanował otoczenie więc może sobie pozwolić na bieganie z nożem w ręku, gdy na zegarze jest niecała minuta do końca 
01:58 - reakcja na model - aim
02:27 - focus na model gracza, odpuszcza całkowicie dół łącznika
02:34 - reakcja na model zbyt szybka
02:35 - peek z premedytacją na admina będącego na afku za słupem; całkiem ciekawe ponieważ słychać jeszcze jednego gracza przy oknie, więc dlaczego nie czekał na niego? za admina więcej expa?
03:54 - rozpoczyna strzelanie dobry kawałek od głowy rywala, następnie przeskok na ciało -> zabił -> ak przestaje strzelać -> podejrzany stoi i nie wie co się dzieje
04:00 - myli ścianę i zaczyna strzelać prefem do gracza za nią D: https://streamable.com/zgeybp
04:05 - magnes na głowę, co samo co trochę wyżej; zaczyna strzelać kawałek od modelu -> teleport na głowę
05:23 - bez sprawdzania co dzieje się dokoła peekuje na model na dachu
06:34 - dlaczego?
08:09 - spalony placement celownika 
08:18 - przeciwnik peekuje go od pleców, podejrzany strzela? na innym demie jest parę akcji gdy alt tabuje przed przeciwnikiem, może przykład kolejnych czitów do trolowania debili D:
09:39 - widać trochę lufę, fakt; dlaczego jednak patrzy na model zamiast na miejsce w które przeciwnik może wskoczyć?
09:40 - dostrzega drugi model, nie słyszy natomiast podbiegającego sapera
12:39 - dwa suicide pod rząd, rudna po rundzie, podejrzany pisze znaki zapytania na czacie, tak jak wspominałem wcześniej o tych troll cheatach, to nawiązywałem też do tej akcji
14:00 - ?
15:16 - gotowy na peek rywala na blisko 
15:20 - placement celownika
15:21 - pali
17:44 - robi to samo za każdym razem, widząc, że nie ma modeli na dole odpuszcza dół i focusuje się wyłącznie na dachu, gdzie rywale już są
17:58 - dwa strzały i magnes na model
18:03 - pali ścianę ignorując gracza na dachu
18:41 - ?
18:59 - nienaturalne zachowanie celownika po strzale z awp
19:01 - doskonała predykcja
20:33 - doskonała predykcja - pali
20:38 - nienaturalne zachowanie celownika po strzale z awp
20:42 - jak wyżej
20:54 - dziwny focus na Kamuiego, wszystkie strzały spalone
21:21 - aim; po tej akcji zrozumiałem o co chodziło w przy czasach 09:39, 14:00, 18:03, czy przy tym ataku na Kamuiego z akcji wcześniej. On przez cały ten czas próbował focusować Kamuiego i go zabić D: W takim razie jest to jeszcze bardziej obvious, bo wiedział gdzie owego gracza szukać xD
22:06 - pali prefem
22:09 - zachowanie celownika - bolesne
22:12 - zachowanie celownika - bolesne
22:15 - zachowanie celownika - bolesne 
23:01 - szybka reakcja na gracza z cichymi krokami
24:08 - ?
25:35 - ?

Przeczytałem to jeszcze raz i w sumie bym to skasował i napisał od nowa, lepiej, ale boli mnie głowa i mi się nie chcę, więc zostanie jak jest.

Peace (jebać?)

• Like 17
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 2

Szczerze? Wystarczyły mi tylko te dwa demka/akcje, które podesłałeś w linku wyżej.

Było na tego gracz już dużo skarg, ale we wszystkich demkach nie widziałem nic specjalnego, może to moja wina. Nie mam pojęcia...
@dratewka. Dziękuje za zgłoszenie i podesłanie tych akcji.

Gracz zostaje zbanowany.

• Like 3

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines