Jump to content

[ODRZUCONE]Podanie [CSC] Jail10Men [CSC]

c9nn
 Share

Recommended Posts

1. Nick: [CSC] Jail10Men [CSC]
2. Imię: Wiktor
3. Wiek: 17    
4. Znajomość komend strażnika(1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:TAK
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/782534
7. Parę słów o sobie **: Siema, jestem Wiktor. W tym roku skończę magiczny wiek 18 lat. Już od jakiegoś czasu przebywam na serwerze JailBreak wróciłem zmotywowany i pełny sił do pomocy przy rozwoju i opiece serwera. Tak jak mogliście się już dowiedzieć mieszkam aktualnie w Szkocji obok dużego miasta Glasgow. Z powodu mojej wyprowadzki zrezygnowałem z  Guarda  i w rezygnacji napisałem ze jak wszystko się ogarnie to będę mógł wrócić. No i o to jestem. Aktualnie mam wolne i kupę czasu na granie dopiero od marca zacznie się moja edukacja z czym idzie mniejsza aktywność choć i tak mam nadzieje ze nie będzie mała, czas pokaże. O sobie mogę powiedzieć jeszcze to ze podróż z Polski do Szkocji zmieniła mnie w 100 % na lepsze i staram się być lepszą wersją siebie, przestałem jarać zielsko (mój największy sukces roku 2020), zacząłem ćwiczyć kalistenikę i czytać książki żeby rozwijać swoje słownictwo które aktualnie nie jest zbyt bogate. Uważam się za osobę inteligentną choć dużo osób będzie w stanie zaprzeczyć bo na JB staram się nie być poważny ;O. Na początku mojego powrotu na serwer popełniłem dużo błędów między innymi lekka spinka z administracją ale zrozumiałem swój błąd i starałem się unikać konfliktów z kimkolwiek , próbuje  mieć doby kontakt z ludźmi i myślę ze poprawa mojego zachowania może być widoczna. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem z kilku powodów.
-dla własnego spokoju ponieważ często gram i niekiedy nie ma admina/guarda a są osoby łamiące regulamin  
-jak już napisałem wyżej pomóc administracji przy rozwoju i opiece nad serwerem 
-Wprowadzać fajną atmosferkę 
-uczyć nowe osoby jak powinno się grać (nie mówię o strzelaniu bo za bardzo mi to nie idzie xD) 
9. Steam_ID: STEAM_0:1:122489260   
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: ponad 2 h choć mogą być dni co będę miał godzinkę ale będę starał się unikać takich sytuacji 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): ciężko stwierdzić gram jak mam czas 
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 2k h 
13. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): TAK
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

• Like 3
  • Haha 3
  • Confused 2
  • Love 1

W sumie to jestem na TAK:

Gracz jest dość czesto aktywny na serwerze

Nie sprawiasz jakiegos specjalnego problemu na serwerze czasem toxic lekko powyzywa kogos ale bardziej for fun

Bardzo ładnie napisane podanie- rozpisane\

Dość czesto widuje cie po stonie ct moze nie idealnie prowadzisz po stronie ct ale wszystko jest do wyćwiczenia

Znajomośc regulaminu no tutaj jestem tak "forty-forty" XD

Posiadałeś admina wiec z komendami nie powinno byc problemu :)

Pozdrawiam i powodzenia.

• Thanks 1

image.thumb.png.9bb0301dc65b9c4451601708bba3e880.png

Zdecyduj się, czy chcesz pomóc administracji, czy zbierać na nią syfy. Trochę głupie by było jakby cała administracja upadła a ty byś też w niej był.

Na serwerze zachowujesz się dosyć głupio, ciągle rzucasz bezsensownymi tekstami a jak ostatnio widziałem cię w CT to nie szło ci to zbyt dobrze. Co do pomocy nowym graczom - z tym się mogę zgodzić, starasz się pomóc jeżeli ktoś czegoś nie wie, jednak masz spore braki w znajomości regulaminu a pomoc z brakiem znajomości regulaminie trochę nie idzie w parze.

Nie wydaje mi się, abyś chciał współpracować z resztą administracji a nawet jeżeli byś chciał to na pewno by to nie wyszło, ponieważ niespełna miesiąc temu zastraszałeś wszystkich swoja wielką skargą.

• Love 9

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines