Jump to content

[PRZYJĘTE]Podanie SantiSeriousini

c9nn
 Share

Recommended Posts

1. Nick: SantiSeriousini
2. Imię: Wiktor
3. Wiek: 17    
4. Znajomość komend strażnika(1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:TAK
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/782534
7. Parę słów o sobie **: Siema, jestem Wiktor. W marcu skończę 18 lat. Już od ponad miesiąca  jestem aktywny  na serwerze JailBreak . Jestem uparty, zresocjalizowamy i gotowy  przejąć obowiązki guarda . Tak jak mogliście się już dowiedzieć mieszkam aktualnie w Szkocji obok dużego miasta Glasgow. Z powodu mojej wyprowadzki zrezygnowałem z  Guarda  i w rezygnacji napisałem ze jak wszystko się ogarnie to będę mógł wrócić. No i o to jestem. Aktualnie mam wolne i kupę czasu na granie dopiero od marca zacznie się moja edukacja z czym idzie mniejsza aktywność choć i tak mam nadzieje ze nie będzie mała, czas pokaże. O sobie mogę powiedzieć jeszcze to ze podróż z Polski do Szkocji zmieniła mnie w 100 % na lepsze i staram się być lepszą wersją siebie, przestałem jarać zielsko (mój największy sukces roku 2020), zacząłem ćwiczyć kalistenikę i czytać książki żeby rozwijać swoje słownictwo które aktualnie nie jest zbyt bogate. Uważam się za osobę inteligentną choć dużo osób będzie w stanie zaprzeczyć bo na JB staram się nie być poważny ;O. Na początku mojego powrotu na serwer popełniłem dużo błędów między innymi lekka spinka z administracją  zrozumiałem swój błąd i starałem się unikać konfliktów z kimkolwiek , próbuje  mieć dobry kontakt z ludźmi i myślę ze poprawa mojego zachowania może być widoczna. A i najważniejsze uwielbiam kurczaka z ryżem w sosie  serowym z warzywami .
8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem z kilku powodów.
-dla własnego spokoju ponieważ często gram i niekiedy nie ma admina/guarda a są osoby łamiące regulamin  
-jak już napisałem wyżej pomóc administracji przy rozwoju i opiece nad serwerem 
-Wprowadzać fajną atmosferkę 
-uczyć nowe osoby jak powinno się grać (nie mówię o strzelaniu bo za bardzo mi to nie idzie xD) 
9. Steam_ID: STEAM_0:1:122489260   
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: ponad 2 h choć mogą być dni co będę miał godzinkę ale będę starał się unikać takich sytuacji 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): ciężko stwierdzić gram jak mam czas 
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 2k h 
13. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): TAK
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

Edited by c9nn
  • Like 12
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 2

Od wielu lat przesiaduje na tej serwerowni. Potrafi prowadzić. Pomaga nowym jak i starym graczom. Od ostatniego czasu widać poprawę w zachowaniu. Bardzo często przesiaduje po stronie CT. Jest bardzo aktywnym graczem. Miło było by go widzieć jako guarda.

• Like 1
  • Thanks 1

użytkownik z którym rozwijałem bardzo chętnie różne rozmowy podczas luźnego grania miły pomocny i jesteś aktywny na serwerze nawet po 9 godzin 

przeglądałem twoje logi z czatu przejrzałem około 15 stron nie zauważyłem jakiej kolwiek prowokacji z twojej strony dodatkowo jesteś starym graczem wiec nie widzę przeciwskazań abyś ponownie zaczął pomagać na serwerze  

jestem na tak 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

Jestem na Tak

+jest miły

+pomaga nowym graczom

+ogarnia ct

Myślę że sprawdziłby sie w roli guarda

Edited by Bellow
  • Thanks 1

+pomaga nowym graczom
+ogarnia ct
-czasem regulamin daje siwe znaki  wczoraj dałeś boxa gdy była osoba zbuntowana 

Ale myślę że można dać mu szanse

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Nie słyszałem na twój temat złych opinii. Prowadzisz na luzie i jest to spoko. Twoja aktywność z lutego też jest all right, z regulaminem nie widziałem większych problemów a z innymi ludźmi na serwerze, dogadujesz się lepiej niż poprzednio.

Tobie życzę powodzenia, myślę, że przyda się pomoc w administracji. ;)

Jestem na Tak. 

• Like 1
  • Thanks 1

Próbujesz pomagać nowym graczom na tyle ile możesz, masz dobrą aktywność, byłeś w tej administracji i raczej nie zapomniałeś co powinieneś robić na danym stanowisku. Jedna rzecz to nie zapominaj o tym że inni też mogą mieć racje i nie jesteś wszechwiedzącym.

Jestem na tak.

• Like 1
  • Thanks 1

Wszystko co mógłbym powiedzieć zostało wymienione powyżej przez kolegów, widać poprawę w twoim zachowaniu na serwerze oraz wszelkie starania 

Jestem na tak

• Like 2

Widzę znaczą poprawę twojego zachowania. Napisz mi na PW w celu ustalenia terminu 2 etapu.

• Like 4
  • Love 1

• offen locked this topic
  • Suiryu unlocked this topic

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines