Jump to content
Sign in to follow this  
nancio

[ODRZUCONA]Skarga na eqq

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Twój Nick Alice Redlips
2. Kto zawinił? (admin/gracz) admin
3. Nick oskarżonego eqq
4. Steam_ID oskarżonego STEAM_0:0:100050544
5. Data i godzina zdarzenia 15:38
6. Mapa Mirage Free For All
7. Opis sytuacji: Zgłosiłem cheatera na [email protected], po czym jeszcze zagrał przynajmniej dwie rundy. Nikt sobie z tego nic nie robił. Następnie jak napisałem na chacie, że się nie kryje (ten cheater) to mi cheater odpisał "i co z tego". Administracja dalej nic nie zrobiła a ja zdenerwowany zacząłem wyzywać tego cheatera (cheater to i tak nie gracz) i dostałem muta. Dopiero po moim mucie dostał bana. Zacząłem mówić na voicie, że mógłby trochę szybciej reagować, to także dostałem muta na voica. Zacząłem z nim pisać na [email protected] i mówił mi, że się nie dostanę na admina (nie wiem co to miało do rzeczy), więc mu odpisałem, że on powinien go stracić, za to że woli tryhardować ranking zamiast zbanować cheatera i w tym momencie dostałem bana za prowokacje. Wszystko jest na demku z aktualnej mapy godzina 15:40 pozdro.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) Demeczko, jak będzie gotowe to wrzucę na edita :)
 
 
edit:
Nie mówię, że masz OD RAZU banować, wystarczy wyjść na speca, będzie widać chociaż jakiś ruch w tę stronę.
 
Jeżeli jestem na celowniku to mnie zbanuj, raz już miałem bana i ubt orzekł, że nic nie mam. Zrobią to drugi raz.
 
Gag za debilizm? Co to w ogóle jest?
 
Nie pruję się kierunkowo do Medve, tylko do Ciebie, bo miałeś do mnie problem na voicie.
 
Nie wyzywałem Was
Te słowa były kierowane do cheatera, którego nie chcieliście zbanować.
Edited by Jeremaya Gattwold

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Powiem ci tak twoja kultura jest na poziomie zera Admin nie jest robotem, że od razu będzie banował ludzi bo ci sie tak podoba.

Zachowujesz się jak zwierze (a sam jesteś na celowniku adminów bo masz czyste konto). Dostałeś bana za prowokacje na [email protected] bo się prujesz do mnie i do medve że nie umiemy reagować jak roboty trochę to śmieszne.

Dostałeś pierw gag za swój "debilizm" bo zamiast pisać na [email protected] od razu to trzeba go zwyzywać chociaż i tak to nic ci nie dało.

Dostałeś mute to zacząłeś wyzywać mnie i @Medve 

Potem Na [email protected] nas zacząłeś wyzywać wiec dostałeś za prowokacje.

Podrzucam twój czat na serwerze. https://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/1113327

I taki ktoś się stara o admina a historia czatu to tylko

Edited by Jeremaya Gattwold

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, jako, że też byłem na serwerze, to się wypowiem.

Co do cheatera, to sam napisałeś, że gość był na serwerze przez 2 rundy. W 1 rundzie, ani ja, ani @eQu go nie oglądaliśmy, a po zabiciu 1 osoby w rundzie 2 dostał bana, więc nie rozumiem, czemu się sprułeś o jakiś tryhard na serwerze (?) zamiast naszej reakcji.

Jeśli chodzi o twoje blokady, to są one jak najbardziej słuszne. Sam udowodniłeś, że dobrze dostałeś gaga, wysyłając ss tego co napisałeś w ciągu 1 rundy (osobiście dałym trochę dłuższego, ale to już nie ważne). Od razu po gagu, zacząłeś gadać do eQQ, że zamiast banować odpalonego gościa to gra. Krótko mówiąc, zacząłeś na niego najeżdżać i pouczać co robi źle. Dodam tylko, że napisałem do eQQ, że specjalnie się wywalę i spojrzę na gościa.

Bana dostałeś już w ostateczności, kiedy zacząłeś spamić na [email protected] tym, że nie powinniśmy mieć rangi, więc po prostu dostałeś krótkiego bana na 30 minut. 

Na przyszłość, zamiast wyzywać odpalonego gościa i zamiast gadać, jak słabo administracja sobie radzi, to po prostu zgłoś gościa na [email protected] i nie twórz więcej problemów, bo ten ban, jak i blokady na czat są słuszne i tylko i wyłącznie z twojej winy.

  • Like 5
  • Love 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informowałem o tym już w innych tematach

Admin nie jest zobowiązany do tłumaczenia się z podejmowanych czynności na serwerze, więc

W dniu 6.03.2021 o 15:43, nancio napisał:

Administracja dalej nic nie zrobiła a ja zdenerwowany zacząłem wyzywać tego cheatera (cheater to i tak nie gracz) i dostałem muta. Dopiero po moim mucie dostał bana. Zacząłem mówić na voicie, że mógłby trochę szybciej reagować, to także dostałem muta na voica.

No i tutaj admin zachował się poprawnie. Czas reakcji nie pozwala Ci łamać regulaminu, a więc nie rozumiem gdzie tutaj zawiniono?

 

W dniu 6.03.2021 o 15:43, nancio napisał:

Zacząłem z nim pisać na [email protected] i mówił mi, że się nie dostanę na admina (nie wiem co to miało do rzeczy), więc mu odpisałem, że on powinien go stracić, za to że woli tryhardować ranking zamiast zbanować cheatera i w tym momencie dostałem bana za prowokacje. Wszystko jest na demku z aktualnej mapy godzina 15:40 pozdro.

Startujesz na admina, a nie znasz regulaminu serwera. [email protected] nie jest od rozmów, a admini wielokrotnie byli informowani, że nie powinni komentować swoich działań NA SERWERZE.

Powtarzałem im wielokrotnie (były naweet za to ostrzeżenia), że mają nie komentować swoich działań, a działać zgodnie z regulaminem, a jeśli dany gracz ma oto problem, powinien kierować skargę na forum, a nie ciągnąć dyskusję na serwerze.

W dniu 6.03.2021 o 15:43, nancio napisał:

Nie mówię, że masz OD RAZU banować, wystarczy wyjść na speca, będzie widać chociaż jakiś ruch w tę stronę.

I tak byś tego nie zauważył, ponieważ admini mają dostęp do komendy ukrywających ich na spect

 

Sama skarga jest niesłuszna

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines