Jump to content
Sign in to follow this  
redm1

[ODRZUCONA]Skarga

Recommended Posts

Posted (edited)
Wzór skargi:
1. Twój Nickredm1
2. Kto zawinił? (admin/gracz)admin
3. Nick oskarżonego Polaczek1337
4. Steam_ID oskarżonego-
5. Data i godzina zdarzenia 03-27-21 17:17
6. Mapa Eldorado
7. Opis sytuacji:Dostałem  najpierw  perm mute/gag za moj bind[ktory wczesniej ani nigdy nie byl podlegany karze],po czym za obrażenie go na [email protected] dostałem perm na server,-3.2. Zakaz obrażania graczy na serwerze [Ban na 30 min / Ban na 1-3 godziny]3.3. Zakaz obrażania adminów na sayu/tsau/[email protected]/ bądź przez mikrofon [Ban na 1 godzinę / Ban na 1 dzień],Jeszcze bez ostrzezenia ,Soo nie zna regulamino,nie ogarnia sm.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) 
Edited by redm1
  • Like 1
  • Haha 2

Z adminem sobie pogadałem dlatego też został ten ban skrócony 

ale ty też masz swoje za uszami i już pokazałeś co potrafisz więc nie widzę sensu w pisaniu skargi skoro wszystko zostało wyjaśnione w Prośbie o UB 

jak byś od razu napisał skarge na ten temat i wtedy chciał mniejszą kare to może i bym ci zmniejszył do tych 1-2 dni bana, ale że pisząc prosbe o ub nie potrafiłeś zachować kultury i tam też obrażać admina który jest nowy i ma prawo się mylić, i wtedy od tego właśnie są skargi żeby wszystko wyjaśnić 

ja już swoje napisałem i nie zmniejszę ci bana 

• Like 1
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines