Jump to content

[JB CS:GO] Rekrutacja na opiekuna

Suiryu
 Share

Recommended Posts

Zapraszam do składania podań na opiekuna.

Osoba na tym stanowisku musi być aktywna oraz posiadać chęć dalszego rozwoju serwera.

Wzór:

Imię:  
Nick:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
Steam/SteamID: 
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?:
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty: 
  • Like 5
  • Sad 3
  • Love 2

• Suiryu pinned this topic
Posted (edited)

Imię: Dominik
Nick: ZyXeel
Znajomość SourceBans (1-10): 8
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Myślę że od jednej do dwóch godzin dziennie minimum. 
Staż na serwerze: Na serwerze gram od końca 2019 roku, na chwilę obecną mam przegrane około 43 dni.
STEAM: https://steamcommunity.com/id/Zyxeel/
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Niestety nie.
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Zmieniłbym wszystko co wymaga tej poprawy lecz w tym momencie nie widzę sensownych rzeczy do zmiany jak się coś pojawi to z chęcią się za to zabiorę. Postarałbym się wyjaśnić kilka punktów w regulaminie, które nie do końca są zrozumiałe lub wprowadziłbym kilka nowych. 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Miałem admina  Only  AWP, a od roku trzymam się na posadzie admina JB.
Dlaczego akurat Ty: Przez ten czas na adminie starałem się pomagać opiekunom, starałem się również pomagać w rozwiązywaniu problemów w administracji. Raczej jestem osobą która stara się unikać konfliktów z graczami.
Osobiście uważam, że ze społecznością naszego serwera mam dosyć dobry kontakt. Staram się być aktywny na forum a w szczególności w dziale JB. Jako admin starałem się urozmaicić grę na serwerze robiąc różne eventy.

Edited by ZyXeel
  • Like 22
  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Love 3

Imię: Hubert
Nick: ToxiZ
Znajomość SourceBans (1-10): 9
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  ostatnio trochę złapałem lenia ale tak to dziennie po 3-4 h
Staż na serwerze:  56 dni, gram od 2017 z małymi przerwami
Steam/SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198379250776/
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  Nie
Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Postarałbym się stworzyć coś nowego dla nowych graczy oraz jak i starych tak żeby każdemu się miło grało, chciałbym umilić czas graczom którzy już zostali zabici i czekają na nową rundę żeby się nie nudzili a źnaleźli coś dla siebie.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak posiadam Admina
Dlaczego akurat Ty:  Gram nie od dzis na serwerze, przez wiele lat patrzyłem jak różni opiekunowie sprawdzają się w tej roli i od dawna chciałem sprawdzić się na ich miejscu, wykazać się oraz pomóc w dalszym rozwoju serwera. Staram się pomagać i utrzymywać kontakt z każdym graczem, nie mam wrogów lecz wiele przyjaciół na serwerze, pomagam każdemu kto potrzebuje pomocy bez wyjątków.

• Like 10
  • Haha 1
  • Confused 8
  • Love 2

Imię: Jacob 

Nick: MAGnus 

Znajomość SourceBans (1-10): 6,5

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2-3 godziny

Staż na serwerze: 80h od marca

SteamID: STEAM_0:1:182190516

Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  Nie

Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?:  Zmieniłbym to, co potrzebuje natychmiastowych zmian tj. regulamin, zabawy czy administracje. W skrócie, dużo.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak, byłem adminem multiareny i ffa only mrg

Dlaczego akurat Ty: Nie jestem negatywnie nastawiony do prawie każdego, umiem słuchać graczy i mimo mojego małego stażu na serwerze mam szanse na uczynienie go lepszym.

• Like 7
  • Haha 16
  • Confused 2
  • Love 1

Mam przyjemność ogłosić, że drugim opiekunem zostaje @ZyXeel

Gratuluję i liczę na owocną współprace :P

• Like 6
  • Thanks 3
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Love 4

• Suiryu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines