Skocz do zawartości

Skarga na adminów !


Polish Me ;)

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Polish Me ;)2.Nick admina/gracza który zawinił: -Uwaga Lamie- i Rotek3.Admin/Gracz : Admini4.Data i godzina: 19:45 30 listopada 20125.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie którzy grali na serwerze .6.Opis sytuacji: Grałem sobie jak zawsze , po przejściu mapy jako pierwszy nacisnąłem na "pake" po mnie był Rotek , no i ocziwiście chciałem zabić tt lecz za 1 razem nie trafiłem i chciałem go 2 raz dziabnąć i wtedy nie wiadomo skąd zabił go rotek ... gdy zwróciłem mu uwagę że zabił tt bez kolejki, zaczął się tłumaczyć że nie wiedział że jest ktoś przed nim ... No to sory admin powinien być uważny i czytać u@ a nie zabawiać sie i robić voty "Czy Rotek jest fajny " albo "czy ten serwer jest fajny" no bez jaj ... Także była inna sytuacja kiedy gracz który był bodajże 5 lub 6 zabił tt to oczywiście admini du*y nie ruszyli żeby go zbanować za kolejkę ... Ale oczywiście bo jak nikogo nie banowali powiedziałem mu że jak innych nie banujecie że kolejkę to sam tej kolejki przestrzegał nie będę .. i od razu rotek zaczyna jęczeć przez mikro że dostane bana za kolejkę ... to mu powiedziałem to czemu ku**a innych nie banujesz, on powiedział że nie widział żeby ktoś bił poza kolejką, no ludzie chyba sobie żartujecie ... Admini na serwerze są ale i tak gówno robią .Proszę o odebranie im Administratora na serwerze DeathRun ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Nikt z nas nie ma admina na FFAWięc tak, co do zabicia to prawda zabiłem go, ale to był przypadek wszedłem w teleport a potem pojawiłem się w ciele TT, zbugowałem się a CS mi sie zlagował, poza tym tak.. nie byłem uważny i nie widziałem że NA U@ NAPISAŁ MI POLISH ME ŻE JEST PRZEDE MNĄ -,-, dalej. Dostałem admina 25 min przed całym zajściem, testowałem czy wszystko działa, zrobiłem vote TEST nie robiłem niczego typu czy rotek/serwer jest fajny ... Miałem nie ogar, dlatego na serwie był Uwaga Lamie, ja w tym czasie ustawiałem sobie wszystkie potrzebne bindy itp. Nikogo nie zbanowałem... Jednak jeśli uznacie tę skargę za słuszną, dobrze... Niech będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do vote tylko pokazywałem Rotkowi jak je się robi, w między czasie afk byłem chwilę, głównie słyszałem jak Polish Me ;) kłócił się z Rotkiem, było między innymi coś typu: (od Polish Me) debilu, frajerze itp, wtedy dałem bana na bodajże 30 min za obrazę admina.

 

Na u@ nic nie było.

Cytat z regulaminu: "Admin ma prawo się pomylić/popełnić jakiś błąd (wiadomo przecież, że jesteśmy tylko ludźmi)"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie zgadza, się z tobą lecz , żeby admin admina banował to już jest absurd chyba , że popełni to 2-3 razy to drugi admin powinien zareagować i nałożyć bana . Więc skarga słuszna a zarazem nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności