Jump to content

[ODRZUCONE][Redaktor] FreundeBobby


Recommended Posts

Wiek: 23 (tak serio, to 16)

Ilość spędzanego czasu na forum?: 5d 19h 19m 27s

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Pisałem już podobne artykuły na różnych forach oraz tutaj, jako pierwszy przykład mogę wymienić: temat covidowy, czy też różnorakie recenzje seriali.

Dział który najbardziej ci odpowiada: Filmy/Seriale, a w przyszłości może coś z Muzyką, bo każdy się zgodzi, że król jest jeden, kmwtw.

Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą zdystansowną, może czasem aż za bardzo, ale przez to potrafię dodać do recenzji nieco kolorytu i nie rozpisuje się na siłę nt. jakiś aspektów, które ledwo rozumiem albo są warte mniej niż obecnie moje życie. No i także jak mam wenę, to potrafię skrobnąć jakąś recenzję, która w jakiś sposób przekonuje potencjalnego interesanta do zainteresowania się danym tytułem, który w tym momencie opisuje.

Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Nieco świeżości i odkurzyć tematy, które nie są w sumie już używane. Nie obiecuje, że nagle zacznę narzucać sobie tempo recenzjowania kilku tytułów w tygodniu, czy coś. Nie lubię robić czegoś na siłę, ale w przypadku gdy skończę oglądać jakąś produkcję, to jest szansa że najdzie mnie chęć na napisanie recenzji nt. obejrzanego tytułu.

Link do 3 Twoich prac:

https://forum.cs-classic.pl/topic/73953-dragons-blood-2021/?tab=comments#comment-438133

https://forum.cs-classic.pl/topic/73931-resident-alien-2021/

oraz ukryty temat nt. COVID i recenzja serialu "Kingdom"

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

  • -_- changed the title to [ODRZUCONE][Redaktor] FreundeBobby
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines