Skocz do zawartości

[Druga opcja] Odwołanie od bana POprostu


6cars

Rekomendowane odpowiedzi

nick: POprostu

 

 

 

Wycinek z konsoli(bez IP)*image.png.bcccdb62d442575506bdbd1c0c5ef0f4.png

Serwer:

Call of Duty 201
145.239.23.158:27015

link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=POprostu&advType=name

 

Witam, nie cały rok temu otrzymałem bana pernamentnego. Nie przypadkowo piszę to rok później, w ten sposób chciałem wyrazić swego rodzaju pokute w stosunku do niniejszego bana i tym samym zwiększyć szanse na jego unieważnienia. Mam nadzieje ,że moje zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Dodam ,że aktualnie mam nick "6cars" ale jak dostałem bana miałem nick "POprostu". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednocześnie przyznajesz się że wtedy grałeś na czitach i sobie po prostu postanowiłeś przeczekać sytuacje i sobie napisać prośbę żeby "zwiększyć szanse na unieważnienie" trochę dla mnie to jest jak w stylu "czitowałem i co z tegom rok minął więc daj UB" do tego niech sprawdzi czy to nie jest twoje konto na forum, bo nie można zakładać multikont na forum chyba że poinformowałeś o tym odpowiednie osoby https://forum.cs-classic.pl/profile/27930-poprostu343/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem zwrócić się do bana jako był on nie sprawiedliwy ponieważ nie chcę (lub podświadomie nie mogę) kwestionować wyboru admina serwera, a na pisanie ,że "ban jest nie sprawiedliwy" nie gwarantuje, że jestem czysty, po za tym nie jestem w stanie udowodnić nie winności więc wziąłem banicje za słuszną. Więc zakładając ban za słuszny, postanowiłem odczekać trochę czasu, no i wypadło odwołanie na dzisiejszy dzień. A na temat profilu to tak, to mój profil, mam coś zrobić z nim zrobić np. napisać wątek/temat ponownie ale na tamtym koncie? lub je usunąć?

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Regulamin mówi jasno

Cytat

1. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto na forum w przeciwnym wypadku wszystkie konta użytkownika będą zablokowane. W momencie, kiedy kilku użytkowników korzysta z jednego adresu IP możliwe są ustępstwa - sprawę trzeba niezwłocznie zgłosić do administracji. 

Jest to zawarte na samym początku, a Ty akceptowałeś go wraz z rejestracją.

Składasz prośbę o UB, jednocześnie łamiąc regulamin forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności