Skocz do zawartości

[FORUM] Aktualizacja, zmiany i parę informacji


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Cześć

Dzisiaj doszło do zaktualizowania forum i warto by było poinformować Was czemu jest tak, a nie inaczej i co się zmieniło.
Zacznę może jednak od tego, że @Shino nie jest już Administratorem forum. Doszliśmy do wniosku ze względu na jego mocno ograniczony czas, który nie pozwala mu na większe działanie przy forum, zrezygnuje on z tej posady.
Chciałbym mu z tego miejsca jeszcze raz serdecznie podziękować za wkład w forum!

Dodatkowo chciałbym podziękować @Kasia! za obrazki pod odznaki stałe. Skorzystałem z paru, a następnie zrobiłem kolejne pod ten schemat, dzięki czemu mamy na starcie ponad 24 odznak, które będą stale rozwijane

 

Wróćmy teraz do forum

Czemu nie ma starego stylu?
Ta aktualizacja wprowadziła dość sporo zmian i poprzedni styl wymaga sporej edycji, która wymaga trochę czasu

Czemu nie mam nagród?
Aplikacja od nagród została usunięta, ponieważ nowa wersja forum wprowadza własny system, który automatycznie takie nagrody (tutaj nazywa się to odznaką) nadaje

O co chodzi z rangami?
Rangi to taki system poziomów, który wprowadzono w nowej wersji. Pisanie postów, zdobywanie reputacji i inne zdarzenia, nagradzane są punktami, które pozwalają nam zdobyć kolejną rangę.
Ten system jest jeszcze zmieniany, więc proszę mieć to na względzie

Czy czegoś przypadkiem nie brakuje?
Tak, na pewno brakuje chociażby tła profilu (już jest), ponieważ wtyczka nie jest kompatybilna z nową wersją forum, ale zniknął także Użytkownik Miesiąca, legenda grup, całkowity czas spędzony na forum, podbijanie tematów, sidebar z dodatkowymi funkcjami. Wszystko to będzie z czasem powoli dodawane

 

Tutaj możecie komentować zmiany

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności