Jump to content

problem z csgo

kjm
 Share

Recommended Posts

hej mam problem dotyczący cs go a mianowicie po ostatniej aktualizacji z operacją riptide w momencie włączania cs go mam czarny ekran ładowanie trwa z 5 minut a potem jak już będe w menu crashuje mi ekran i dźwięk.Jakby ktoś mógł pomóc będe mega wdzięczny.

Pierwsze co spojnosc plikow gry i zeskanowac kompa na wszelki wypadek,jak nie pomoze to reinstall csgo i daj znac czy sie ogarnelo

Oczywiście warto sprawdzić aktualność sterowników karty graficznej i opcjonalnie innych na wszelki wypadek. A jeszcze coś mi się kojarzy, że w plikach było coś co crushowało niektórym już przy wcześniejszych update'ach, ale to trzeba zasięgnąć porady internetów, albo może ktoś tutaj o tym pamięta.

@kjm

moze masz problem z tym pierwszym ekranem ladowania i cos crushuje,sproboj wpisac "-novid" w opcjach uruchamiania csgo
  • Like 1

Przy pierwszej instalacji CS pobiera sie DirectX jak nie miales wczesniej zainstalowanego DirectXa ,dziwne ,musiales nieswiadomie go usuanc,zobacz moze lepiej jeszcze raz wszystkie sterowniki czy czegos nie brakuje

skończyłem reinstallować nie pomogło generalnie problem wygląda tak że działa niby cs go ale ekran się freezuje i po 10 sekundach się zmienia dźwięk crushuje i po jakiejś minucie bycia w cs go pojawia mi się program cs go nie odpowiada i wyłącza csa jakby ktoś pomógł wyśle skina

wyglada to na sterowniki,ale zobacz swoje programy w tle czy ktorys tego nie powoduje,mi sie kiedys CSGO sam minimalizowal i nie dalo sie go wrzucic na pelny ekran ,okazalo sie ze przyczyna byl program od mikrofonu,rozne sa przyczny,pomyśl czy masz cos takiego działajacego w tle ktore mogloby miec wplyw, i koniecznie sprawdz czy masz pobrane najnowsze sterowniki do podzespołów

5 godzin temu, MeeN napisał:

"-novid"

wpisz sobie to w opcje uruchomiania i zobacz czy pomoże, a jak nie to skoro dźwięk się też coś buguje to odepnij słuchawki/głośniki, mikrofon jak pomoże to będzie wiadomo już przez co crashowało 
jak masz np. 2 monitory odepnij 1 i wtedy odpal 

wpisz w opcje uruchamiania -nosound i sprawdź czy w cs'ie jak wyłączysz dźwięk będzie to samo 
jeszcze możesz zmienić np. rozdzielczość wchodząc w folder Steam>userdata>592951>local>730(tutaj jest ten sam folder)<video
                                                                                                                       (te numerki będziesz miał inne)

potem 
"setting.defaultres"        "1920"
    "setting.defaultresheight"        "1080" 

zmieniasz sobie na mniejsze np. 1024x720
a jak masz np gre w oknie to "setting.fullscreen"        "0" dajesz 1 

ten film na starcie musisz jak ci się uda kliknąć żeby się wiecej nie pokazywać to może coś da, ale skoro -novid ci tego nie wyłącza to dziwne 

-refresh 60 chyba że masz monito np. 120, 144 hz to zmieniasz to 60 na tyle ile masz hz monitor 
-allow_third_party_software 

a jak to nie pomoże to nie wiem już czekaj aż się skończy Riptide operacja i może zacznie znowu działać