Skocz do zawartości

Prośba o ub


Hello Kitty

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Hello Kitty[CSC]
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Reason: CHEATBan created: 22-04-2020 23:46Ban end: permanent.Disconnect: You have ban on this server!Submit appeals on https://forum.cs-classic.pl/Reason: CHEATBan created: 22-04-2020 23:46Ban end: permanent.

Serwer: Call of Duty 201 lvl
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=22,04,2020&advType=date
 

Dzień dobry piszę w nietypowej sprawie natomiast nastała dzisiaj dziwna sytuacja grałem sobie spokojnie na serwerze i o godzinie jakoś 20:15 może minutę po wyskoczyło mi powiadomienie i próbie ponownego połączenie straciłem na chwilę internet i wywaliło mnie na główny pulpit cs. Gdy odzyskałem internet chciałem wejść spowrotem na serwer lecz wywaliło mnie z błędem jakim podałem wy wycinku. Szczerze nie wiem o co chodzi grałem kiedyś na tym serwerze teraz wrociłem przed resetem grałem parę i od początku tej edycji cały czas i wszystko było dobrze a dziś nagle taka sytuacja nie wiem o co chodzi. Jeśli chodzi o link do bana podałem i widtniej tam ban na gracza o nicku "ZB" Nigdy nie posiadałem takiego nicku po rozwinięciu widać nawet nick " MacieQ," takiego nicku również nigdy nie posiadałem nie wiem co mam więcej dodać liczę na rozwiązanie tego problemu bo jest to dość dziwna sytuacja.

Edytowane przez MrZodiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po tym SB to wygląda tak że mogłeś po tym jak ci neta wywaliło i po ponownym uruchumieniu zmieniło IP i dało kogoś kto miał bana na to IP z 2020roku więc więcej powiedzieć może @ -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności