Jump to content

vount9

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  38m 27s

Community Reputation

2 Neutralny

About vount9

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  dexter
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  4
 • Lokacja
  Pomorskie

Recent Profile Visitors

67 profile views
 1. Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną, rozumiem: Dodam jeszcze, że nigdzie nie padło słowo faworyzowanie. Wkładacie mi słowa do ust, szanujmy się.
 2. 1. Moje afk trwało jakies 10-15 sekund, po wyjściu z celi stanąłem na środku lasera, tak jak brzmiało polecenie. Po tym, pobiegłem szybko do kuchni po talerz, bo miałem gotowe jedzenie. Akurat jak wróciłem, moja gra była w trakcie odtwarzania killcama, stąd moje natychmiastowe zgłoszenie na !FK. 2. Dziwne, że kłamałem przez cały serwer, jak cała sytuacja rozgrywała sie w smoke'u, który był rzucony NA ŚRODKU LASERA. Więc wnioskuje, że moja śmierć była przypadkowym scanem przez smoke'a. (odnośnie kłamania - nikt praktycznie tej sytuacji nie widział, bo wszystko rozgrywało się w smoke'u, jedynymi osobami które wiedzą co się stało jest tak naprawde CT) 3. Od razu napisałem na !FK, że drgał mi model, co potwierdził killcam. (drganie) 4. Nie pamiętam czy mówiłeś abym kłamał, natomiast pamiętam, że mówiłeś żeby mnie zbanował, a skargę bierzesz na siebie. Sam potwierdziłeś, że jest to twój były współpracownik, mimo zaufania jesteś zwykłym graczem, więc powinien poprzeć bana jakimiś dowodami, a nie słowem kumpla przez klawiaturę. 5. Nie konsultując się ze mną, wyśmiałeś moje zgłoszenie i powiedziałeś freshmanowi to co napisałem wyżej, więc nie zadawaj pytania "jakiego bezpodstawnego?" 6. Nie powiedziałem również, że inni są na twoje zawołanie, natomiast nie powinieneś nakłaniać innego admina do banowania mnie, zwłaszcza że cała sytuacja trwała jakieś 20 sekund - od mojego deada po bana. 7. "Wstaw demko bo skarga zostanie odrzucona" Uwierz, chciałbym. [email protected] póki nie odpisuje, ale wnioskuje, że demka które się nie wyświetlają leżą po stronie pukawki. Szkoda, wstawiłbym, pośmialibyśmy się i wszystko byłoby wyjaśnione, szkoda. 8. Akcja rozgrywała się na gaben'ie i fortify, nie pamiętałem nazwy gdzie była geneza całego zajścia, wybacz. 9. Dziwne, że w ostatnich linijkach piszesz, że pierwsza sytuacja nie ma z tobą związku, a ochoczo się na ten temat wypowiadasz. Nie wiem, ale się wypowiem? "Pierwsza sytuacja wyglądała tak, że był zakaz skakania i ktoś skoczył, CT było pewne, że to ty skoczyłeś i odrzuciło fk." //Byłbym wdzięczny, gdybyście nie zamykali tego tematu. Choćbym miał czekać tydzień to wstawię tutaj te dwa demka, chociażby dlatego żeby udowodnić swoją rację, a przy tym założę nową skargę na Gemcia. pokój, może meliski? _____________________________________________________________________________ Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną, rozumiem: Dodam jeszcze, że nigdzie nie padło słowo faworyzowanie. Wkładacie mi słowa do ust, szanujmy się. @freshman nic mi nie daje, jestem troche podkurwiony, że dostałem bana za taki nonsens, moglibyśmy to sobie wyjaśnić na miejscu i byłoby koniec dyskusji. @freshman w momencie dostania bana to odniosłem wrażenie, że sprawa jest oficjalna, stąd pojawiła się skarga.
 3. Nick: dexter Wycinek z konsoli(bez IP)*: Disconnect: You have been banned by this server! Check forum https://forum.cs-classic.pl/! Reason: nadmierne klamanie na fk Ban created: 01-12-2019 21:19 Ban end: 02-12-2019 21:19. Serwer: JailbreakLink do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:521684224&advType=steamid&Submit
 4. 1. Twój Nick: dexter 2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz i admin 3. Nick oskarżonego: Freshman/Snexi 4. Steam_ID oskarżonego: Snexi: STEAM_0:1:87679480 Freshman: STEAM_0:1:108931488 5. Data i godzina zdarzenia: 21:20~ 6. Mapa:jb_fortify_v2 / jb_gaben 7. Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak, że parę godzin przed samym banem zgłosiłem FK, po zgłoszeniu wylała się na mnie fala gówna przez administracje, bo ponoć będąc afk podskoczyłem w miejscu - ok, jeszcze jestem w stanie to odpuścić. Godzina 21:20, jesteśmy na serwerze, dołącza freshman a w CT jest Snexi. Zgłosiłem FK za to, że podczas pozycji buntu zbugował mi sie model postaci i lekko on drgał, po czym Snexi (nie będąc już administratorem) powiedział freshmanowi żeby mnie zbanować za bezpodstawne zgłoszenie FK (dodam, że nawet mnie o nic nie spytali na ten temat, nie miałem w ogóle jak to wyjaśnić). Freshman posłusznie wykonał polecenie Snexi'ego, po czym Snexi dodał, że jak wpłynie na Freshmana skarga ode mnie, to on bierze ją na siebie. Gościu, nie jesteś administratorem, więc co by ta skarga tobie zrobiła? Po dwóch zgłoszeniach, według administracji "niesłusznych" dostałem bana na 24 godziny. Za dwa zgłoszenia. Może czas na zmianę tabelki kar? To co tu napisałem, to sama w sobie skarga nie jest, ale przemyślcie kogo macie w administracji. Skoro Snexi zrezygnował z tej posady, to chyba nie powinien nagabywać innych administratorów do bezpodstawnego banowania mnie. Żeby było śmieszniej, z chęcią dodałbym tu demko, ale niestety wasz system nie aktualizuje tego na bieżąco, więc zostałem z 24 godzinnym banem BEZ MOŻLIWOŚCI odwołania się. Jeżeli przeczyta to jakiś świadek, który był w tym czasie na serwerze, prosiłbym o udzielenie się w tej sprawie. Problem w tym, że z dzisiaj żadne demko się nie wyświetla. Tylko na jailbreaku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines