Jump to content

Recommended Posts

Informacja związana z reakcjami:

1. Reakcja "Plus" oraz "Dziękuje" jest odpowiednikiem reputacji, a więc służy ona do tego by nagrodzić daną osobę za daną pracę lub udzieloną nam pomoc.
2. Wszystkie reakcje poza "Plus" oraz "Dziękuję" mogą być nadawane dobrowolnie, ponieważ nie stanowią żadnej wartości w punktach reputacji.
3. Nadawanie reakcji "Plus" oraz "Dziękuję" za byle jaki post/temat, który nie wnosi nic, może stanowić podstawę do nadania ostrzeżenia danemu użytkownikowi, zwłaszcza gdy mógł on to zastąpić inną reakcją, która jest dostępna na forum.

Proszę pamiętać, że nadawanie reakcji "Plus" oraz "Dziękuję" za byle co, może wiązać się z zabraniem punktów reputacji dla obu stron korzystających z tego oraz może zostać nagrodzone ostrzeżeniem. Ilość straconych punktów zależy od ilości sytuacji, które zdarzyły się u danego użytkownika. - Właściciel ma prawo usunąć daną reakcję z tematu/postu, który według niego nie powinien ich otrzymać.

  • Like 6
  • Thanks 4
  • Haha 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines