Skocz do zawartości

Polski piłkarz sprowokował bijatykę. Ciosy jak na ringu


Romet

Rekomendowane odpowiedzi

20130322PF_RR080.JPG

 

Przeciwnicy, przegrywając 0:3, zaczęli polowanie na nogi rywali. Ofiarą padł reprezentant Polski i po chwili wszyscy zaczęli bitwę na pięści.

Ostatnie miesiące były prawdziwym koszmarem dla Macieja Rybusa. Wszystko przez poważną kontuzję stawu skokowego, która uniemożliwiała mu występy w barwach Tereka Grozny. Ostatnio jest już w pełni zdrowy, ale...

Niewiele brakowało, a znowu musiałby odwiedzać gabinety lekarskie. Podczas zgrupowania w tureckim Belek Terek rozgrywał sparing z albańskim Teuta Durres. Rywale przegrywali już 0:3 i zaczęli polowanie na nogi reprezentanta Polski.

W pewnym momencie nasz pomocnik został ostro sfaulowany i zwijał się z bólu. Wtedy na boisku zaczęły rozgrywać się dantejskie sceny. Gracze obu drużyn skoczyli sobie do gardeł i doszło do wielkiej bijatyki.

Leżałem na boisku, przybiegli lekarze. Początkowo chciałem podbiec i dołączyć do kolegów, ale jeden z przeciwników zatrzymał mnie. Więc przyglądałem się z boku jak mój trener i koledzy poszli do boju. Od razu na boisku wbiegły dwie ławki rezerwowych, ktoś z trybun też dołączył do bijatyki. Tłok się zrobił, ciosy na pewno zostały wyprowadzone

Udało się przywrócić porządek, ale przerażony sędzia postanowił nie ryzykować. Dlatego też zakończył towarzyski mecz pięć minut przed czasem. A co ze zdrowiem polskiego piłkarza?

Rywal trafił mnie w nogę, na szczęście jest tylko zbita. Nic poważnego się nie stało - uspokaja.

Co ciekawe, to nie pierwsza taka sytuacja w karierze Rybusa. Rok temu jego trener Stanisław Czerczesow chciał pobić sędziego. Wcześniej, jeszcze w barwach Legii Warszawa, 24-letni piłkarz brał udział w bijatyce z zawodnikami Szachtara Donieck.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności