Skocz do zawartości

Jin


Jinchuriki Kyuubi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :Jinchuriki Kyuubi
Link do SSów : Nie wiem jakim cudem ale ich nie mam co do poradnika mam xp i jest calkowicie inaczej
Wycinek z konsoli(bez IP)* 

 
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na cs-classic.pl'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Your IP: '

Serwer :cod 350 lvl
Link do bana:http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=11128


Ale nie raz wstawialem ss'y oraz kupujac klase premium bym nie gral na chitach.
Jak znajdziecie tutaj cos to gz http://speedy.sh/hQb4P/xd.JPG .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasha wiem ze sa robione automatycznie tylko ze ich mi nie zrobilo to jest tylko cs i wszedzie sa bledy i po prostu mi ich nie zrobilo czy tam nie zapisalo z tego screena powinno byc widac ze nie mamm tych ss'ow chociaz powinny byc w tym folderze.
To mam stracic 20 zl bo doslownie 6h temu kupilem sobie premke i vip i mam grac na aimie/wh ?
Grałem tutaj sporo czasu mialem sporo ss'ow i kazde byly czyste tym razem tez by byly a jesli mawet by nie to bym sie teraz tutaj nie klucil .
Jesli macie jakis inny sposob jakim moge wam to udowodnic to prosze bardzo poprzez ss'y nie potwierdze bo ich nie mam a jesli przyjmiecie moja propozycje to wam to udowonie ze nie mam tych ss'ow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parnassus bo ty wiesz wszystko od zawsze jestem czysty i sporo osob moze to potwierdzic nie jestem idiota zeby kupic premke i vip placac za to 22 zl aby na chitach grac a skoro jestes taki pewien pobierz program team viever czy jakos tak i przeszukaj mi kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij mi na PW te brudne ssy ja je przerobie i bedzie clir :P

 

zauwazyliscie ze zawsze ssy znikaja tym gracza co mieli ich z 10 razy robione:)jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby mi XP zgubil ssy....a gram naprawde bardzo dlugo a ssy mialem robione setki razy.Jezeli gracz az tak zaciekle sie broni to niech wstawi demko zobaczymy ocenimy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat. To że wydałeś 20z;ł nie znaczy, że nie mogłeś czitować. Był reset ... może pokusiłeś się o pare szybszych fragów.


SS'ów nie ma - UB nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności