Skocz do zawartości

Wywiad z Vernon'em


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461675186__vernon.png

 

 

Andre: Witam, tak jak zawsze przedstaw nam się, powiedz ile masz lat i skąd pochodzisz.

 

 

Vernon: Cześć, mam na imię Patryk, jestem z Mielca (podkarpacie), w tym roku kończę 20 lat

 

 

Andre: Jakie masz zainteresowania, czym się zajmujesz?

 

 

Vernon: Interesuję się piłką nożną, siłownią oraz uwielbiam imprezować ze znajomymi

 

 

Andre: Jak trafiłeś na CSC i dlaczego to właśnie on?

 

 

Vernon: Wcześniej grałem na innym serwie, który padł i po prostu szukałem innego i trafiłem na CSC, a zostałem na nim ponieważ spodobała mi się atmosfera i klimat ; p

 

 

Andre: Kto jest najbardziej pomocną osobą na CSC?

 

 

Vernon: Przeważnie nie proszę o pomoc, ale jeśli chodzi o forum to -_- ,a na BF2 Siwy, Soot, Jay

 

 

Andre: Dlaczego "Vernon"?

 

 

Vernon: Jakieś 6-7 lat temu grałem w tibie i tam miałem taki nick i tak już zostało xd

 

 

Andre: Jak zacząłeś "pykać" w cs'a?

 

 

Vernon: Kiedyś kuzyn pokazał mi tą gre, ale nie za bardzo umiałem grać więc przestałem, a potem ze znajomymi zaczęliśmy grać dla beki i z czasem sie przyzwyczaiłem do csa

 

 

Andre: Masz jakieś plany, żeby iść dalej z rangami?

 

 

Vernon: Nie nie, po 1 nie mam aż tyle czasu, a po 2 nie zależy mi na karierze w csie więc admin mi wystarczy

 

 

Andre: Jaki serwer według Ciebie najlepiej działa i jaki serwer ma najsilniejsza ekipę adminów?

 

 

Vernon: Tutaj moja opinia się nie przyda bo gram tylko na bf2, ale mogę powiedzieć, że ekipa adminów jest spoko

 

 

Andre: Jakie są Twoje ulubione filmy, trzy tytuły? Mogą być też seriale.

 

 

Vernon: Oglądałem miliony filmów, ale jedne z moich ulubionych to wszystkie 3 części Championa, Niezniszczalni i Szybcy i wściekli, a jeśli chodzi o seriale to Skazany na śmierć i The walking dead

 

 

Andre: Masz jakieś rodzeństwo? Jeśli tak to przedstaw ich nam ;P

 

 

Vernon: Niestety jestem jedynakiem ; p

 

 

Andre: Jakie były szalone rzeczy-wyczyny, których nie możesz zapomnieć z czasów dzieciństwa?

 

 

Vernon: Pozwól, że to akurat zostawie dla siebie :D ale z tych "mniej hardkorowych" moge powiedzieć, że biegałem po fontannie w centrum przy ludziach za 20zł ; p

 

 

Andre: Haha, no to niezłe :D. Jakie były Twoje najskrytsze marzenia, jako dzieciak i teraz?

 

 

Vernon: Zawsze marzyłem o byciu piłkarzem, a szczególnie grać w Realu Madryt, a teraz myśle żeby skończyć szkołe, kupić jakieś auto no i dalej to już znaleźć prace i jakoś żyć

 

 

Andre: Przy czym odprężasz się i zapominasz o wszystkim?

 

 

Vernon: Przy muzyce i na imprezach przy alkoholu :D

 

 

Andre: Muzyka, słuchasz jakiejś? Podaj pięć ulubionych kawałków.

 

 

Vernon: Ogólnie to nie ograniczam się do jednego rodzaju, a jeżeli mam podać 5 ulubionych to niech bedzie Kaczor - ile dni, 50cent - candy shop, Deorro - yee, the original - trumpsta, Faydee - Saxobeat i wiele wiele innych klubowych nut

 

 

Andre: Gdzie chciałbyś wyjechać, i co chciałbyś tam zobaczyć bądź zwiedzić?

 

 

Vernon: Chciałbym wyjechać do Madrytu, zwiedzić całe miasto i obowiązkowo iść na mecz Realu

 

 

Andre: Jakim samochodem chciałbyś wyjechać na ulicę?

 

 

Vernon: Audi R8

 

 

Andre: Pijesz, palisz?

 

 

Vernon: W okresach diety i siłowni nie pije (chyba że jest mega wixa), pale już pare lat.

 

 

Andre: Tolerujesz fałszywość w ludziach?

 

 

Vernon: Pewnie, że nie

 

 

Andre: Jaka była Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa ?

 

 

Vernon: X-men

 

 

Andre: Powoli zbliżamy się do końca, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

 

Vernon: Tak, pozdrawiam oczywiście Soota, Siwego, Jaya, MaTT'a, KROKA, Abarta, Shanell, Senroxa (niech sie cieszy) i reszte, o której zapomniałem

 

 

Andre: Dziękuję Ci za poświęcony mi czas. Na razie.

 

 

Vernon: Dzięki, trzymaj się ; p
Edytowane przez Ariel :3
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vernon: Tak, pozdrawiam oczywiście Soota, Siwego, Jaya, MaTT'a, KROKA, Abarta, Shanell, Senroxa (niech sie cieszy) i reszte, o której zapomniałem

no jasne, o mnie zapominałeś.

 

Lajk dla Andre i Vernon'a

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: stare

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności