Skocz do zawartości

[UB]ban za ???


2k8.CBR

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: 2k8.CBR2. Czas bana: FOREVER
3. Data zdarzenia: 25.04.2014 16:45
4. Mapa: DD2
5. Admin banujący: NIE ZNAM (nie pisze)
6. Opis sytuacji: Dostałem bana na zawsze powód czitujesz.
7. Dowody:
8. Wycinek z konsoli:
Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Śmiech na sali. Gram czysto i gram na steamie ,ale admin widać pro OGAR nawet steam nie ma (najprawdopodobniej) i banuje nawet ssów nie robiąc. Pozdrawiam i czekam na odwołanie chyba ,że admin wyskoczy z demkiem to sami oceńcie. Gram na steam i gram czysto pozdrawiam oczko.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wierze w to co oni pisza tu jeszcze w temacie skargi heh zalosni jestescie , pograjcie tyle co ja a temat o ssach bd miec za soba :) nie robi sie ssow 100%-owym odpalencom , nie trzeba skarg zeby zobaczyc ze takie zwykle boty jak wy nie umiejacy grac czysto aktorza z dopalaczami , pozdrawiam Jimmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod temat. Jimmy który z niczego nie trafia banuje na prawo i lewo (mi tez się oberwało)

 

Jimmy przy okazji. Nieznajomość regulaminu Adminów nie zwalnia z jego przestrzegania

 

3.Admini:
 
* Administrator ma świecić przykładem, być okazem wzorowego gracza.
* Admin ma obowiązek ukarać gracza, który łamie regulamin serwera.
* Admin podejrzewający gracza o cheaty, ma obowiązek zrobić SS lub nagrać demko.
* Zabrania się nadużywanie say@ czyli tzn pisanie na HUD.
* Adminowi nieprzestrzegającego regulaminu, h@ ma prawo usunąć bez zwrotu kosztów admina.
* ADMIN ZAWSZE MUSI MIEĆ DOWÓD, GDY BANUJE GRACZA. 
*Jeżeli admin używa wspomagaczy jesteśmy o tym przekonani na 100% takiemu adminowi rozpisujemy demko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1404251608-de_dust2-1398434880-1398436380.zip demko z HLTV godz 16:45 ban 2k8.CBR czyli bedzie gdzies wczesniej widoczne jak gra czlowieczek :)

Edytowane przez M@jki H@rdcor
Demko ma być rozpisane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha , co ma steam do rozruzniania czitow ? albo takie wasze texty o widze jaki admin ostro ma postow i czas na forum .... porownanie *uja do palca :) czy dostaniesz UB to zadecyduje UBTeam  dla mnie to moglbys dostac ale kopa w dupe , a co steam daje Ci skilla ? hahahah wez wyjdz tylko sie osmieszasz , jest 75 % wiecej NSow lepszych od steam-owcow wiec klauna z siebie nie rob :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widziałem żeby jimmy był z jakiejkolwiek strony złym adminem.

-Nie banował za nic

-Zachowuje się normalnie jak na admina przystało

 

HMM to mogę UB ?  A co to Jimmiego to powiem tyle kup se steam i rozrozniaj skill od haxów

Pozdrawiam bez odbioru ;)

2k8.CBR Forum jest miejscem publicznym a ty nawet dobrze wypowiedzieć się nie umiesz "se" I piszesz skargi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 2k8.CBR2. czysty jak łza o czym my tu mówimy dajcie mu UB raz dwa a nie ,,pieprzycie głupoty'' zaprzeproszeniem, że na haxach gra. Jimmy często jest tylko jednym adminem na cały serw i czasami po prostu może nie ogarnąć. Jest tylko człowiekiem nie robotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności