Skocz do zawartości

Wywiad z chudy^KrK


JeloneK ;)

Rekomendowane odpowiedzi

 

pre_1461675901__chury.png

 

chudy^KrK

 

default_large.png

 

Đαηι∂ℓ™♥

 

n2eacq.gif

 

D: Witaj chudy^KrK, na samym wstępie napisz kilka zdań o sobie i swoich zainteresowaniach.

 

C: Siema, mam na imie Mateusz, pochodze z Krakowa Miasta Maczet ;d,mam 16 lat młody byk, od czasu do czasu pogram w piłke nożną, ale głównie siłownia, sztuki walki. Trenowałem Muay thai,Zapasy i obecnie jestem bokserem^^.

 

D: Bokserem ? Powiedz nam skąd się wzieło to zainteresowanie ?

 

C: Pierw zacząłem trenowac Muay Thai, tam Taty koledzy trenowali i zdecydowałem się przejechac trenowałem tam do czasu kontuzji gdy po sparingu gośc mi rozwalił noge :D, potem miałem przerwe kontuzje, gdy chciałem wrócic klub sie rozpadł ponieważ trener pojechał do Holandi, szukając klubu jakiegoś z sztuk najbliżej miałem boks, więc chciałem sprobówac, w pierwszym klubie niezbyt mi sie podobał ale trenowałem, ale po zmianie klubu jest o wiele lepiej.A zajawka na sztuki walki hmmm, zawsze lubiałem w podstawówce sie bic może dlatego :D

 

D: Starasz się rozwijać swoje zainteresowanie ? 

 

C: Ależ oczywiście, trenuje w klubie bokserskim narazie poniedziałek i środe ale gdy nabiore umiejętnosci będę jezdził na takie jakby douczania w piątki, a na siłownie uczeszczam 6 razy w tygodniu.

 

D: No to może teraz powiedz nam do jakiej szkoły obecnie uczęszczasz ?

 

C: Do Liceum o profilu artystycznym z przymusu, byłem w profilu mundurowym ale z powodu że tak powiem wybierania złych dróg jestem gdzie jestem.

 

D:  Posiadasz swoją drugą połówkę?

 

C: Obecnie zajmuje się sportem nie myśle by wchodzic w związki ale nie zaprzeczam że nie mam nic do roboty :D

 

D: Czy masz jakieś rodzeństwo? czy jesteś jedynakiem? 

 

C: Mam siostre rok młodszą, tancereczkaa.

 

D: Masz jakieś największe marzenie ? Może dążysz do niego ? W jaki sposób starasz się je osiągnąć ?

 

C: Chciałbym zostac bokserem, tak dąże do niego poprzez cięzką prace, treningi oglądanie walk, samo dążenia do marzenia to jedno, ale żeby miec mozliwosc to drugie, jeśli wybierzesz złe drogi jesteś dalej od marzenia niż powinieneś sie znajdowac.

 

D: Czym się zajmujesz na co dzień? może gdzieś pracujesz?

 

C: Ucze się, pracowac jeszcze nie pracuje, ale szukam czegoś na wakacje.

 

D: Masz jakieś swoje zasady, których się trzymasz?

 

C: Owszem trzymam sie swoich zasad co jest normalne

 

D: Powiedz nam jakie jest Twoje motto życiowe? 

 

C: "Żeby wykorzystac szanse najpierw trzeba ją dostac"

 

D: Jaki rodzaj muzyki jest Twoim ulubionym? 

 

C: Raap, wykonawców Ci nie będę wymieniac bo słucham to co wpadnie w ucho.

 

D: Powiedź nam jeszcze, co najbardziej lubisz oglądać w telewizji?

 

C: Walki ewentualnie jakiś dobry meczyk, lub jakieś głupie rzeczy na MTV

 

D: Przejdźmy teraz do pytań z cs'a/sieci. Na początek powiedz nam jak trafiłeś na Cs-Classic ?

 

C: Szukałem na początek jakiegoś bf2 o nie wielkiej ilości slotów i 32 odznak znalazłem i zacząłem tam grac, po pewnym czasie stwierdizłem że gra na bf2 nie ma sensu bo wolałem własnie mixowac itp itd, wiec przeniosłem sie na FFA a że tam poznałem tylu zajebistych ludzi to zostałem na dłużej.

 

D: Jak oceniasz swoją jak i administracji prace na Cs-Classic ?

 

C: Administracja główna jest dla mnie zbyt powolnoa tzn mają dużo pracy i lekko z tym nie nadażają przynajmiej tak mi sie wydaje chodz moge sie mylic a Damian jako opiekun? Zajebisty człowiek pyta sie każdego o zdanie, chce jak najlepiej, swoją hmm pewnie chodzi tu o turnieje narazie Gale Cs Classic I oceniam na 4/10 mam nadzieje że te mistrzostwa wyjdą lepiej ale jak pisze tu zależy od tego czy ludzie sie zapisza.

 

D: Jako, że jesteś adminem FF, czy chciałbyś coś na tym serwerze dodać/usunąć, a może zmienić?

 

C: Ogólnie mnie FFA już nie bAwi czasami wbije na serwer by popilnowac porzadku, popisac z ludzmi, chciałbym strasznie serwer TP. A dodac usunac? Nie koniecznie wszystko jest tak jak powinno byc

 

D: Dlaczego założyłeś konto na forum i co Cię do tego skłoniło?

 

C:  Hmm nie mam pojecia teraz to było troszku dawno no miesiac temu xd

 

D: No dobrze :) A co do twojej pracy na forum to szczerze mówiąc bardzo się starasz, dajesz dużo pomysłów, organizujesz turnieje itp... Dlaczego ?

 

C:Bo mam na to zajebista zajawke, uwielbiam coś takiego robic organizowac a pozniej grac

 

D: Jakie były Twoje pierwsze wrażenia tutaj?

 

C: A bardzo dobre, wszystko dobrze zorganizowane, nie było jakiejś napinki, ss-y tylko raz dostałem nie musiałem sie bawic w rzucanie, ogolnie dobre

 

D: Jakie masz dzisiejsze wrażenia o naszej sieci?

 

C: Takie samo jak z początkiem, bardzo dobrze

 

D: Jak myślisz, ile jeszcze Cs-Classic.pl będzie funkcjonować?

 

C: Bardzo długo tak mi sie wydaje

 

D: Jak uważasz, jaki jest najlepszy sposób na przyciągnięcie nowych graczy na sieć?

 

C: Turnieje

 

D: Czy sądzisz, że brakuje jakiegoś serwera na sieci?

 

C: Tak, Serwer TP

 

D: Kto według Ciebie jest najbardziej aktywny pod względem pracowitości z powyższych grup i dlaczego?

 

C: Damian ! Ponieważ każdy pomysł słucha i stara sie o niego walczyc

 

D: Jak oceniasz aktualny wygląd forum, może chciałbyś coś zmienić/poprawić?

 

C: Jedynie dodac dla mnie dział Turnieje :D A tak to wszystko jest zajebiscie

 

D: Chciałbyś w przyszłości awansować na posadę wyższą jaką jest Moderator/Opiekun/UBT? 

 

C: Pewnie że tak :)

 

D: Uważasz, że wszyscy z kadry forum wykonują solidnie swoje obowiązki? 

 

C: Tak

 

D: Tymi właśnie słowami zakończymy wywiad. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

 

C: Ależ oczywiście

 

Pozdrawiam 5g, Wh-Y,Luffego i jego mame, Milorda i jego brode, Hajdzika i jego swinie, KITOLA, Shadowa,Damiana, NATALJE <3, Wiollleettte, polaczka, SUCHTIGERA aKa piwo i forma :D, ZIELE aKa Edyta, n1cka i wszystkich adminów ffa o których zapomniałem

 

D: W takim razie pozdrawiamy powyższe osoby i ode mnie specjalne pozdrowienia dla Wszystkich czytelników. Dziękuje Ci bardzo za fatygę i odrobinę wolnego czasu, którego nam tutaj poświęciłeś na udzielenie "kilku" pytań.

 

C: Również dziękuje
Edytowane przez Ariel :3
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wywiad :)

w 100% zgadzam się z tym serwerem teamplay. (ewentualnie gungame)

 

PS: Ja również pozdrawiam mamę Luffiego :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności