Skocz do zawartości

Buu i jego ortografia 20letniego chłopczyka xd


Gość Pawe(L)ek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawe(L)ek

I co tam? :) Jednak odpalony co? :) Chlopcze... Gdybys ty przezyl tyle co ja w cs moglbyc mowic do mnie takie teksty co pisales w temacie na ciebie :) Mam o wiele wieksze doswiadczenie od Ciebie w wykrywaniu wh... zobacz amxbans jak ktos dostal odemnie ss i dostal ub jest zbanowany z dowodem hltv. :) Pozatym twohe rozwijanie zdan nie siega nawet gimnazjum, wiec nie wiem czemu w profilu masz wpisane 18 lat. I nie chwal sie sluchawkami za 500zl, bo pewnie nawet obok nich nie stales a Twoja gra polegala na soundzie z monitora haha. Pozdro :)

 

PS: Zobaczcie ile byczków popełnił kolega, a przede wszystkim ortografia bardzo słaba i także interpunkcja :)

śmiać mi się chce z waszego kolegi co mi piszę, ale mam nadzieje, że sprawiłem troszkę śmiechu z kolegi, bo jak dla mnie powinien cofnąć się do podstawówki i uczyć się podstawowych regułek xd

 

hahaha.

twohe? pozatym? poza tym! idioto :)

pusty jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... "twohe" tu widze mała literowke nic złego, "pozatym" nwm jak sie dokładnie pisze ale poprostu nie zrobił odstepu miedzy słowami, człowiek uczy sie na błedach :).

Jak narazie to sie smiejesz ,że ktoś czegoś nie umie a nie każdy człowiek jest idealny że zna ortografie i interpunkcje na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności