Skocz do zawartości

Wywiad z Natalją - Kobietą z rangami


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461697399__natalja2.png

 

Gość:

Natalja - Członkini UBTeaM, Administratorka serwera.

zugw77.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/2982-natalja/

 

 

 

Cześć! Bardzo się cieszę, że zapisałaś się na wywiad i mam zaszczyt go przeprowadzać. Dzisiaj w Naszym kąciku redaktorskim gościmy Natalję, jedną z niewielu dziewczyn na forum.

Powiedz nam, ile masz lat, skąd pochodzisz, oraz czym się interesujesz.

 

 

- Witaj ShaD, dziękuję za miłe powitanie i za wyróżnienie xD. Jestem Natalia, mam juz 18 lat, aktualnie mieszkam w Działdowie i stąd się wywodzę. Jest to miasto koło Olsztyna. Zainteresowania? Lubię sport, zwłaszcza siatkówkę, gram/oglądam od 6 roku życia, lubię też czytać książki oraz grac w 1.6.
Lubię tez prowadzić korespondencje z ajmim xD

 

 

O Ajmim porozmawiamy później. Grasz w siatkówkę od 6 roku życia? Zadecydowali o tym Twoi rodzice czy Ty sama w tak młodym wieku postanowiłaś uprawiać sport?

 

 

- Mama to osoba, która pokazała mi ten sport. Gdy byłam mała siedziałam na murku i obserwowałam ją jak grała ze znajomymi. Była naprawdę dobra. Pewnego dnia mój brat wziął mnie do gry i tak rozpoczęła się moja "kariera"

 

 

Czy pragniesz połączyć swoje przyszłe życie zawodowe ze sportem? Zaczynając od tak młodego wieku z pewnością masz szansę być jedną z lepszych zawodniczek.

 

 

- Niestety nie, mój wzrost nigdy nie pozwoliłby mi zostać siatkarką bynajmniej nie na tej pozycji co czuje się najlepiej. Ten sport przynosił mi wiele radości, poznałam dużo osób, mam dużo dobrych wspomnień. Aktualnie dużo nie gram, szkoła którą wybrałam niestety pochłania dość dużo czasu

 

 

Masz już 18lat, ukończyłaś już Liceum czy jesteś w ostatniej klasie Technikum? Jaki planujesz mieć przyszły zawód w przypadku technikum? Pragniesz go rozwijać po ukończeniu szkoły na studiach czy przejść od razu do pracy?

 

 

- Moja szkoła trwa 4 lata. We wrześniu idę do 3 klasy technikum logistycznego. Chciałabym pracować w tym zawodzie, jednakże wiemy jaka sytuacja aktualnie panuje na rynku pracy. Studia to konieczność, jestem ambitna i zamierzam dokształcać się nie tylko w tym kierunku. Praca? jak na razie w wakacje xd
I to nie zawsze

 

 

Rozumiem. Pochodzisz z miasta Działdowo, tak? Co możesz o nim powiedzieć by zainteresować Naszych czytelników?

 

 

- Kiedyś uważałam je za wielką "dziurę" od 3 lat sytuacja sie poprawiła powstało dużo budynków kulturowych, parków, nowe drogi, zamieszkuje tu coraz więcej osób. Działdowo jest dobrze patrolowane, jedyne miejsce gdzie można cokolwiek zrobić zakazanego to łąki xD Ogólnie nie mam nic do ludzi, można tu spotkać dobrych graczy 1.6 xD

 

 

W jaki sposób, rozpoczęła się Twoja historia z grą cs 1.6? Ktoś Ci tę grę pokazał czy jednak sama postanowiłaś jej spróbować?

 

 

- W 1.6 gram już dość długo. Samą grę pokazał mi mój brat. To uzależnienie wzięło góre od samego początku. Na ns długo nie pograłam. Mama kupiła mi steama już po 3 miesiącach gry. No i potem zobaczyłam WallHack'a... straciłam tak szybko steama jak go miałam xD więc znów powróciłam do ns, gdzie grałam wyłącznie mapy surf, a potem to już wiadomo jak było xd

 

 

Grasz również w inne gry komputerowe czy tylko cs 1.6 jest tak Tobie bliski?

 

 

- Próbowałam swoich sił w różnych grach. Moją drugą miłością jest Don't starve. Groteskowy survival, polecam.

 

 

Don't Starve jest dosyć podobną grą do Minecrafta. Oczywiście nie porównujmy grafiki lecz samej mechaniki gry. Czy grasz lub oglądasz Youtuber'ów, którzy ją nagrywają?

 

 

- W minecrafta próbowałam grac, jednak ta gra nie jest na moj komputer, wiec przerwałam. Kocham oglądać Reziego, to mistrz yt, lubię go za krzyki (tez krzyczę), poczucie humoru, jego angielski XD kiedyś zamówię koszulkę

 

 

Rozumiem, zauważyłem, że w cs 1.6 nie ma dużo dziewczyn. Opowiedz, jakie masz odczucia kiedy zdarzają się nieprzyjemne sytuacje związane z Twoją osobą, gdy inni najczęściej niedojrzali gracze próbują Cię sprowokować?

 

 

- Jeżeli już się pojawiają to dużo lepsze od chłopców XD. Do takich osób podchodzę z dużym dystansem, nie denerwuje się, karam w ostateczności. Rozumiem, ze mogę ich irytować swoja grą

 

 

Wiele osób jednak przepada za Twoim stylem gry i emocjami, które wykrzykujesz przez mikrofon. Wspomniałem wcześniej, że "Ajmim zajmiemy się później". Przez ostatni okres czasu zauważyłem, że się zbliżyliście i bardzo często gracie ze sobą i dobrze się dogadujecie. Opowiedz jeżeli nie jest to tajemnica: Jak to się zaczęło, dlaczego akurat Ajmi? Co spowodowało, że postanowiliście zamienić się avatarami i często popieracie siebie nawzajem.

 

 

- hahahah, tak reakcje na rożne akcje mogą się podobać xd. Z ajmim (pisane z małej, nie lubi jak jest z dużej) poznałam sie niedawno, nie pamiętam czy on mnie zaprosił czy ja jego, zawsze się o to sprzeczamy xD Dlaczego on? Jestem jedyna osoba, która nie zrobiła mu ssów xD na początku nie miałam dobrego zdania bo napisał jedną rzecz na czacie, która mi sie nie spodobała XD jednak potem zaczęliśmy rozmawiać i on namówił mnie do złozenia podania na ub-team. A avkami to było na spontanie, chcieliśmy zobaczyć reakcje innych, dostawaliśmy dużo wiadomości na steam "kto jest na avku" co było dość zabawne. Popieramy się to prawda, stajemy za sobą murem, gdyż bardzo siebie lubimy i szanujemy. Razem z Dawidem jesteśmy dobrym zespołem, który przetrwa mam nadzieje wszystko.

 

 

Bardzo się cieszę, że wszystko się pomiędzy Wami układa. Ranga UBTeaM to Twoje najnowsze osiągnięcie. Z pewnością jest to bardzo odpowiedzialna praca. Dlaczego posłuchałaś propozycji ajmiego? W podaniu pisałaś, że nigdy nie miałaś z tym do czynienia. Szybko się uczysz, czy nie jest to aż takie trudne jak inni powiadają?

 

 

- Odpowiedzialność oczywiście, dużo się nauczyłam przez ten krótki czas bycia w ub-team. Ub-team to było w jakimś stopniu moje marzenie, którym podzieliłam się z Dawidem. A on zrobił swoje, nie dał mi spokoju dopóki nie zobaczył podania. Przyznam, ze denerwowałam się, gdy podanie stało, bez odp. Dostałam pozytywne opinie i Dziękuje za nie. Amxbans? Jest banalny w obsłudze, nauka jego trwa 1 minutkę.

 

 

To znaczy, że nie ma się czego bać starając się o UbTeam. W sygnaturze czy avatarze możemy zauważyć ciekawą postać. Powiesz Nam kto to jest?

 

 

- Aktualnie na pierwszej sygnaturce mam ujęcie z filmu "Igrzyska Śmierci w pierścieniu ognia", na drugiej bo pewnie o tą postać Ci chodzi jest Hayley Williams, wokalistka zespołu Paramore.

 

 

Czy Paramore jest Twoim ulubionym zespołem? Może spróbujesz wymienić utwory, których najczęściej słuchasz?

 

 

- Tak, ten zespół dodaje mi energii i pozytywnego nastawienia. Lubię wszystkie utwory, ale najczęściej słucham:

Still into you, Now, Last Hope, Decode, Ain't it fun, Crushscushcrush, Careful, Grow up.

 

 

Czy posiadasz może jakieś marzenie od dziecka, które starasz się spełnić?

 

 

- Marzenia zmieniają się z wiekiem. Kiedyś chciałam zostać księżniczka a teraz pragnę zdobyć wykształcenie i adoptować dziecko. To jest dla mnie najważniejsze.

 

 

Interesujące, dlaczego akurat adoptowane? Nie wolałabyś jednak urodzić własnego dziecka?

 

 

- Nie powiedziałam, ze nie chce miec swoich. Adopcja jest u mnie w rodzinie od pokoleń. Jest to duża odpowiedzialność, której się nie boję i na pewno tą decyzje wprowadzę kiedyś w życie.

 

 

W porządku, myślę że możemy już przejść do standardowych pytań z szybkimi odpowiedziami. Jesteś gotowa?

 

 

- Zwarta i gotowa

 

Film czy książka?

 

- książka

 

Telewizja czy Internet?

 

- Internet

 

Dzień czy Noc?

 

- Dzień

 

PC czy konsola?

 

- PC <3

 

Alkohol czy papierosy?

 

- Desperados

 

 

W porządku, zacznijmy zadawać pytania dotyczące cs-classic. Dlaczego postanowiłaś zarejestrować się na forum?

 

 

- Moje konto istnieje juz od dawna, jednak nie było używane, ponieważ zarejestrowałam sie by dodać reklame innej sieci, dopiero po trafieniu na FFA aktywowałam je i zaczęłam używać.

 

Co spodobało Ci się w FFA? Dlaczego postanowiłaś zostać i starać się o Admina?

 

 

- Mapy, maly cykl, ulubione mapy, idealnie. Gdy zaczynałam nie spotykałam często admina, biegały botki z wh. Spotkałam Kitola i on powiedział mi o wymaganiach udalo sie po drugiej próbie.

 

 

Kto według Ciebie jest najbardziej zapracowaną osobą na forum lub na serwerze?

 

 

- Cóz, każdy zdawał sobie sprawę za co sie chwycił i nie wskażę dokładnie osoby, ciesze sie jednak, ze praca wykonywana jest dośc dokładnie i na wysokim poziomie.

 

 

Rozumiem. Mnie samemu również byłoby ciężko wskazać jedną osobę. Ostatnie pytanie będzie dotyczyć serwera na którym grasz - FFA. Czy według Ciebie Opiekun powinien coś zmienić? Czy potrzebne są jakiekolwiek zmiany?

 

 

- Damian to dobry opiekun. Wszystkie decyzje są podejmowanie wspolnie, cała ekipa plus stali gracze. Jak dla mnie serwer nie ma chwilowo zadnych zarzutów.

 

 

Wywiad został już zakończony, ale z pewnością chciałabyś jeszcze kogoś pozdrowić.

 

 

- Oczywiście, pozdrawiam:

ajmiego <3, Damiana, Kitola, Hajdzika, Kava, Guliwera, Haze, Jamesa, Ilonke, Madzie, soot'a, Jay'a, syskę, Wiolkę, Free, Ziele, Ariocha, Warrant, 69, rewoxa,pebble, polaczka,Artema
I wszystkich tych o ktorych zapomniałam

I Ciebie sHad XD
oczywiście.

 

 

Dziękuję za rozwinięte wypowiedzi udzielone w wywiadzie. Pozdrawiam Cię i do zobaczenia!

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Spotkałam Kitola i on powiedział mi o wymaganiach udalo sie po drugiej próbie.

 

Nie pamiętam ale ok xd

 

Interesujący wywiadzik, miło się czytało :D 

Dzięki za pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności