Skocz do zawartości

Wywiad z Kajmanem - Administratorem DiabloModa oraz CoD 4k1


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461676446__kajman.png

 

 

Witam wszystkich czytelników. Tym razem gościmy w Kąciku Redaktorskim Kajmana.

 

29pdzy8.jpg

 

http://forum.cs-classic.pl/user/8801-kajman/

 

 

 

 

 

Zacznijmy standardowo. Jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

 

 

- A wiec tak nazywam się Bartek, mam 15 lat i mieszkam w małej miejscowości Lesko 90 km od Rzeszowa.

 

 

Czy uda Ci się przybliżyć Nam jak wygląda Twoja miejscowość? Co się w niej znajduje oraz jakie rozrywki są w niej dostępne?

 

 

- Jest to mała miejscowość w Bieszczadach. Niedawno wybudowano u nas Basen, ale mamy też skansen oraz Orlika; chyba każdy wie co to za miejsce, a w okolicach Leska jest wiele atrakcji.

 

 

Rozumiem. Napisałeś, że masz 15 lat, czyli niedługo przejdziesz do szkoły średniej. Planujesz pójść do Liceum o specjalnym profilu lub Technikum czy nie przywiązujesz do tego na razie zbytniej wagi?

 

 

- Raczej nie będę szedł w tym kierunku i na razie jeszcze nad tym tak strasznie nie rozmyślam, w końcu czeka mnie jeszcze 3 gimnazjum.

 

 

Racja, nie ma co się martwić na zapas z wyborem przyszłej szkoły. Czym się interesujesz?

 

 

- Koszykówka Pływanie i oczywiście gry, a w szczególności nasz kochany Counter Strike 1.6 jak i Global Ofensive.

 

 

Uprawiasz któryś z tych sportów czy tylko się nimi interesujesz i oglądasz mecze?

 

 

- Chodzę 2-3 razy w tygodniu na basen oraz gram w Kosza, a wieczorkiem komputer.

 

 

Jakie gatunki gier lubisz? Czy masz swoje ulubione tytuły z przeszłości, które miło wspominasz?

 

 

- Lubię strzelanki oraz gry wyścigowe, a milo wspominam serie NFS oraz BF.

 

 

Dlaczego więcej czasu poświęcasz grze cs 1.6, a nie zostałeś przy BF? Czym Cię Ona przekonała?

 

 

- Zostałem przy niej, ponieważ nie jest ona zabugowana, ma doskonała grywalność oraz można w niej poznać wiele wspaniałych ludzi.

 

 

Rozumiem. Grasz na serwerach DiabloMod oraz CoD 4k1. Dlaczego akurat tam starałeś się o Admina? Czyżbyś lubił tryb rozwoju postaci czy to jednak dzięki atmosferze, która na tych serwerach panuje postanowiłeś dłużej na nich zostać?

 

 

- Lubię rozwoje postaci jak i atmosferę panującą na tych serwerach oraz staram się pilnować porządku na serwerach aby miło się grało nie tylko mi, ale zarówno nowo przybyłym graczom jak i stałym bywalcom.

 

 

W porządku. Czas na pytania innego rodzaju, aczkolwiek jeszcze powrócimy do serwerów jak i spraw forum. Powiedz Nam, masz dziewczynę?

 

 

- Nie mam i na razie się o to nie staram iż do ślubu z tą wybraną musiałbym trochę poczekać a ona lub ja moglibyśmy się znudzić, a tak lepiej poczekać i nie robić sobie jak i innym dziewczynom kłopotu.

 

 

Aczkolwiek przyznasz mi rację, że dobrze jest mieć bliską osobę. Parę lat temu skończyłem gimnazjum oraz codziennie w drodze do szkoły koło niego przejeżdżam. Spróbuj wyrazić swoją opinię na temat uczniów z którymi chodzisz do szkoły. W wielu wiadomościach słyszymy, że coraz częściej osoby poniżej 18roku życia sięgają po używki w postaci alkoholu czy papierosów. Uważasz, że jest to problem z dzisiejszą młodzieżą? W czym może leżeć wina takich zjawisk, według Ciebie?

 

 

- No jest to problemem ponieważ często tracą równowagę nad sobą i sprawiają kłopoty nam jak i sobie samym, a wina jest pewnie spowodowana tym iż chcą oni jakoś zaszpanować bądź zaimponować rówieśnikom. Co do uczniów mojej klasy to są osoby które się lubi a których nie i nic tego nie zmieni.

 

 

Dopiero po ukończeniu gimnazjum zrozumiałem, jak wiele czasu straciłem tam pod względem edukacji. Jesteś podobnego zdania? Kiedyś system szkolnictwa składał się z 8-letniej podstawówki oraz 4/5-letniej szkoły średniej. Sądzisz, że system edukacji w gimnazjum jest błędny czy jednak nauczyciele zbyt wiele wymagają od uczniów? Co sądzisz również o testach pod koniec szkoły gimnazjalnej, który napiszesz w tym roku. Jest on potrzebny?

 

 

- Co do systemu edukacji jest trochę zbyt wymagający i posiada przedmioty nie przydające się w życiu np. Chemia oraz niepotrzebna według mnie Wiedza Starożytna innych krajów niż Polska, która tylko zapycha mi niepotrzebnie głowę oraz narzuca mi zbyt dużą ilość informacji w krótkim czasie. Test gimnazjalny raczej nie jest potrzebny i tak nikt nie sprawdza jak mi poszło w gimnazjum liczy się to co potrafisz i to czego się nauczysz.

 

 

Rozumiem. Zostawmy już sprawy dotyczące edukacji i przejdźmy do przyjemniejszych tematów. Jakiej muzyki słuchasz? Wolisz zespoły czy DJ'ów?

 

 

- raczej DJ'ów a słucham muzyki gatunku Dubstep, Electro, Trap itp.

 

 

Posiadasz jakieś ulubione utwory czy jednak słuchasz wszystkiego z tych gatunków co Ci wpadnie w ucho?

 

 

- Staram się słuchać nowości, ale mogę powiedzieć o moich ulubionych artystach czyli Skrillex oraz Martin Garrix.

 

 

Czy miałeś jakąś zabawną sytuację w życiu, gdzie po przypomnieniu jej sobie, zaczynasz się do siebie śmiać?

 

 

- Tak w 6 klasie pani na polskim kazała napisać zmyśloną przygodę „gdzie byłeś”, a ja napisałem że byłem w burdelu, a potem poszedłem za to do Pedagoga.

 

 

Haha, rozumiem że wszystko rozeszło się po kościach. Jesteśmy już w 3/4 wywiadu. Zadam Ci krótkie pytania, a Ty postarasz się na nie szybko odpowiedzieć. Zaczynamy?

 

 

- Ok

 


Film czy Książka?

 

- film
 


Sok czy Napój gazowany?
 

- napój gazowany
 


Laptop czy PC?
 

- pc
 


Telewizja czy internet?
 

- oba
 


Boże Narodzenie czy Urodziny?

 

- urodziny

 

 


W porządku. powoli przechodzimy już do końca Naszego wywiadu. Wróćmy do tematu Counter-Strike'a. Co sądzisz o ostatnim cs, czyli cs:go? Czy jest ono godnym następcą cs 1.6?
 

- Jak najbardziej poprawiona Grafika. Gdy nasza sieć przejdzie na GO będzie łatwiejszy kontakt z administracja oraz system skinów na których można zarabiać.

 

 

 

Jak sądzisz, kiedy Administracja porzuci cs 1.6 i przejdzie do posiadania serwerów wyłącznie cs:go? Czy jest możliwość, że dojdzie do tego już w przyszłym roku?

 

 

- Myślę że nasza sieć powoli zacznie przechodzić na GO ale przynajmniej za 1 rok, bo porzucić tak nagle 9 serwerów nie będzie łatwo.

 

 

Jesteś Administratorem na dwóch serwerach, prawda? Z pewnością potrzebujesz w ciągu dnia rezerwować dużo czasu na grę w cs 1.6. Czy bywasz czasami również na innych serwerach? Jeśli tak, to co byś w nich zmienił, a jeśli nie, to dlaczego?

 

 

- Na razie wchodzę tylko na Diablo i 4k1, ale gdy nie miałem admina grałem tez na ZombieModzie, ale serwer jest dobrze zrobiony i nie potrzebuje poprawek według mnie.

 

 

Co sądzisz o forum cs-classic? Dobrze sobie radzi? Czy potrzebuje jakichkolwiek zmian oprócz w przyszłości przejścia na cs:go?

 

 

- Nie, jest w bardzo dobrym stanie, ale przyda się więcej redaktorów takich jak ty.

 

 

Bardzo Ci dziękuję. To już ostatnie pytanie w Naszym wspólnym wywiadzie. Powiedz Nam. Kogo najbardziej szanujesz na forum? Kto według Ciebie wprowadza miłą atmosferę i najbardziej się poświęca w Jego prowadzeniu?

 

 

- Nie ma konkretnych osób, wszystkich szanuje, a miłą atmosferę tworzą ludzie, nie jedna osoba.

 

 

Rozumiem. Już niestety nie będzie następnych pytań. Jeśli chciałeś kogoś pozdrowić, to właśnie teraz masz na to okazję. Ja się z Tobą już żegnam i bardzo Ci dziękuję za udzielenie wywiadu dla forum cs-classic.

 

 

Pozdrawiam cb oraz administracje NewDiabloMod, CodMod4001 oraz ich opiekunów.

 

 

Bardzo dziękuję za pozdrowienia oraz życzę Ci wszystkiego dobrego.

 

 

Nawzajem.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałeś żółty kolor, a na białym stylu nic nie widać XD 

 

Leci + za wywiad

Ciężko jest dogodzić obu stylom, zmień na czarny - jest ładniejszy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności