Skocz do zawartości

Wywiad z Ajmi - Jednym z lepszych graczy FFA


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461676700__ajmi.png

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w Kąciku redaktorskim cs-classic. Tym razem udało Nam się złapać Administratora FFA - Ajmiego.

108bwo7.jpg
http://forum.cs-classic.pl/user/10854-ajmi/





Bardzo się cieszę, że zapisałeś się na wywiad oraz mam możliwość go z Tobą przeprowadzić. Niektórzy twierdzą, że najlepiej jest zaczynać od początku i taki też mam zamiar. Powiedz nam jak się nazywasz, ile masz lat oraz czym się interesujesz.



- Cześć mam na imię Dawid, mam 17 lat. Lubię grać w piłkę nożną, siatkówkę, czytać mangę oraz uwielbiam rozmawiać z Natalią XD




Obraz Mangi jest dla niektórych użytkowników z pewnością mniej znany niż obraz sportu. Jak długo już ją czytasz? Co Cię skłoniło do rozpoczęcia czytania akurat tego typu komiksów?



- Czytam ją około 5-6 lat lecz pewny nie jestem. Co mnie skłoniło ? Kiedyś na programie telewizyjnym Jetix leciało anime Naruto, oglądałem go zawsze z kolegą i powiedział mi że jest taki komiks w którym są do przodu przygody Naruciaka więc z ciekawości sobie sprawdziłem. Spodobało mi się czytanie, więc zainteresowałem się innymi mangami. A fabuły w nich są bardzo ciekawe, czekam tylko podekscytowany z tygodnia na tydzień na nowe rozdziały moich ulubionych serii.




Jakie serie są Twoje ulubione? Dlaczego akurat te?



Naruto, ale to tylko z sympatii że to była moja pierwsza manga, teraz to co robi autor z tą mangą prosi o pomstę do nieba. Tokyo Ghoul, bardziej brutalnej mangi chyba nie widziałem. Shingeki no kyojin za baaardzo ciekawą i unikalną kreskę oraz fabułę




Rozumiem, interesujesz się również Japońską kulturą czy jesteś tylko związany z mangami?



- Nie, nie interesuje się Japonią, więcej czytałem o historii Chin ale mimo wszystko dużo o niej nie opowiem.




W porządku. Wspomniałeś wcześniej, że lubisz grać w piłkę nożną oraz siatkówkę. Czy którykolwiek z tych sportów uprawiasz w postaci treningów?



- Niestety nie ;c teraz bardzo żałuję bo gram naprawdę dobrze w piłkę nożną, miałem szanse pograć w klubie Wisła Kraków, ale z lenistwa i trochę przez lęk nie skorzystałem z tej okazji.




Ojej, to faktycznie szkoda. Miałeś okazję zagrać w klubie "Wisła Kraków", a więc mieszkasz w Krakowie, prawda? Jak sądzisz, czy jest warte zwiedzenia?



- Jasne że tak, mimo że ludzie chodzą z maczetami, nie ma bloku nie popisanego coś o Cracovi czy Wiśle xD To jest bardzo ładne miasto. Mnóstwo zabytków do obejrzenia jak np Barbakan, Sukiennice czy kościół Mariacki który jest naprawdę mega i rynek jest ogólnie genialny, zwłaszcza nocą : D




W swojej wypowiedzi jest zawarta bardzo ciekawa treść, do której chciałbym się teraz odnieść. Dlaczego Kraków jest nazywane miastem chodzących maczet? Są to tylko pogłoski czy sam zauważyłeś, że bardzo dużo osób posiada różnego rodzaju noże przy sobie?



- To jest prawda, widziałem nie jeden czy dwa razy jak ludzie w tym moi znajomi mają najróżniejsze narzędzia przy sobie xD




Aktualnie chodzisz do szkoły średniej, racja? Na jakich przedmiotach się najbardziej skupiasz i czy chciałbyś kontynuować edukację w postaci rozpoczęcia studiów?



Skupiam się najbardziej na biologii chemii i te przedmioty mam rozszerzone ale też dużą uwagę przywiązuje matematyce która sprawia mi duże kłopoty. Jestem ambitny i to że chodzę do liceum praktycznie zmusza aby iść na studia.




Liceum bio-chem jest dość trudnym wyzwaniem, nie sądzisz? Co planujesz robić w przyszłości? Wolałbym byś skupił się w swojej wypowiedzi na przyszłość zawodową.



- Nie uważam że jest, zależy co cię najbardziej interesuję, dla mnie o wiele większym wyzwaniem na pewno było by na przykład polski i historia. Co bym chciał robić? Ostatnio zastanawiałem się nad weterynarią a fizjoterapią lecz pewny nie jestem i ciągle moje plany się zmieniają.




Dla mnie w Technikum elektronicznym prawdziwą udręką była biologia czy chemia z materiałem dla licealistów. Przejdźmy jednak to mediów. Lubisz oglądać filmy? Jaki jest Twój ulubiony gatunek?



- Uwielbiam oglądać, moje ulubione gatunki to komedia i fantastyka.




Czy w dzieciństwie lubiłeś oglądać inne anime niż Naruto? Jeśli tak, to które bardzo dobrze wspominasz?



- Oczywiście, kochałem pokemony grałem w nie na Nintendo całymi dniami, zbierałem kapsle, karty miałem tego bardzo dużo. Do tej pory nie wiem co się z nimi stało.




Wspomniałeś, że grałeś w nie na Nintendo. Jakie gry lubiłeś będąc dzieckiem? Były to tylko japońskie produkcje na przenośne konsole czy jednak Amerykańskie lub Europejskie na PC? Jaka gra jest Twoja ulubiona?



- Grałem w pokemony na przenośnej konsoli, gdy mama mnie wyganiała na dwór abym pograł w piłkę oraz odpoczął od gier chowałem Nintendo pod koszulkę szedłem po kolegę i graliśmy razem na ławce xD Moją ulubioną grą jest League of Legends gram w nią od bety ale na wakacje zrobiłem sobie przerwę przez okropną społeczność graczy Lola i wróciłem na chwilę do gry w cs`a




W swoich wywiadach zawsze staram się zadać użytkownikowi takie pytanie, w którym będzie mógł rozwinąć swoją wypowiedź na dany temat. Jako, że grasz w cs'a oraz w lola, co sądzisz o różnego rodzaju organizowanych turniejach? Niektórzy twierdzą, że gry te jak i inne posiadają własny świat, własne zawody i powinno się je dopisać do tradycyjnych igrzysk olimpijskich, jako "e-sport". Sądzisz, że jest to możliwe lub właściwe czy jednak gry komputerowe nie powinny aż tak bardzo wykraczać poza granice stworzonego przez nie, świata wirtualnego?



- Uważam że to kwestia czasu że gry czy wgl sam e-sport będzie traktowany o wiele poważniej. Na przykład w Ameryce z tego co czytałem, turniej LCS gdzie grają najlepsi zawodnicy League of Legends z tamtego regionu jest uznawany przez rząd USA za ligę taką jak NBA czy NFL. Jest też Korea gdzie profesjonalni gracze e-sportowi są uznawani za celebrytów, mają wywiady do gazet, zdjęcia czy też reklamują różne produkty
A czy to właściwe? mi na pewno by to nie przeszkadzało.




W porządku, może przejdziemy do szybkich odpowiedzi, a później zadam Ci parę pytań dotyczących cs'a oraz forum cs-classic. Lecimy?



Pewnie




USA czy Japonia?

Japonia




PC czy Konsola?

PC




CS czy LoL?

Na ten moment CS xd




Chemia czy Biologia?

Biologia




Film czy Komiks?

Komiks




Ok, to tyle. Przejdźmy do pytań dotyczących cs'a. Powiedz mi, dlaczego zacząłeś grać w cs 1.6?



- Ciężko powiedzieć, pamiętam że pierwszy raz grałem w csa na wakacjach jak byłem mały i strasznie mi się nudziło to kuzyn mi dał zagrać. Potem zacząłem grać regularnie bo większość moich kolegów grało w kantera, wystarczyła chwila żebym zaczął w niego maniaczyć całymi dniami




Jak trafiłeś na forum cs-classic?



- Musiałem wrzucić ssy.




Z tego co pamiętam, nie raz musiałeś wrzucać je na forum. Wiele osób na początku uważało Cię za oszusta. Co wtedy czułeś? Dlaczego po tylu banach postanowiłeś u Nas zostać i starać się o administratora serwera ffa?



- Drażniło mnie to że musiałem czekać sporo czasu na UB, a zwłaszcza po 7 banie zastanawiałem się "jaki oni widzą w tym sens" ale wiedziałem że im więcej banów tym bliżej jestem tego by przekonać ludzi na serwerze że gram czysto. I tak dalej widzę na u@ teksty "ajmi aim" co wywołuje u mnie uśmiech no bo jak to się nie cieszyć gdy ktoś myśli że masz aima : D Zostałem na serwerze bo wiedziałem że jak na innym będę grał czeka mnie taka sama sytuacja a nie chciało mi się jej powtarzać. Adminem postanowiłem zostać gdy Milord zaczął mnie namawiać na złożenie podanie, wysyłał mi ciągle linki. Potem mi go odebrano i nie dawno złożyłem podanie o admina i tak o to znowu go mam : D




Czy grasz na innych serwerach cs-classic? Co o nich myślisz?



- Czasem wpadam na Only DD2, jest okej ale brakuje mi w nim pluginy jaki jest na FFA tzn. przenikanie.




Co uważasz natomiast o serwerze ffa? Sądzisz, że powinny nastąpić jakieś zmiany?



- Jest super, a zmiany jakie powinny nastąpić są chyba już przeprowadzane z tego co czytałem na forum.




Rozumiem. Zadam Ci już ostatnie pytanie po którym będziesz mógł pozdrowić kogo Twoja dusza zapragnie. Co sądzisz ogólnie o całym forum cs-classic? Mimo wszelkich przykrych dla Ciebie wydarzeń w postaci banowania po 11 razy, chciałbyś coś zmienić? Coś Ci nie pasuje czy jest wszystko w jak najlepszym porządku i pragnąłbyś, by forum zostało tak jak jest obecnie?



- Forum jest spoko jakiś czas temu strasznie mi lagowało ale teraz jest w porządku. Wygląd trochę mi się nie podoba XD ale poza tym jest wszystko okej




W porządku, to już (nie)stety koniec wywiadu. Dziękuję Ci jeszcze raz, że postanowiłeś się na niego zapisać i do zobaczenia na serwerze.
Ostatnie zdania należą do Ciebie.



- Chciałbym pozdrowić: Natalię <33, kAva, rewoxa, Free, Damiana, Rybaka Hajdzika, Kitola, syske, Luffiego, Jamesa, Zooma, Dudka, Guliwera, Dolara, WuZeta, Bez Spiny, Jay`a, Hofmana i ciebie Shadow

I korzystając z okazji może pan "P" będzie czytał,
"Jeżeli takie osoby jak Ty mają tu grać i mieć rolę admina to ja wolę odejść i być szczęśliwym, że nie będę patrzył jak jakiś odpał niszczy serwer" No to kiedy robimy rezygnacje ?

Koniec !

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono widzę że nasz redaktor pracuje pełną parą kolejny wywiad który się miło czytało xD.

 

Dzięki za pozdrowienia ..

 

czy wiesz ze mariola pozdrawia ciebie ??? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności