Skocz do zawartości

Wywiad z Pebble - Najmłodszym Administratorem w cs-classic


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461677743__pebble.png

 

 

Gość: Pebble

118g4kp.png

http://forum.cs-classic.pl/user/10622-%CF%81e%D0%B2%D0%B2le/

 

 

Redaktor: S}{aDoW

2u94ewy.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/7926-sadow/

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w nowym wywiadzie z Administratorem serwera CodMod 4k1. Bardzo się cieszę, że mam możliwość go przeprowadzić.

Powiedz Nam parę zdań o sobie: Jak się nazywasz, ile masz lat, skąd pochodzisz i może czym się interesujesz?

 

 

- Mam na imię Jan,mam 11 lat,pochodzę z Pruszkowa,jest to nieduże miasteczko.Interesuję się informatyką oraz grami taktycznymi takimi jak cs.

 

 

Muszę przyznać, że 11 lat to bardzo nie wiele. Dlaczego uważasz grę cs za taktyczną?

 

 

- Tak wiem, 11 lat to niezbyt dużo.Cs dla mnie jest grą taktyczną,jeżeli drużyna jest dobrze zgrana.

 

 

Gra taktyczna z wielką pewnością jest przydatna na meczach typu mix czy ogólnie organizowanych spotkaniach drużynowych. Dlaczego postanowiłeś zacząć grę akurat w cs 1.6? Myślę, że grafika nie przykuwa wzroku młodszym pokoleniom.

 

 

- Grę zacząłem grać w 1.6,dlatego,że był darmowy.Grafika 1.6 fakt przy CS:GO nie powala,ale to dlatego,że mój komputer nie poradziłby sobie z grami pokroju BF3.

 

 

 

Myślę, że wiele użytkowników forum ma podobny problem, stąd cs 1.6 jest jeszcze tak popularny. Masz 11 lat, a więc ile już grasz w counter-strike'a?

 

 

- "W counter strike'a gram od siódmego roku życia ,a więc jest to 4 lata z przerwami.Przerwami dlatego,że wszystko po jakimś czasie się chyba nudzi." ?

 

 

Nie jesteś jeszcze tzw. "gimbusem", prawda? Jak Ci idzie w szkole? Myślałeś lub marzyłeś o przyszłym zawodzie?

 

 

- Nie,nie jestem. W szkole mi idzie przeciętnie,nigdy nie chciało mi się douczać poza potrzeby szkoły.Marzę o zawodzie informatyka/programisty.

 

 

Wszyscy pragną zostać informatykami.. Czy dużo czasu spędasz przy komputerze? Skąd pomysł na programistę?

 

 

- Przy komputerze spędzam dużo czasu,ale od jakiegoś czasu powoli zaczynam to ograniczać.Pomysł ten przyszedł mi, bo właśnie dużo czasu siedzę w takich rzeczach.

 

 

Czy grasz w jakieś inne gry oprócz cs?

 

 

- Grałem,ale niezbyt mnie wciągneły. Hitman: Absolution, Hitman: Blood Money, Mafia ||, Mafia | oraz Soldier Of Fortune

 

 

Szczerze powiedziawszy jesteś na razie typowym młodym graczem. Co lubisz robić na powietrzu, kiedy masz dość od przebywania na komputerze? Uprawiasz może jakiś sport?

 

 

- Bardzo lubię wychodzić z siostrą na dwór do parku,pospacerować.Sportów nie uprawiam,nie wychodzi mi to.

 

 

Masz siostrę, jest ona rozumiem młodsza, zgadza się? Czy masz jeszcze jakieś rodzeństwo?

 

 

- Jest starsza ma 15 lat.A żadnego rodzeństwa poza nią nie mam.

 

 

Ohh... przepraszam. Jak się z nią dogadujesz? Czy uważasz, że bycie młodszym w rodzeństwie to pozycja stracona?

 

 

- Dogaduje się dobrze,ale mamy zupełnie inne zainteresowania.Jak dla mnie być młodszym to nic gorszego.

 

 

Cóż, kiedy moja starsza siostra skończyła 18 lat był to dla mnie najgorszy okres, zawsze pozostawałem w cieniu. Czy masz jakieś zwierzątko domowe? Czy chciałbyś ewentualnie jeszcze jakieś przygarnąć?

 

 

- Nie mam żadnych zwierząt,ale parę lat temu miałem akwarium.Teraz nie chciałbym żadnych zwierząt.

 

 

Rozumiem, szkoda bo bardzo fajnie jest mieć swojego pupila, mimo wszystkich towarzyszących przy nim obowiązków. Jakie oglądasz filmy? Jakie lubisz?

 

 

- Lubie oglądać filmy typu Niezniszczalni 3,James Bond oraz serial Lost.Lubię filmy akcji.

 

 

Co powiesz o książkach? Czy masz jakąś ulubioną? Jak wygląda u Ciebie czytanie lektur?

 

 

- Książek nienawidzę. Czytanie lektur wąsko idzie,no ale muszę to robić.

 

 

To wielka szkoda. Jakiej słuchasz muzyki? Czy masz już wyrobiony własny gust muzyczny, czy jednak wszystko co wpadnie w ucho?

 

 

- Słucham rapu.Mam wyrobiony już gust,ale jak coś w wpadnie w ucho to też dobrze.

 

 

Jakie są Twoje ulubione utwory? Gdzie ich najczęściej słuchasz? W drodze do szkoły, w domu?

 

 

- Mam wiele ulubionych utworów,nie jestem w stanie ich wymienić. Muzyki słucham wyłącznie w domu,telefon rzadko gdzieś zabieram.

 

 

W porządku, myślę że spodobają Ci się szybkie pytania, które zaczniemy. Gotowy?

 

 

- ok.

 

 

J. Polski czy Matematyka?
 

- Polski zdecydowanie

 

 

PC czy telefon?

 

 

- PC

 

 

Głośniki czy Słuchawki?

 

 

Słuchawki

 


Filmy czy Muzyka?

 

 

Filmy

 


Poniedziałek czy Piątek?

 

 

Piątek

 

 

Powoli przechodzimy do końca wywiadu. Przejdźmy zatem do kategorii pytań zarezerwowanych dla forum cs-classic. Jak się tutaj dostałeś? Dlaczego postanowiłeś zostać i starać się o administratora mimo tak młodego wieku?

 

 

- Dostałem się tutaj poprzez ściągnięcie CS z download.cs-classic.pl.O admina się starałem,ponieważ dużo osób cheatowało,łamało regulamin.Pomyślałem,że mimo niskiego wieku warto spróbować.

 

 

I jak widać było warto. Dlaczego akurat CoD 4k1? Co Cię z tego serwera zainteresowało? Czego ewentualnie brakuje w pozostałych serwerach cs-classic?

 

 

- Ten serwer mi od razu przypadł do gustu,długo na nim grałem i mi się spodobał.W reszcie po prostu nie ma tego klimatu

 

 

Każdy przepada za czym innym, cieszę się, że Tobie akurat przypadł do gustu CoD. Co sądzisz o aktualnych zmianach na forum? Czy są One potrzebne?

 

 

- Na razie wszystko jest dobrze na forum.

 

 

Zakończmy wywiad następującym pytaniem: Która osoba według Ciebie najbardziej pracuje przy forum?

 

 

- Moim zdaniem najbardziej pracuję Karol oraz Rybak.

 

 

Jeżeli chcesz, możesz coś dodać oraz oczywiście pozdrowić wybranych użytkowników. Ja ze swojej strony życzę Ci dalszych sukcesów w życiu prywatnym jak i na serwerach cs-classic. Mam nadzieję, że nie znudzi Ci się tak szybko i przetrwasz razem z Nami swoją przyszłą szkołę gimnazjalną. Trzymaj się.

 

 

- Pozdrawiam administrację 4k.
 

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Myślę, że użytkowników na forum ma podobny problem, stąd cs 1.6 jest jeszcze tak popularny.

 

 

Wszyscy pragnął zostać informatykami..

 

W pierwszym zdaniu zjadłeś jeden wyraz, w drugim jest Ł. Poza tym fajny wywiad, fajnie się czyta, okejka ;D (Nie pozdrowił mnie ! :C)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym zdaniu zjadłeś jeden wyraz, w drugim jest Ł. Poza tym fajny wywiad, fajnie się czyta, okejka ;D (Nie pozdrowił mnie ! :C)

 Oczywiście poprawione i bardzo dziękuję Ci za zwrócenie uwagi.

Tak to jest myśleć o innych sprawach przeprowadzając jednocześnie wywiad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z niewielu wywiadów które doczytałem do końca, nie jest nudny, wciągnął mnie. Może to dlatego, że masz taki a nie inny wiek. Nie wiem jak innym, ale mi się podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności