Skocz do zawartości

Wywiad z RewoX'em - Administratorem FFA oraz Członkiem drużyny cs-classic


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461678018__rewox.png

 

 

Gość: RewoX

depmro.png

http://forum.cs-classic.pl/user/9862-rewox/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaktor: S}{aDoW

2v2jq5v.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/7926-sadow/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziś gościmy w kąciku redaktorskim starego gracza, ale też świeżego administratora FFA - Rewoxa. Bardzo się cieszę, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. Na początek przedstaw się czytelnikom oraz powiedz czym się interesujesz.

 

 

- Witam. Mam na imię Łukasz, w kwietniu stuknęła mi dwudziestka, pochodzę oraz mieszkam w Warszawie. Interesuję się motoryzacją i wszelkiego rodzaju sportami.

 

 

Czy uprawiasz jakiś sport? Wolisz aktywny tryb życia czy jednak śledzisz go tylko w telewizorze?

 

 

- Oczywiście wolę aktywny tryb życia. 2 lata temu skończyłem trenowanie siatkówki z powodu kontuzji, przez którą niestety musiałem również zrezygnować z siłowni. W tv najczęściej oglądam jakieś mecze ekstraklasy.

 

 

Rozumiem, interesujesz się również motoryzacją. Czy posiadasz już własny samochód? Jeśli tak, jak wyglądała Twoja historia ze zdawaniem prawa jazdy?

 

 

- Tak, posiadam. Zapisałem się na prawo jazdy 3 miesiące przed skończeniem 18 lat, było strasznie ciężko lecz udało mi się je zdać za pierwszym razem. Zaliczyłem mały fail na jazdach bo raz się zapędziłem i troche zbyt szybko jechałem ale mimo to udało mi się zdać.

 

 

 

Gratulację. Zauważyłem, że aktualnie bardzo ciężko jest zdać wszystkie egzaminy za pierwszym razem. Co sądzisz o wszelkich zmianach, które są wprowadzane do szkół jazdy? Myślisz, że dzięki temu będzie mniej wypadków na drogach, ponieważ kierowcy będą lepiej przygotowani? Czy jest to jednak sposób na wyciągnięcie pieniędzy z powodu nie zdanych testów?

 

 

- Myślę, że jeżeli komuś bardzo zależy to zda za pierwszym razem. Nie nazwał bym tych zmian wyciąganiem pieniędzy ale według mnie nie są aż tak potrzebne. Większość wypadków powodują nie myślący kierowcy. Nie raz spotkałem się z lekceważeniem przepisów w terenie zabudowanym, gdzie jest to bardzo ważne. Sam nie jestem święty ale uważam się za przyzwoitego kierowcę.
 

 

Jaka jest według Ciebie najlepsza marka samochodów? Czy masz swój wymarzony model do którego pragniesz w przyszłości dążyć?

 

 

- Dla mnie najlepsza marka to bmw. Są to solidne i cieszące się dużą popularnością samochody. Obecnie mam zamiar zakupić Skodę Rapid, a w przyszłości jakieś fajne bmw.

 

 

Swoim wiekiem udowadniasz, że przeżyłeś już szkołę średnią. Co aktualnie studiujesz? Dlaczego akurat to wybrałeś?

 

 

- Studiuję ekonomię. Nastawiłem się na to ponieważ w przyszłości mam zamiar pracować w jakiejś instytucji finansowej.

 

 

Kiedy wpadłeś na pomysł, by zostać ekonomista? Chciałeś nim zostać już będąc dzieckiem?

 

 

- Gdy poszedłem do liceum o profilu mat-fiz uznałem, że będzie to kierunek który po ukończeniu szkoły będzie mi najbardziej pasował.

 

 

 

Rozumiem, czy masz dziewczynę? Jaki jest według Ciebie ideał kobiety?

 

 

- Tak, mam dziewczynę. Nie mam ideału ale bardzo cenię sobie szczerość, szacunek, wierność oraz skromność.

 

 

Jak się poznaliście? Chodziliście może razem do szkoły?

 

 

- Tak, chodziliśmy do tego samego liceum. Poznaliśmy się na urodzinach mojego kolegi, po procentach lepiej nam się rozmawiało, później się kilka razy spotkaliśmy i właśnie mija trzeci rok Naszego związku.

 

 

Czy macie jakieś wspólne zainteresowania? Co według Ciebie jest najważniejsze w związku?

 

 

Oboje bardzo lubimy siatkówkę, oraz mamy bardzo podobne charaktery .Uważam, że podstawą udanego związku jest wierność oraz szczerość, bez tego nici ze związku.

 

 

Wolisz oglądać filmy czy seriale? Jaki film/serial jest Twoim ulubionym?

 

 

- Oczywiście filmy. Uwielbiam wszystkie komedie lecz moja ulubiona to borat.

 

 

Jakiej słuchasz najczęściej muzyki? Co sądzisz o muzyce klubowej?

 

 

- Słucham różnych gatunków, od rapu po disco polo. Muzyka klubowa jest jak najbardziej ok, można się przy niej dobrze bawić na baletach.

 

 

Czy posiadasz jakieś zwierzątko domowe? Co sądzisz o adoptowaniu zwierząt ze schronisk?

 

 

- Nie, nigdy nie miałem żadnego zwierzaka. Myślę, że jest to bardzo dobre postepowanie, może niedługo sam się zaopiekuję jakimś pieskiem.

 

 

Jak wspominasz swoje gimnazjum oraz szkołę średnią? Czy masz z tego okresu jakieś śmieszne przypadki?

 

 

- Gimnazjum oraz liceum to był najlepszy okres w moim życiu. Poznałem masę świetnych ludzi. Do tej pory pamiętam akcję życia. Raz przed lekcjami kupiłem z kolegami opaski zaciskowe i w trakcie pierwszej lekcji przypięliśmy do krzeseł połowę klasy, wszyscy zorientowali się dopiero jak zadzwonił dzwonek na przerwę a my szybko wyszliśmy, to była mega beka.

 

 

Haha, mam nadzieję, że nie było po tym kawale żadnych poważniejszych konsekwencji. Pozwolisz, że przejdziemy teraz do pytań, które w szybki sposób pokażą czytelnikowi co lubisz. Zaczynamy?

 

 

- Wyplątaliśmy się z tego chodź nie było tak łatwo

Zaczynajmy

 

 

Studia czy Liceum?

 

 

Liceum

 


Filmy czy Książki?

 

 

Filmy

 


FFA czy MIX?

 

 

Mix

 


Jakie piwo?

 

 

Królewskie zdecydowanie.

 


Facebook czy Steam?

 

 

To i to

 


+ pytanie od czytelniczki: Czy lubisz Syśkę?

 

 

No pewnie, jest super

 

 

W porządku, opowiedz Nam jak wyglądała Twoja historia z Counter-Strike. Jak zaczynałeś? Na jakich serwerach najczęściej grałeś?

 

 

- Koledzy namówili mnie do tego żebym spróbował swoich sił. Zaczynałem na bf2, po 2 miesiącach gry kupiłem steama i zostałem do dziś. Obecnie najbardziej lubię grać mixy lub na serwerach typu tp i oczywiście na ffa cs-classic.

 

 

 

Jak znalazłeś cs-classic? Dlaczego postanowiłeś na niej zostać? Przecież nie ma u Nas serwera Teamplay.

 

 

- Szukałem serwera na wiaderku żeby szybko się rozgrzać przed mixem, potem wbiłem kilka razy i bardzo mi się spodobało. Poznałem kilku administratorów ffa, zaczęliśmy razem mixowac i przekonali mnie żebym został na csc i nie żałuję.

 

 

Co sądzisz o serwerze FFA oraz o jego administracji?

 

 

- Na serwerze ffa panuje niesamowita atmosfera i ludzie to bardzo cenią. Administracja jest na bardzo wysokim poziomie i wiele innych sieci serwerów może nam zazdrościć takiej administracji.
 

 

Wspomniałeś wcześniej, że grałeś na początku na serwerze typu BF2. Co sądzisz o classic'owym? Byłeś kiedyś na nim?

 

 

- Byłem raz i tak jak sie spodziewałem od razu gracze pisali ze sie spaliłem. Lecz serwer mi się bardzo podoba i ma 32 odznaki czyli tak jak lubię najbardziej.

 

 

Co sądzisz o forum? W dobrą stronę się aktualnie rozwija?

 

 

- Moim zdaniem forum się coraz lepiej rozwija. Jest estetycznie wykończone i wszystko łatwo znaleźć. Ten czarny skin forum jest fenomenalny.

 

 

Niestety doszliśmy już do końca Naszego wywiadu. Bardzo się cieszę, że znalazłeś czas na jego udzielenie dla kącika redaktorskiego cs-classic. Zadam Ci ostatnie pytanie: Czy pragniesz zostać jeszcze dłużej na forum? Czy będziesz starać się o wyższą rangę? np. UbTeaM? Po tej odpowiedzi będziesz mógł już pozdrowić wszystkich swoich znajomych. Trzymaj się

 

 

- Zmierzam zostac na forum jak najdłużej i kto wie może złoże podanie do UbTeam.

Pozdrawiam Karola, Damiana, kochaną Syske <3, Hajdzika aka Mariole, Bez spiny, M3ntora, Luffiego, Polaczka, Sikora, Ajmiego, Natalje, Bedeze, Authentica, Bzyka, Fragica, Debacje, Dejva, Free, Gruffiego, Hofmana, Jamesa, Kava, Kitola, Perre, Ofensywa, Nevergiveup, Ups, Wuzet, Zoom, Chief keef oraz wszystkich o których zapomniałem i oczywiście Ciebie Shadow.
Na razie

 

 

Dziękuję za pozdrowienia. Cześć

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności