Skocz do zawartości

Wywiad z Kitolem - Administratorem serwera FFA


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461678122__kitol.png

 

 

Gość: KiToL

wqvayo.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/7474-kitol/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaktor: S}{aDoW

2iijtrl.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/7926-sadow/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Tym razem przeprowadzimy wywiad z Administratorem FFA - Kitolem. Bardzo się cieszę, że zgodziłeś się go Nam udzielić. Powiedz Nam, jak masz na imię, ile masz lat oraz czym się interesujesz?

 

 

Witam, mam na imię Karol i urodziłem się w 1996r.  Interesuję się sportem (chociaż nic aktualnie nie trenuje xd), mechaniką/elektryką samochodową, motoryzacją, wolny czas spędzam przed csem.

 

 

Czy chodzisz do szkoły o takim profilu, który jest zgodny z Twoimi zainteresowaniami? Co planujesz robić po jej ukończeniu?

 

 

- Tak, chodzę do technikum na profilu mechanik. Aktualnie dorabiam jako mechanik i po szkole raczej będę to kontynuował, ale tylko do 23lat, gdyż później chcę zrobić prawo jazdy na tira i pracować jako kierowca.

 

 

Praca kierowcy jest zawodem, który zawiera również wiele wyrzeczeń. Dlaczego chciałbyś w przyszłości pracować akurat w tej branży mimo ukończonego technikum?

 

 

- Generalnie w przyszłości mam zapewnione 2 prace, które oferuje mi mój znajomy. Pierwszą jest mechanik, natomiast drugą kierowca. Lubię bardzo mechanikę, ale niestety jest to brudna robota no i trochę mniej płatna. A z drugiej strony lubię też jeździć, a w tym zawodzie mogę nawet pozwiedzać Europę.

 

 

Jakie kraje w przyszłości chciałbyś zwiedzić?

 

 

- Powiem szczerze że bardzo o tym nie myślałem ale na pewno Hiszpanie, Włochy i Bułgarię.

 

 

Rozumiem, mam nadzieję że w przyszłości znajdziesz pracę, którą będziesz wykonywać z przyjemnością, a nie z poczuciem obowiązku. Jakim sportem się najbardziej interesujesz? Piłką nożną? Dlaczego akurat ten?

 

 

- Lubię jeździć, więc też mam taką nadzieję. Najbardziej interesuję się podnoszeniem ciężarów, dlaczego? bo sam kiedyś trenowałem xd ale lubię też pokopać z kumplami piłę na orliku.

 

 

Z jakiej miejscowości pochodzisz? Czy istnieją w niej placówki, które pomagają rozwijać młodym osobom zainteresowania? Czy sam z takich placówek kiedyś korzystałeś jeżeli trenowałeś podnoszenie ciężarów?

 

 

- Pochodzę z małego miasteczka Terespol (6tys. mieszkańców). Placówek to raczej nie ma, 2 siłownie na krzyż i tyle xd Ja trenowałem na siłce w szkole.

 

 

W mieście Terespol często można usłyszeć język rosyjski, prawda? Jaki masz stosunek do Rosjanów w trakcie obecnego wielkiego konfliktu na terenie Ukrainy?

 

 

- Akurat w tym miejscu co ja mieszkam to częściej się spotyka Białorusinów niż Polaków xd Jeśli chodzi o stosunki to raczej jestem pozytywnie do nich nastawiony. Często są bardziej uprzejmi niż Polacy. Na tyle ile potrafię z nimi pogadać to wydają się całkiem w porządku. Możemy od nich kupić tanie paliwo i papierosy :)

 

 

Wspomniałeś wcześniej, że możesz mieć zapewnioną pracę u znajomego. Jaki więc masz stosunek do szkoły? Jest ona dla Ciebie marnowaniem czasu czy jednak przydatnym źródłem informacji, które przydadzą Ci się w przyszłości?

 

 

- Oczywiście że jest przydatna, w końcu to w niej się uczę czegoś co lubię. Może do tych najmądrzejszych się nie zaliczam, ale zależy mi na zdaniu matury i egzaminów zawodowych.

 

 

Powiedz Nam.. dlaczego akurat samochody? Dlaczego mechanika? Czy jak byłeś mały obejrzałeś jakiś film, bawiłeś się zabawkami i ustawiałeś korki na całą szerokość dywanu? Kiedy powstało to zainteresowanie do motoryzacji?

 

 

- Moje zainteresowanie powstało około 5lat temu. Jak miałem 13lat marzyłem o komarku. Zawsze zazdrościłem swojemu starszemu koledze jego simsonka. Ale udało mi się zrealizować swoje marzenie i kupiłem ogara 205. Ale jak to w starych motorach zawsze coś się zepsuję więc trzeba było to jakoś naprawić xd Na początku było trudno, zaczynałem od błahostek takich jak: linki, manetki, żarówki itp. ale po pewnych czasie to już było za mało, więc postanowiłem rozebrać cały motor i zacząć jakiś "tuning". Wstawiłem inny silnik, zmieniałem bak, zawieszenie i inne pierdoły.  Nie mam już czasu go "dłubać" a po za tym wole już coś przy samochodach robić, no ale tak to się zaczęło.

 

 

Jaka według Ciebie jest najlepsza marka samochodów? Jaki chciałbyś mieć w przyszłości model?

 

 

- Oczywiście że BMW <3 W końcu to Syśkę na bmke będę wyrywał xd. seria 7 model 38

 

 

Znasz bardzo dobrze Syśkę. Powiedz Nam, kiedy i gdzie się poznaliście? Jesteście parą czy dobrymi przyjaciółmi?

 

 

- Tak szczerze to nie pamiętam gdzie i kiedy xd ale na pewno znamy się od dzieciaka, parą "jeszcze" nie jesteśmy xd Syśka jest dla mnie jak rodzina.

 

 

Bardzo się cieszę, że oboje gracie również w tą samą grę. Jak wyglądały Twoje początki w counter-strike 1.6? Czy zaczynałeś swoją przygodę razem z Syśką?

 

 

- W cs`a pierwszy raz grałem u kolegi jak miałem ok. 12lat. Pamiętam jak siedzieliśmy i próbowaliśmy wejść na jakiś server i nigdy nam się nie udawało xd jeśli chodzi o Syśkę to nie wiem jakie ma doświadczenie.

 

 

Ahh rozumiem. Sądziłem, że zaczynaliście razem skoro znacie się od dziecka. Do cs jeszcze oczywiście wrócimy, ale powiedz, jakiej słuchasz muzyki? Masz może swoje ulubione kawałki?

 

 

- Raczej słucham wszystkiego co wpadnie w ucho.  Tak mam swoje ulubione kawałki ale one dość często się zmieniają.

 

 

Jak wygląda sprawa z filmami? Masz swoje ulubione? Jakie zwykle oglądasz?

 

 

- Jeśli już oglądam to albo komedie albo akcje, ulubionych nie mam.

 

 

Jakie strony internetowe przeglądasz najczęściej? Z uwagi na użytkowników, którzy nie ukończyli jeszcze osiemnastego roku życia proszę Cię, byś nie wypisywał wszystkich stron.

 

 

- No to parę stron już mi odpadło xd a pozostałe to: forum.cs-classic.pl, youtube.com, allegro.pl chyba tyle

 

 

W porządku, przechodzimy do szybkich odpowiedzi?

 

 

Tak

 

 

Co do „odpadłych” stron: Brunetka czy Blondynka?

 

 

Brunetka

 

 

TS3 czy Steam?

 

 

Steam

 

 

Film czy Książka?

 

 

Film

 

 

Elektronika czy Mechanika?

 

 

Ciężka sprawa, ale mechanika

 

 

Twoja ulubiona mapa w cs 1.6 ?

 

 

Inferno

 

 

W porządku, powiedz Nam.. jak wyglądały Twoje początki na cs-classic. Dlaczego postanowiłeś się zarejestrować i zostać na forum?

 

 

- Grałem kiedyś (jeszcze jak nie miałem steama) na innej serwerowni, ale tam stwierdzili że się pale więc postanowiłem poszukać jakiegoś innego serva. Odpaliłem google wpisałem "servery cs" i trafiłem na tą sieć, a zarejestrowałem się żeby wstawić ss`y.

 

 

Czyli Twoja historia jest bardzo podobna do większości użytkowników forum. Z kim na forum / serwerze się najlepiej dogadywałeś / dogadujesz?

 

 

- Chyba jednak z Tobą.

 

 

Dzięki. Większość Administratorów gra tylko na "swoim" serwerze. Czy Ty również tak masz, jako admin FFA? Co Ci się w nim najbardziej podoba, a co według Ciebie powinno zostać poprawione?

 

 

Tak ja również mam tak samo. Ja bym zmienił na only dd2/inferno/nuke tak jak było kiedyś. Najbardziej mi się podoba atmosfera (chociaż ostatnio różnie bywa), poziom graczy i ludzie którzy tu grają.

 

 

Czy uważasz, że na FFA jest wysoki poziom umiejętności graczy względem innych serwerów cs-classic? Co sądzisz o samej administracji? Powinny zostać przeprowadzone jakiekolwiek zmiany?

 

 

- Raczej gram tylko z osobami z FFA więc trudno jest mówić o naszym poziomie względem serwerów sieci cs-classic. Na pewno FFA dobrze sobie radzi i ma wysoki poziom. Administrację mamy dobrze zgraną, nikt się nie spina, każdy dobrze sobie radzi z obowiązkami i fajnie by było jak by tak zostało. Mam tylko jedno małe zastrzeżenie, na serwerze powinien być większy rygor.

 

 

Mam takie samo zdanie. Cóż, niestety limit pytań się już wyczerpał i musimy zakończyć wywiad. Dziękuję Ci za obszerne odpowiedzi, które udzieliłeś. Oczywiście jeżeli chcesz, możesz pozdrowić bliskie Ci osoby. Ja ze swojej strony Cię pozdrawiam oraz życzę dalszej gry na FFA cs-classic. Trzymaj się.

 

 

- Ja również dziękuję za poświęcony czas i cierpliwość.

                                                             

Pozdrawiam: Rybaka, -_-, Damiana, Hajdzika, Rewoxa, Polaczka, Syske, Natalje, Gruffiego, Ajmiego, @@@@@@@, Bez Spiny Luźno, Kava, Guli Wera, Dolara, Wuzeta, Artema, Mentora, Ziela, Sikora, Luffiego, Ofensywe, Nevergiveup, Jamesa, to tylko gra pajacu, B][_, 4 ][_, 4C i przede wszystkim Ciebie. Jeśli o kimś zapomniałem, z góry przepraszam.

Trzymaj się.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności