Skocz do zawartości

Wywiad z Bez Spiny Luźno - Najbardziej wyluzowanym Administratorem FFA


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461678227__bezspiny.png

 

 

Gość: Malcio

nnkwfk.gif

http://forum.cs-classic.pl/user/5847-malcio/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaktor: S}{aDoW

2vu0yfb.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/7926-sadow/

 

 

 

 

 

 

 

Cześć! Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj w Kąciku redaktorskim cs-classic zagości u Nas Administrator serwera FFA - Bez Spiny Luźno, pod pseudonimem na forum: Malcio. Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się w końcu zgłosić na wywiad i mam zaszczyt go z Tobą przeprowadzać. Zaczynajmy więc! Jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

 

 

- Witam serdecznie całe cs-classic, mam na imię Wojtek urodziłem się w 1997 r. Pochodzę z województwa Małopolskiego, mieszkam 35 km od Krakowa w małej wsi o nazwie Krzeczów.

 

 

Co możesz powiedzieć o swojej miejscowości? Czy znajduję się tam coś wartego uwagi z czym chciałbyś się z Nami podzielić?

 

 

- Jest wiele ciekawych miejsc do których można się udać np: park który nie dawno powstał, zbudowano też nawet boisko do grania jedynie w piłke nożną.Krzeczów jest bardzo małą miejscowością licząca zaledwie 1200 osób, poza boiskiem do grania w piłkę i parku nie ma nic ciekawszego niestety. Ale warto u nas zagościć,co roku odbywają się u nas Dni krzeczowa więc imprezy są.

 

 

 

Imprezy to dla niektórych podstawa, więc nie jest źle. Czym się interesujesz? Czy masz jakąś pasję?

 

 

- Interesuję się wyłącznie piłką nożną i czasami siatkówką, moją pasją są komputery, lubię czasami w nich sobie pogrzebać.

 

 

Do jakiej szkoły chodzisz? Twoją pasją są komputery, więc starasz się ją rozwijać poprzez wybranie kierunku - informatyki? Dlaczego tak wiele osób interesuje się komputerami?

 

 

- Nie, nie rozwijam się w tym kierunku, może to być śmieszne ale jestem w budowlance na profilu "monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie", komputery to tak jakby moje drugie życie. Przyjdę zmęczony po szkole usiądę sobie w fotelu i rozkręcę komputer i popatrzę, co w nim jest ciekawego itd. czasami coś podreperuje. Moim zdaniem wiele osób interesuje się komputerami ponieważ lubią na nich grać.

 

 

Nie sądzę, by wybranie jakiegokolwiek zawodu było zabawne, bo tak naprawdę liczy się wach w ręku, a nie opinie innych humanistów po liceum czy informatyków z lewej ręki. Co planujesz po ukończeniu szkoły budowlanej? Wyjazd za granicę w celu lepszych zarobków czy zostanie w Naszym jakże kochanym kraju?

 

 

- Planuje wyjechać do Niemczech, ale znając moje zajebiste szczęście to zostanę w Polsce.

 

 

Nie bądź złej myśli. Jeżeli będziesz do czegoś dążył na pewno Ci się uda. Dlaczego akurat Niemcy są twoim celem?

 

 

- Mam tam teraz paru znajomych, którzy tam pracują i nie narzekają na brak pieniędzy itd, jeśli uda mi się zdać szkołę bez przeszkód to zabrałbym się tez z kolegą do tego pięknego kraju, ponieważ jego ojciec tam już pracuje dość długo i mówił że bez przeszkód coś załatwi.

 

 

W takim razie życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli. W Niemczech będziesz chciał pracować w swoim zawodzie czy zaczniesz rozglądać się za innymi kierunkami już na miejscu?

 

 

- Dziękuję bardzo, najlepiej by mi odpowiadał mój własny zawód, ale jeśli bym miał pracować np jako murarz lub na jakimś innym kierunku to bym nie narzekał: )

 

 

Twój przyszły zawód to jednak w większej części praca fizyczna. Czy uprawiasz jakiś sport poza interesowaniem się piłką nożną i siatkówką?

 

 

- Owszem fizyczna, ale bez ciężkiej pracy w życiu coś ciężko osiągnąć, czasami lubię pograć w babingtona jeśli to można nazwać sportem: D

 

 

Czy masz dziewczynę? Czy ze względu na nią, zostałbyś w Polsce gdyby tego chciała mimo możliwego wyjazdu do Niemiec?

 

 

- Nie, nie mam jeszcze, hmm… ciężkie pytanie, ale zostałbym ponieważ dziewczyna byłaby dla mnie ważniejsza od wyjazdu.

 

 

Jaki jest według Ciebie ideał kobiety? Na co zawsze zwracasz uwagę w trakcie rozmowy z dziewczyną czy po prostu przechodzenia koło niej?

 

 

- Ideał kobiety?nie może być ani za gruba a też za chuda,patrzę bardzo często na biust twarz, ogółem musi mieć charakter fajny,żeby można z nią było pogadać, pośmiać się

 

 

 

Czy czytasz książki? Masz jakąś ulubioną?

 

 

- Nie, nie czytam i nigdy nie czytałem nawet w podstawówce nie otworzyłem ani jednej książki.

 

 

 

W takim razie co sądzisz o lekturach? Czy są one w szkołach w ogóle potrzebne?

 

 

- Moim zdaniem nie są potrzebne,nie potrzebnie zajmują pamięć dzieciom i tracą ich czas na czytanie,a tak w ogóle po co komu są potrzebne lektury w szkole?: D dla mnie to jest całkowity bezsens.

 

 

W takim razie pewnie preferujesz filmy, zgadza się? Jaki gatunek wybrałbyś na wieczorny czy nawet nocny seans? Czy posiadasz jakieś ulubione tytuły?

 

 

- Tak,zgadza się,z gatunkami to różnie bywa ale na nocny seans wybrałbym komedie,można się posmiac itd.Najlpepszym filmem moim zdaniem są Szybcy i wściekli 6, a także American Pie

 

 

Rozumiem, ile czasu mniej więcej przebywasz przy komputerze? Co na nim najczęściej robisz?

 

 

- W wakacje to bywa różnie najczęściej siedzę tak po 6 ,7 godz dziennie z przerwami, jak przyjdzie rok szkolny to może będą 2 godziny : D najczęściej siedzę na internecie i obczajam fejsa,photoblogi,instagramy koleżanek a tak to gram w Cs

 

 

Bardzo się cieszę, że nim wspomniałeś. Przejdźmy zatem do cs'a. Jak wygląda Twoja historia z tą grą? Jak zaczynałeś? Dlaczego w ogóle postanowiłeś zacząć?

 

 

- Zaczęło się w wieku 12 lat kolega mnie zaprosił i odpalił tą grę, zapytałem się co to jest za gra a on mi odpowiedział "cs" pograłem kilka rundek i mi sie spodobał,więc pomyslałem czemu mam sobie nie zagrać u siebie w domu.Na początku było bardzo ciężko waliłem z ak jak jakiś bot,kule latały po scianach itd, ogółem jak ktoś mówił "gala" czy coś w tym stylu to ja sobie myslałem w głowie "gościu co Ty do mnie mówisz"a potem to juz przyszło z czasem.Zapoznałem się z nim już na stałe.

 

 

Podsumowując, teraz to Ty mówisz do innych "gala, a niektórzy mogą nie wiedzieć o co Ci chodzi : D. Jak znalazłeś się na cs-classic? Ktoś Ci zaproponował to forum czy musiałeś może wstawić ss jak większość użytkowników?

 

 

- Szukałem cod moda z niskmi lvl i patrze jest "cod mod 350" to myśle sobie zagram zobacze jak jest,noi wbiłem wszystko w porządku pierszwa runda i bum SSY musiałem dac i tak sie zaczeło,potem wszedłem na top3 vip i znów ssy,i tak juz zostałem tutaj na dłużej

 

 

 

Dlaczego przestałeś grać na serwerze CodMod 350? Czyżby zirytowały Cię wykonane screeny? Czy może na FFA jest po prostu lepsza atmosfera? Dlaczego akurat Free for all?

 

 

- Cod mod znudził mi się,on nie uczy grac tam tylko jest"zabawa"screeny mnie nie zirytowały bo już sie przyzwyczaiłem wrzucać xd.Na FFA ogółem jest fajniej, lepszy poziom,można się nauczyć grać na takim serwerze: )miła atmosfera, fajni ludzie

 

 

Rozumiem Cię. Co sądzisz o forum cs-classic? Niestety coraz szybciej gracze przerzucają się na cs:go. Czy forum powinno iść z duchem czasu i coraz szybciej dodać serwery właśnie na tą platformę? Jaką widzisz dla forum przyszłość?

 

 

- Forum jest dobrze zbudowane, ale prosze cie buzka zmien tego skina bo ten biały to mnie dobija xD.Moim zdaniem jeszcze rok góra pół torej i na cs-classic nie będzie już 1.6, poniewaz nie będzie z niego juz kasy powiedzmy sobie wszysyc szczerze Cs1.6 upadł i tyle,ja to mówie z przykrością bo jak cs-classic przejdzie na CS:GO to opuszcze forum ponieważ nie będe juz miał czego szukac,ponieważ CS:GO mi nie pojdzie na moim kompie.

 

 

Wielka szkoda, ale niestety nie wszyscy zostaną wiecznie na forum mimo zmian. Komu według Ciebie najbardziej zależy na serwerze / forum? Kto według Ciebie z pośród użytkowników, najbardziej się stara i wykonuje swoje obowiązki jak najlepiej potrafi?

 

 

Buźka,rybak,jako administratorzy Ty jako redaktor,i nasz kochany Damian, gdyby nie jego dofinansowanie to FFA by nie istniało.Nasz kochany ajmi dzięki któremu pozbyliśmy się tych"pro"graczy,natalja z UBT,jak o kimś zapomnaiłem to sorka.

 

 

Widzę, że zacząłeś już wymieniać użytkowników forum, którzy najprawdopodobniej zostaną przez Ciebie pozdrowieni. W takim razie nie będę Cię dłużej trzymał w niepewności i ostatnie pytanie brzmi: Kogo najbardziej lubisz z grona cs-classic? Moja rola się już skończyła, życzę Ci na koniec dalszych sukcesów na forum jak i w życiu prywatnym. Trzymaj się i daję Ci już czas na pozdrowienia.

 

 

- Ogółem lubię wszystkich,nie mam takich osób ktorych lubie mniej czy wiecej.

 

Chciałbym pozdrowic

 

"Kitola, Rewoxa(bot jeden: D), Dolara(Słabiak xD), Ajmiego (wiem ajmi spalony jesteś xD), Natalje(piszcząca i te słowa"noooooo nie"), Jamesa Rodrigueza(masz swój pokój?tak mam własny pokój z bratem,sory ale nie mogłem się powstrzymać), Luffiego, Ariocha,który sie wtrąca do kazdego teamatu: Di ogółem cały serwer FFA!i Damiana naszego kochanego opiekuna: ), Ofensywe tez pozdrawiam,Warranta,NOPE : D tak tak o tobie botku nie zapomniałem :

Shadow Botku zapomniałbym o tobie

 

*Dziękuje Tobie bardzo za wywiad,ja też życzę Tobie dalszych sukcesów w życiu prywatnym.Nareczka jeszcze raz: )

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie widać, że przykładasz się do każdego wywiadu ;>.

Dziękuję :)

Wszystko również zależy od osoby, która ten wywiad udziela. Tym razem było "Bez Spiny" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dobra robota:)

 

Ps. Dzieki za pozdro;)

Ale woli sprostowania ja nie finansuje FFA tylko Karol. Ja utrzymuje Mixowego serwera.

Ale ostatnio dzieki atmosferze panujacej na serwerze (to dzieki adminom!) serwer zaczal zarabiac na siebie dzieki Vipom:)

Serwery FFA rzadko wychodza na plus , ale widac nasz jest wyjatkowy i licze ze tak zostanie :))))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności