Skocz do zawartości

Wywiad z Riasem - opiekunem DR z ciekawymi zainteresowaniami !


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor ------------> Porczop*


Gość ------------------> Rias Gremory


 


 


 


Witam wszystkich po raz kolejny w kąciku redaktorskim! Tym razem zawitał do nas Redaktor oraz Opiekun Serwera DeathRun 1.6! Jest to nikt inny jak Rias Gremory! Cześć. Fajnie, że zapisałeś się na wywiad. Czy zgodzisz się na sam początek przedstawić czytelnikom?

 

 

Cześć :). Mam na imię Marek w marcu skończę 16 lat. Mieszkam w Bytomiu (takie miasto na śląsku). Też się cieszę z tego wywiadu ;d.

 

 

Czy możesz powiedzieć nam coś ciekawego o swoim mieście?

 

 

Hmm.. Bytom to średniej wielkości miasto. Mamy tu kilka basenów, parków. Wizytówką Bytomia jest "Agora" dość spore centrum handlowe w centrum, w którym jest kino (jedyne kino w mieście). Mamy 2 stadiony do piłki nożnej, lecz jeden już nie finansowany, lodowiska, orliki i inne pierdoły. Sam nie znam całego miasta, a pewnie znalazłoby się tego jeszcze trochę.

 

 

Jak najczęściej spędzasz czas wolny? Czy chętnie odwiedzasz te orliki, baseny, czy też kina?

 

 

Szczerze się przyznam, że ja to życia nie mam i na komputerze ciągle siedzę, ale lubię czasem pójść do kina z siostrą. W lato często na baseny chodzę, ale na jednym z nich jest pełno złodziei. Mojemu kumplowi ukradli skarpetki ze Star Wars xd.

 

 

Pozdrów kumpla, wracał do domu boso? : D Mówisz, że chętnie spędzasz czas z siostrą? Czy możesz nam ją przedstawić?

 

 

Miał sandały xd. Ano dogaduję się z siostrą (dziwaczne nie? xd). Ma na imię Anna rocznik 94. Więcej o niej pisać nie będę bo mnie zabije xd.

 

 

Wyżej wspomniałeś, że dużo czasu poświęcasz na siedzenie przed komputerem. Czy poza graniem w różnego rodzaju gry, robisz na nim coś innego? Może masz jakieś strony, które praktycznie codziennie odwiedzasz po kilka razy?

 

 

Ogromną ilość czasu poświęcam na oglądanie. Filmy, seriale, anime,  teledyski, klipy cały czas coś oglądam. Codziennie po kilka.. kilkaset  razy odwiedzam stronki poświęcone anime, filmweba i facebooka (bo mi tam  koleżanki piszą co do szkoły zrobić/przynieść xd).

 

 

Niedługo kończysz 16 lat, więc z gimnazjum już na pewno wyszedłeś.

 

 

Jestem teraz w 3 klasie gimnazjum.

 

 

Rozumiem, przepraszam. Czy po ukończeniu ostatniej klasy gimnazjalnej masz zamiar udać się do technikum, czy może liceum?

 

 

Oczywiście, że technikum. Po liceum jesteśmy w lesie, ponieważ z samą maturą mało można. Lepiej mieć ten zawód w garści.

 

 

Idziesz do technikum? O jakim profilu?

 

 

Szczerze jeszcze się zastanawiam. Chciałem iść na informatyka, ale teraz kusi mnie jeszcze gastronomik i nocny strażnik xd.

 

 

Dlaczego akurat tam? Co nakłania Cię do udania się w akurat tych kierunkach.

 

 

Na informatyka chciałem iść, ponieważ spędzam dużo czasu przed komputerem, a jest to opłacalny zawód. Lubię jeść i gotować dlatego mnie ciągnie do gastronomika, a nocnym strażnikiem bym chciał zostać, bo warunki pracy mi bardzo odpowiadają: nocki, pilnujesz jakiegoś obiektu łażąc sobie czy patrząc w monitory od kamer.

 

 

Czy po ukończeniu kolejnego etapu nauki o którym właśnie rozmawiamy - technikum masz zamiar udać się na studia? Oczywiście po zdaniu matury.

 

 

Sam nie wiem, zależy czy natrafię po technikum na jakąś ciekawą ofertę pracy, ale raczej nie chcę studiować.

 

 

Zostawmy przyszłość i porozmawiajmy o teraźniejszości.​ Czy masz może osobę z którą mogłeś się związać - dziewczynę?

 

 

Nie bardzo xd. Kiedyś się jakaś znajdzie : D.

 

 

Powodzenia w znalezieniu odpowiedniej dla siebie kobiety. Jaki według Ciebie jest ideał płci żeńskiej?

 

 

Heh ideały nie istnieją. Moja "wymarzona" partnerka musiałaby lubić spokój, nie musiała by być jakąś tam miss piękności, powinna być inteligentna i po prostu mnie kochać xd.

 

 

A teraz tematy które zapewne Ci się spodobają, ponieważ Wspomniałeś, że wiele czasu poświęcasz przed komputerem. Jakie gry najbardziej preferujesz? Które Ci się najbardziej podobają?

 

 

No powiedzmy moje tematy xd. W tej chwili przestałem grać w jakiekolwiek gry. Preferuję gry stare: cs 1.6, StarCraft: Brood War, Diablo 2, GTA SA ale lubię też nowsze pozycje: Torchlight 2, Call of Duty MW2, 3, Ghosts, TES V Skyrim, GTA V. Długo by wymieniać.

 

 

Od którego roku życia grasz w Counter Strike 1.6? Jak wyglądały twoje początki w tej grze?

 

 

Hmm.. w cs'a gram już z 8 lat, nie zaczynałem na botach, a na jakichś TP i DR. Pamiętam jak uczyłem się grać na DR jeszcze bez auto BH, a w karabiny do teraz słaby jestem xd.

 

 

Ja tam wciąż BH nie umiem xd Jak trafiłeś na nasze forum Cs-Classic?

 

 

Dawno, dawno temu, gdy sieć jeszcze była młodą odnalazłem genialny serwer deathrun+exp. Grałem na nim dniami i nocami. Poznawałem multum graczy jak i zdobywałem topkę. Niestety ta sielanka została przerwana przez niekompetentnych​ adminów. Wkurzony spotykając na serwerze Karola dowiedziałem się, że rekrutacja jest "on". Bezzwłocznie zalogowałem się na forum i napisałem podanie spełniając większość wymagań. Po prawie tygodniu - zostałem przyjęty. I od tamtego czasu (jako gracz od 2012, jako admin od stycznia 2013 i jako opiekun jakoś od marca/kwietnia 2013) siedzę na DR. Było kilka potknięć i pewnie będą kolejne, ale póki co dałem radę.

 

 

Bardzo długo jesteś z nami, oby tak dalej ! Powiedz nam jeszcze skąd taki sentyment do CSC? Co Cię tutaj tak bardzo urzekło, że jesteś na serwerowni tak długi czas i jej nie zmieniłeś?

 

 

Też mam  nadzieję, że jeszcze trochę tutaj posiedzę. Co mnie urzekło w CSC? -  atmosfera. W mojej przygodzie z Counter-Strikiem byłem na wielu  sieciach, niektóre wspominam całkiem dobrze do jakiegoś momentu, ale  zawsze się dzieje to samo - odwala administratorom i graczom. Tutaj tego  nie ma. Karol ogarnia wszystko świetnie, o forum dbają ogarnięci  moderatorzy, o serwery dobrzy opiekunowie i admini. Wśród tych  wszystkich sieci, na których byłem, tylko i wyłącznie CSC zasługuje na  wyróżnienie. Raz próbowałem odejść od sieci i skończyć z CS'em, ale nie  da się tak po prostu odejść od CSC. Zawsze coś ciągnie by wejść na  forum, zaglądnąć na serwer czy napisać coś na SB. Właśnie to w  Cs-Classic uwielbiam.

 

 

Czy grasz na jakiś innych serwerach CSC oprócz DeathRun?

 

 

Grywałem też na BF 2, czasem ZM i COD 2001. Każdy z nich jest świetny.

 

 

Jesteś redaktorem na naszym forum i zajmujesz się... anime? W dzisiejszych czasach te odsłony mają setki, tysięcy, nawet milionów odsłon. Co widzisz w tych "filmach"? Dlaczego tak one Ci się podobają?

 

 

Anime to rodzaj serialu. Co w nich widzę? Hmm.. Sam nie wiem. Oglądam anime od dawna, dzięki kuzynowi. Nie da się od tak powiedzieć co się w tym podoba bo w każdym anime podoba się coś innego. Oglądałem już dziesiątki różnych serii, z różnych gatunków i nadal nie wiem czemu tak mnie to wciąga. Anime działa jak narkotyk - wciąga cię i nie chce puścić : P.

 

 

Z tego co słyszałam (chociaż za bardzo się na tym znam, więc w razie czego proszę o jakąś poprawkę) anime to nie tylko serial, ale również książki, tzw manga. Lubisz ją czytać? Masz jakieś swoje ulubione wydanie tych książek?

 

 

Anime zwykle powstaje na podstawie  jakiejś mangi lub nowelki. Uwielbiam oglądać, a zarazem czytać te same  tytuły. Sam posiadam wszystkie tomy Hellsinga, a w tej chwili czytam  nowelkę Sword Art Online, którą pożyczył mi kumpel. Ogólnie nie jestem  miłośnikiem czytania, ale dla mang robię wyjątek. Mangi to komiksy,  które różnią się od standardowych komiksów i książek. Są wydawane w  postaci książeczki, a czyta je się jakby od tyłu. Obecność obrazków to  jest coś co lubię podczas czytania.16:15

 

 

Czy masz jakieś swoje ulubione tytuły anime?

 

 

Szczerze nie mam jakiejś listy ulubionych czy coś, ale na wyróżnienie zasługują: Naruto, Sword Art Online, Noragami, Spice and Wolf, Attack on Titan.

 

 

Rozumiem. Czy lubisz również oglądać TV typu seriale, programy rozrywkowe?

 

 

Jasne. Lubię oglądać filmy i zagraniczne seriale komediowe z Comedy Central.

 

 

Czy z odsłon filmowych masz jakieś ulubione tytuły? Wspominałeś, że lubisz chodzić do kina, więc pewnie coś tam masz : )

 

 

Uwielbiam trylogię "Władca Pierścieni" i trylogię "Hobbita". Seria "Szybcy i wściekli" także jest genialna i w topce by się znalazła, to samo z "Piraci z Karaibów", różne produkcje Marvela i DC.

 

 

Czy lubisz czasem również posłuchać muzyki? Jeżeli tak to jakie gatunki najlepiej preferujesz?

 

 

Uwielbiam słuchać muzyki. Co wpadnie w ucho to słucham xd. Ogólnie lubię polski rock z lat 80, rap, metal, dubstep. Moim ulubionym zespołem mogę nazwać Universe.

 

 

Co sądzisz o dalszym rozwoju naszego Cs-Classic.pl? Czy idzie on w dobrym kierunku?

 

 

CSC bardzo dobrze się rozwija. Dochodzą do nas nowi ciekawi ludzie, świetne i grywalne serwery. Ja tam jestem zadowolony.

 

 

W takim razie chyba już będziemy kończyć wywiad! Dziękuję, że się zapisałeś, jak i znalazłeś dla mnie czas. To już koniec : ) Możesz teraz pozdrowić kog tylko chcesz/ napisać co tylko dusza zapragnie! Trzymaj się, cześć!

 

 

To ja się cieszę, że mogłem wywiadu udzielić. Z tego miejsca chcę pozdrowić kumpla, któremu ukradli skarpetki xd. Pozdrawiam, trzymaj się, cześć!

 

 

 

 

 

* dałam Porczopa jako redaktora, ponieważ on przeprowadził wywiad. Ja tylko dodałam parę pytań od siebie oraz poprawiłam błędy :)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wywiadzik. :3

 

 

Miło się czytało, tylko jest jeden minus a mianowicie kolor  :D razi w oczy xd

Edytowane przez aver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Botku wbijaj częściej na cod 2k1, bo nie mam kogo karać :D btw. gdzie specjalne pozdrowienia dla nas członków sieci serwerów csc? ._. 

p.s Wywiadzik super +like oby tak dalej ;] 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności