Skocz do zawartości

Wywiad z: Machwes! 13 letni, dojrzały i ciekawy Opiekun Serwera DR!


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461693440__machwes.png

 

 

Redaktor

    Mashiro *

Gość

Machwes

 

              

Witam wszystkich czytelników w tym oto wywiadzie dla Cs-classic.pl. Dzisiaj mam przyjemność gościć Machwes'a. Witam Cię, mam nadzieję, że będzie miło. :) Możesz się przedstawić? Ile masz lat? Jak masz na imie? Skąd pochodzisz itd?

 

Cześć :). Mam na imię Kacper, mam 13 lat, chodzę do I klasy gimnazjum. Pochodzę z małej Wsi Równe położonej na Podkarpaciu.

 

No dobra Kacper, powiedz nam czym się interesujesz? Masz może jakieś pasje / hobby? Czy w wolnym czasie oddajesz się komputerowi? Z tego co wiem, to pełnisz dość ważną funkcję, jesteś opiekunem serwera DeathRun, jak sobie z tym radzisz? Nie brakuje Ci czasu?

 

Zainteresowań mam wiele, jak każda osoba w tym wieku. Najbardziej interesuje się Grafiką Komputerową oraz Informatyką :>. Hobby stałego raczej nie posiadam ;D. W wolnym czasie lubię jeździć na quadzie, łyżwach(ale to w zimie), interesuje mnie również parkour. Poświęcam też dużo czasu na komputer jakieś 2/4h dziennie. Opiekunem serwera jestem pierwszy raz, więc jest to dla mnie coś nowego, a czasu jak na razie mam dostatecznie żeby pełnić tą funkcję oraz Administratora ZombieMod'a.

 

Grafika komputerowa, u ciekawie. Życzę powodzeń na DR jak i na ZM. Przejdźmy do tematu przyszłości. Myślałeś już gdzie chcesz się uczyć po gimnazjum? A może zagłębiłeś się i wiesz już jak chcesz spędzić resztę życia? Mam na myśli wymarzoną pracę, miejsce zamieszkania itd.

 

O sprawach nauki po gimnazjum nie zaprzątam sobie póki co głowy, jak ja to mówię mam dużo czasu. Resztę życia mam zamiar spędzić w Norwegii, o ile się tam nie zmieni. Raczej się nie zagłębiam co będzie w przyszłości, więc dużo nie powiem. Żyję tu i teraz. :)

 

Rozumiem, na wszystko przyjdzie czas. Może porozmawiamy trochę o Twoich gustach. Jak pewnie każdy, słuchasz muzyki. Jaki rodzaj preferujesz? Może chcesz podzielić się tytułem swojej ulubionej piosenki, bądź nazwą ulubionego wykonawcy / zespołu?

 

Najczęściej słucham rapu. Od niedawna zacząłem lubić "Hollywood undead", a zarówno bardzo lubię "wuteha" (WTH).

 

Oooo, ja też lubię Hollywood Undead. ;D A jeśli chodzi o tematy filmów, lubisz je oglądać? Filmy akcji, horrory, komedie... Co Cię najbardziej interesuje?

 

Najbardziej interesują mnie horrory, moim ulubionym jest serial The Walking Dead oraz Supernatural/Nie z tego świata. Jest to mistrzostwo (oczywiście moim zdaniem).

 

Znowu mamy podobne odczucia! TWD to dobry serial. Pozwolę sobie jeszcze zapytać... Jaki jest dla ciebie ideał kobiety? Chodzi mi o to, że jakbyś miał związać się z kimś w przyszłości, to jaka musi być ta osoba?

 

No to mamy ze sobą wiele wspólnego. Moim ideałem kobiety jest kobieta sumienna, miła, wrażliwa, uczuciowa, radosna i oczywiście wierna. To jest mój ideał kobiety, nie wygląd, nie pieniądze po prostu charakter.

 

Jak dogadujesz się z rówieśnikami w szkole? Masz zgraną klasę, czy nie bardzo i wolałbyś mieć inną?

 

Jasne, dogaduję się z rówieśnikami, ale raczej nie z mojej klasy tylko ze starszymi lub młodszymi. Klasy zgranej raczej nie mam, każdy się wywyższa oraz "cwaniakuje". Ale to może być związane z wiekiem, buntem.

 

 

No tak, jesteś jeszcze w 1 klasie, może z czasem się zgracie, jeszcze tyle czasu przed wami. Przeskoczymy teraz na inne tematy. Oprócz grania w cs'a, masz jakieś inne gierki na pc? A może posiadasz jakąś konsolę i tam też lubisz pogrywać?

 

Oczywiście, że mam inne gierki, moją ulubioną serią jest chyba Gothic oraz Wiedźmin. Mam również własną konsolę PS2, na której lubię grywać w serie Ratchet oraz Spyro. Innej ie posiadam, lecz w każdej chwili mogę od wujka pożyczyć i pograć w The Last Of Us bądź Dying Light.

 

Uważasz się za osobę tolerancyjną? Przeszkadza Ci to, że ktoś się wyróżnia?

 

Uważam, że jestem, nie robi mi różnicy, że ktoś jest "rudy", "czarny", "chory" czy coś w ten deseń. A jeśli chodzi o osoby innej orientacji, nie przeszkadzają mi w żaden sposób, ja mam swoje życie oni swoje i żyjemy dalej.

 

 

Ooo no i dobrze myślisz. Powiedz co sądzisz o innych serwerach tej sieci? Dlaczego akurat przesiadujesz na ZM i DR, a nie odwiedzasz innych? Co zatrzymuje Cię na nich? Dobrze dogadujesz się z innymi adminami?

 

Nie powiem co sądzę o innych serwerach tej sieci ponieważ tam nie grywam. Na DR przesiaduję dlatego, że lubię uprawiać parkour, a na ZM zakochałem się po serii The Last Of Us oraz The Walking Dead. Na inne serwery nie zaglądam ponieważ nie mam chęci. Z Administracją dogaduję się raczej bardzo dobrze.

 

Jak trafiłeś na sieć cs-classic? Dlaczego postanowiłeś "zadomowić" się akurat tutaj?

 

Na tę sieć trafiłem po upadku poprzedniej gdzie byłem Administratorem. Trafiłem w ten sposób, że ja i mój kolega bardzo lubiliśmy mod Deathrun, więc postanowiliśmy poszukać jakiegoś serwera Easy. W wyszukiwarce wpisałem "Serwery DR 1.6" i znalazłem "cs-classic" po czym wszedłem na ten serwer i od razu "zakochałem się" w jego atmosferze. Serwer był zadbany, posiadał miłych oraz pomocnych graczy, więc na nim pozostałem. Po jakimś czasie postanowiłem założyć konto na forum i wziąć udział w życiu serwera. Na początku nie pisałem prawie wcale postów, dlatego, że się bałem, nie wiem czego no, ale się zdarza. ;)

 

Haha, nie ma się czego bać! Widzisz jak miło zostałeś przyjęty? Nawet Ci zaufali i masz opiekuna. ;) Jeśli chodzi o ciąg dalszy Twojego pobytu tutaj... Chciałbyś w przyszłości awansować na jakąś rangę typu UBT?

 

No jasne, że bym chciał, ale do tego musiałbym się dużo nauczyć ponieważ miałem małą styczność z cheatami.

 

Rozumiem, ale to nic trudnego, idzie się szybko nauczyć. Tak ogólnie ze wszystkimi użytkownikami forum jak i serwerów dobrze się dogadujesz? Miałeś tutaj jakieś spiny, czy wszystko jest okej? Poznałeś kogoś ciekawego?

 

Sądzę, że się dobrze dogaduje. Co do spin to nie pamiętam żebym miał jakiekolwiek spiny na forum, więc raczej nie. Na forum poznałem wiele ciekawych osób m.in. Ciebie, Vishe, Siwego, Kube, Frash'a i wiele, wiele innych. Siwego znam krótko, ale wydaje mi się całkiem okej.  

 

 

Dzięki za miano ciekawej. :) Na tym chyba zakończymy nasz wywiad. Mam nadzieję, że Ci się podobało, bo mi tak. Cieszę się, że mogłam trochę bardziej Cię poznać i liczę na utrzymanie chociażby lekkiego kontaktu. Może skusisz się i pogramy na codzie, a jak nie, to chociaż na ts wpadnij! Pozdrawiam Cię i życzę wszystkiego dobrego. Możesz teraz pozdrowić kogo tylko zechcesz. Paa!

 

Chciałbym pozdrowić: Rias, Visha, Mashiro *, Kuba321, Fresh, Siwy, Skiteez, Esme, Zygi Zabijaka, [25]Buu, Avera oraz całe forum! usmiech.gif

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, bo wywiad całkiem na wysokim poziomie, bez zarzutów. Jak na 13-to letnią Marchewę to jesteś bardzo rozgarnięty. Pozdrawiam Borek. Pokój :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się akcja: u mnie w szkole robili jakieś plakaty (temat "nie dla rasizmu" czy coś) i jakaś grupa wielkimi literami na plakacie: "TOLERANCJA JEST WYNIKIEM NIEWIEDZY". Cała aula jak to zobaczyła padła XD.

 

Marta widzę, że za co się nie weźmiesz to świetnie ci wychodzi ^^. Dobra robota!

Dzięki za pozdrowienia Kacper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad, jeden z nielicznych które przeczytałem do końca. Dzięki za pozdrowienia.

Ps. Kilka literówek znalazłem. xD

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności. xd

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności