Skocz do zawartości

Wywiad z: Gruffim! - przyszły wojskowy i Admin FFA!


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461693323__gruffi.png

 

 

Gość


 

 

Witam wszystkich w kolejnym wywiadzie dla sieci CSC ! Dziś mam zaszczyt przeprowadzać go z adminem Free For All - Gruffim, znanym również jako dodoBiceps. Cieszę się, że w końcu się zapisałeś ; ) Może na początek powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś.

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Dominik, lat 18 i jestem ze stolicy Podkarpacia, Rzeszowa ; )

 

Rzeszów piękne i za razem duże miasto. Powiesz nam coś o nim? Jakie atrakcje się w nim znajdują? Może masz jakieś swoje ulubione miejsce, w którym nieustannie przesiadujesz sam bądź ze znajomymi? 

 

Rzeszów liczy około 200 tys mieszkańców. Atrakcje? hymm, mamy jakieś takie lodowisko, park linowy, skatepark. Raz w roku są organizowane wyścigi na 1/4 mili, ostatnio pojawiły się też zawody w drifcie (czyli w skrócie jazda w kontrolowanym poślizgu, bokiem) ; ) mam ulubione miejsce, jest to park osiedle obok, w którym siedzimy cały czas ze znajomymi. 

 

Zawody w drifcie? Wow ! Brzmi ciekawie ! Jak to wygląda? Brałeś może kiedyś udział w takich zawodach? A może dopiero się przygotowujesz​ by wziąć w nich udział? Co ogólnie myślisz o tego rodzaju "rozrywce"? 

 

Wygląda to tak, że samochody jadą pojedynczo lub w parach i sędziowie oceniają ich przejazd. Nie, nie brałem udziału jako zawodnik i raczej tego nie zrobię ponieważ jest to drogi sport - przygotowanie auta by brać udział na najwyższym poziomie wynosi minimum 500 tyś zł i trzeba mieć duże doświadczenie w jeździe samochodem. Taka "rozrywka" jest bardzo widowiskowa, gdy auto jedzie bokiem i dymi z opon jest na co popatrzeć.

 

No tak, jazda autem bokiem wymaga dużo nauki i doświadczenia ;) Jakie są Twoje główne zainteresowania?​

 

Motoryzacja i sport

 

Hmm motoryzacja... Typowy facet :D Bardziej interesują Cię samochody czy bardziej sięgasz w kierunku dwukołowców? 

 

Zdecydowanie samochody :)

 

Masz swój ulubiony model samochodów? I dlaczego akurat ten wybrany?

 

Mam kilka i każdy do czegoś innego : ) do jazdy codziennej - BMW e36, do amatorskich rajdów - Fiat cinquecento ze względu na tanie części i łatwo go "podrasować" by był szybki ^ ^ , a do zawodowych rajdów - mitsubishi lancer evo X ;)

 

Nie znam się, ale brzmi ciekawie! Może zejdźmy teraz na inne tematy.. Masz 18 lat. Uczysz się dalej (jeśli tak to jaki kierunek szkoły), czy może już pracujesz?

 

Tak uczę się dalej, w zawodówce na mechanika pojazdów samochodowych : D

A praca to dorywcza : )

 

Widzę, że wszystko w kierunku motoryzacji.  Czy swoją przyszłość również z tym wiążesz? A może masz już inne plany co do przyszłości i będziesz starał się je zrealizować?

 

Raczej nie wiąże przyszłości z motoryzacją, owszem lubie to ale od małego mam inne marzenie dotyczące przyszłości. Bardzo bym chciał po szkole wstąpić w szeregi wojska.

 

Wojsko? Jest to bardzo nie pewny "zawód". Przy wstąpieniu do wojska raczej ciężko będzie CI założyć rodzinę, nie uważasz? Co Cie skłoniło akurat ku temu, a nie np Policja, Straż Pożarna?

 

Racja "zawód" nie pewny, ale ja bym to nazwał obowiązkiem. Znam kilka osób które pomimo tego, że są wojskowymi mają normalną rodzinę, więc myślę że mi też się to uda ; ) Co mnie skłoniło? może to, że czuje taki obowiązek by bronić w razie niebezpieczeństw​a nasz kraj i swoją rodzinę. Na temat Policji nie będę się wypowiadał bo zaraz polecą hejty w stylu "człowiek JP" ^ ^ mam prywatne powody dla czego nie lubię ich i tyle. Powiem Ci, że strażak jest zawodem który bardzo szanuje, mam sąsiada strażaka i go podziwiam za to że jest w stanie wskoczyć w płomienie i ratować ludzi, ale jakoś nie zastanawiałem się nad tym by zostać strażakiem.

 

No to nie pozostaje mi nic innego, tylko życzyć powodzenia w realizacji marzeń ! Zejdźmy teraz na przyjemne tematy ; ) Masz może swoją drugą połówkę?

 

Tak mam swoją drugą połówkę, którą wszyscy pewnie znacie bardziej lub mniej. Jest to nasza Kinga (Tymbarkowa) ^ ^

 

Oo proszę bardzo ! Z tego co pamiętam, Tymbarkowa w swoim wywiadzie pisała, że jest ze Śląska, jak to się stało, że się poznaliście? Czyżby miejscem waszego poznania było nasze CSC? :)

 

Tak poznałem ją na CSC jak była tzw "cichą myszką" przez mikro się nie odzywała i pewnego dnia na mapie de_NUKE razem z laserro (pozdrawiam Cię jak czytasz ) zmusiłem ją do tego by się odezwała ^ ^ później pisaliśmy trochę na forum, od pewnego czasu smsy i rozmowy przez telefon, aż w końcu pojechałem do niej : ) i jesteśmy razem

 

No to życzę wam szczęścia w związku i wytrwałości  ; ) mam jeszcze jedno pytanko... Śląsk a Podkarpacie dzieli kilkaset kilometrów, jak wam się udaje wytrzymać tą odległość? 

 

Dziękuje : )

Oj tam kilkaset kilometrów. Dokładnie to 239 km : D Ja ufam jej ona ufa mi, codziennie rozmawiamy i staramy się jechać do siebie gdy jest to możliwe.

 

To świetnie ! jeszcze raz szczęścia. Pewnie jak 90% społeczeństwa słuchasz muzyki. Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyczny? Dlaczego akurat ten?

 

Jeszcze raz dziękuje : )

Tak słucham muzyki i słucham praktycznie wszystko z wyjątkiem disco polo, jakiś ciężki metal i to chyba tyle : D ale większość piosenek na telefonie czy komputerze to Hip-Hop, od małego zawsze ktoś z rodziny, znajomych słuchał i polubiłem : )

 

Rozumiem, a jeśli chodzi o filmy? Jakie gatunki preferujesz? Może podasz nam tytuły swoich ulubionych?

 

Komedia, Akcja, Dramat, Wojenne, science fiction, thriller, przygodowe i kilka horrorów: szklana pułapka, Bruce wszechmogący, Piraci z Karaibów i jest tego o wiele więcej 

 

Przejdźmy teraz do CS. Jak trafiłeś na tą jakże popularną grę?

 

Pewnego deszczowego dnia miałem wtedy 7 lat chyba, wujek wraz z kumplem przyszli po mnie i powiedzieli żebym wziął 2 zł bo w kafejce internetowej jest fajna gra : D był to CS 1.5 i od tego czasu gram, miałem oczywiście kilka lat przerwy więc można liczyć że w CS'a gram jakieś 7 max 8 lat ; p

 

Jak udało Ci się trafić na cs-classic? Co skłoniło Cię do zostania adminem serwera FFA?

 

Na CSC trafiłem z google : D

co mnie skłoniło by zostać adminem? na samym początku to oszuści, gracze którzy grali na wh itd później odszedłem z CSC na kilka miesięcy ale wróciłem pod nickiem dodoBICEPS i wtedy Rewox mnie zmusił bym złożył kolejne podanie i tak zostałem do teraz : ) 

 

No to miejmy nadzieje, ze zostaniesz jak najdłużej ! Czy grasz jeszcze na innych serwerach classica? A może masz zamiar w niedalekiej przyszłości starać się o jakąś inną range na forum typu Ub-team etc?

 

gram tylko na FFA : )

raczej nie będę się starał bo nie mam czasu, ostatnio gram i tak mało w cs'a niestety : (

 

Rozumiem. No cóż na tym zakończymy nasz wywiad. Bardzo dziękuje, za poświęcony czas ; ) możesz teraz kogoś pozdrowić bądź przekazać coś komuś. Do zobaczenia !

 

Dziękuje bardzo za wywiad : D

chce pozdrowić ciebie Marto, Kingę : *, Rewoxa, Kitola, Shadowa, Koalę, Matecznego i całą administrację FFA, całą sieć CSC i każdego kto to czyta : )

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym związkiem to was podziwiam :D To możę jednak poznam lepiej pewną Greczynkę, to tylko 2000km :D Ale oboje dobrze po ang. rozmawiamy :D :D :D

 

Z tym wojskiem to jak planujesz? Studia czy jak? :D Bo rozważam ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać :3 A też nie chciałbym skończyć jako "szeregowy" :3 Chciałbym zarabiać wystarczająco by pozwolić sobie na dom i rodzinę :D A jak nie to to może i policja albo filologia angielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia.

bardzo fajny wywiad i miło się czyta.

Powodzenia przyszły Panie wojskowy w swoim związku z Kingą (gratuluję i czekam na zaproszenie na ślub xD).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam tych co nie pozdrowiłem :(

 

Z tym związkiem to was podziwiam :D To możę jednak poznam lepiej pewną Greczynkę, to tylko 2000km :D Ale oboje dobrze po ang. rozmawiamy :D :D :D

 

Z tym wojskiem to jak planujesz? Studia czy jak? :D Bo rozważam ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać :3 A też nie chciałbym skończyć jako "szeregowy" :3 Chciałbym zarabiać wystarczająco by pozwolić sobie na dom i rodzinę :D A jak nie to to może i policja albo filologia angielska.

możesz iść do szkoły oficerskiej itp :) ale też po chyba 2 latach można się starać o przejście do jednostek specjalnych

 

@ fajnie udzielało mi się wywiadu  :)

Edytowane przez Gruffi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem gdzie jechać żeby autko podreperować ;D

Powodzenia ziom w zyciu prywatnym i zawodowym!

Dzięki za pozdrowienia, jak byś zahaczył czasem o warszawę to stawiam browara! ;)

 

Z fartem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności. xd

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności