Skocz do zawartości

Wywiad z Porczopem - Adminem 2k


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461694942__porczop2.png

 

 

Porczop - Admin 2K

Visha - Redaktor

 

 

Witam mojego pierwszego gościa - Porczopa. Zechcesz nadmienić parę słów o sobie, jak się nazywasz, skąd pochodzisz?

 

Witam. Oczywiście chętnie coś o sobie opowiem... Mam na imię Wiktor, 14 lat oraz pochodzę z malutkiej wsi w Wielkopolsce.

 

Wakacje nam się praktycznie już kończą, spędziłes je jakoś ciekawie? Masz swój sposób na upały?

 

Ekh... no niestety, ale się kończą :c Czy ciekawie je spędziłem? Nie wiem dla kogo co znaczy ciekawie :D. Byłem między innymi ze znajomymi na dwutygodniowym obozie. Spaliśmy w lesie pod namiotami na tzw... kanadajkach, czyli składanych łóżkach. Jak spędzam czas podczas upałów? Mamy w mieście taki dosyć mały park, w którym jest pełno drzew co wiąże się z cieniem. Są tam również bramki, więc ciągle gramy w piłkę... wieczorem jak jest ciemno wyjdziemy, i pogramy troszkę w szukano. Tak mijają mi całe wakacje :D.

 

Miło, że spędzasz je aktywnie w dzisiejszej dobie elektroniki. Jesteś dość młody i całe życie przed tobą, masz już jakieś konkretne plany na dalszą szkołę/zawód, czy jeszcze za wcześnie na takie przemyślenia?

 

Już nie długo będę musiał stanąć przed wyborem dalszego rozwoju. Z wielką chęcią udałbym się na elektronikę. Kiedyś bardzo lubiłem pomagać ojcu naprawiać telewizory, komputery, czy inne sprzęty.

 

Na pewno potrzebny zawód i życzę żeby ci się powiodło w dalszej edukacji. A tak z innej beczki, co pierwsze zwraca twoją uwagę w dziewczynie?

 

A dziękuję :3. Na pewno charakter. Nie chciał bym w przyszłości wiązać się z "głupią" dziewczyną. Chciałbym, aby nie była samolubna oraz potrafiła w miarę od sytuacji podejmować własne decyzje.

 

Obyś taka znalazł. A w wolnym czasie co lubisz robić, może jakieś hobby?

 

Spędzam bardzo dużo czasu ze znajomymi. Lubię wyjechać sobie rowerem gdzieś na miasto. Bardzo często gram w piłkę nożna oraz siatkową. Lubię też kiedy nie wychodzę na dwór pograć w szachy z dziadkiem. Oczywiście lubię pograć w gry komputerowe.

 

A co do gier, jakieś ulubione poza cs`em?

 

Tak, tak. Wogóle pierwsza gra online chyba w którą grałem - Metin2. Kiedyś przegrałem masakrycznie dużo godzin w to : D Kiedyś lubiłem też pykać w Diablo I, II. Fifa, również jedna z moich pierwszych gier i jeszcze lubię pograć se w sampa.

 

A jaką jest najgłupsza/najba​rdziej szalona rzecz jaką zrobiłeś lub byłeś jej świadkiem?

 

No trudne pytanie, b ciągle robię głupie rzeczy : D Kiedyś, gdy miałem około 11-12 lat, bawiliśmy się z kolegami w chowanego. Ja oraz taki jeden chowaliśmy się za murkiem, a po drugiej stronie murku była kupka gnoju. Wtedy osoba która szukały szła w naszą stronę, my nie wiedzieliśmy co zrobić i szybko wskoczyliśmy na drugą stronę tego murku... i prosto w gnój :x Śmierdzieliśmy jak ... ale przy najmniej nas nie złapano :D.

 

Nie wiem czy cena za bycie niezlapanym była tego warta xd. Dobra książka czy jednak film?

 

Jednak chyba film :D.

 

Konkretne gatunki, czy co wpadnie w ręce?

 

Na pewno jest fanem komedii oraz dobrego kina akcji.

 

Ulubiony aktor/aktorka?

 

Nie odpowiem Ci konkretnie na to pytanie, ponieważ poprostu mie to za bardzo nie interesuję, jak i nie mam za dużej wiedzy w tej dziedzinie xd.

 

No dobrze, a w kwestii muzycznej?

 

Tak muzyki akurat słucham bardzo dużo... głownie Dubstep/Electro oraz Rap. Co do wykonawców to wszystko co w ucho wpadnie.

 

A co skłoniło Cię do założenia konta na forum? Czyżby ssy?

 

Nie, nie. Jakoś rok temu we ferie pobrałem cs z CSC od razu w zakładce ulubione miałem CoD 4001 LvL. Pograłem tam jakieś 3 miesiące i postanowaiłem złożyć podanie, które ze względu na moją kulturę (wtedy) zostało odrzucone. Tak znalazłem się na forum.

 

To jesteś już tutaj sporo czasu, co przyczyniło się do zostania na nim?

 

Tak jak mówiłem moje pierwsze podanie zostało odrzucone, ale dwa tygodnie później znów spróbowałem i udało się. Miałem admina pare miesięcy, aż został mi odebrany z powodu małej aktywności na serwerze. Później znowu złożyłem i znowu zostało przyjęte. Jedank musiałem zrezygnować ze względu na mało czasu. Wtedy zrobiłem sobie przerwę od sieci. Po 2 miesiącach wróciłem, ale tym razem na CoDa 45K na którym również byłem adminem przez jakiś czas. W między czasie powstał też 4FUN na którym adminowałem. A później znowu postanowiłem wrócić do gry na CoDzie 2K, na którym znowu złożyłem podanie i zostało zaakceptowane, ale ze względu na bezsensowny moim zdanie sezon zrezygnowałem. Po prostu na serwerze było za dużo bugów/błędów.

 

Dość obfita historia :D. Mamy na sieci serwery cs:go, zdążyło ci się w nie pogrywac

 

Czasem wpadnę na DM, ale na reszcie to nie, bo nie zbyt podobają mi serwery CS:GO.

 

Może planujesz w przyszłości zdobyć jakaś rangę?

 

No chciałbym : D Pewnie jak każdy... na razie to ja jestem tylko ofensywny silver ;c.

 

A jeśli chodzi o rangę na forum ^^?

 

Co do forum to raczej nic nie planuję. Jedynie może kiedyś wrócę do redaktora :D

 

Powodzenia. Dziękuję za poswięcony czas i za bycie pierwszym honorowym gościem Vishy c:. Czas na pozdrowienia

 

Mam się czuć wyróżniony? :3 Nie będę się tu dużo rozpisywał. Pozdrawiam Całe CSC - forum jak i graczy wszystkich serwerów, administrację. Oczywiścię Ciebie Ilona. Cześć.

 

 

 

Pierwszy wywiad na rozgrzewkę, miło widziana konstruktywna krytyka xD.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytało się miło. Dla mnie wywiad jest za krótki. Kolory mi nie pasują i za duża czcionka.Bez pogrubienia możesz jeszcze.

Oczywiście plus za wykonaną prace :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności