Skocz do zawartości

Wywiad z Jockerkiem - adminem Only DD2 z ciekawymi planami na przyszłość !


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461695024__jocker.png

 

 

Redaktor -> Tymbarkowa x3

Gość -> Jockerek

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w kolejnym wywiadzie dla sieci cs-classic. Dziś moim gościem jest admin serwera Only DD2 - Jockerek. Ciesze sie, że postanowiłeś się zapisać. Może na początek powiedz nam wszystkim jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś.

 

Witam, pragnę też bardzo przywitać nasze forum oraz ich użytkowników. Nazywam się Gracjan, mam 19 lat (w październiku już 20) oraz mieszkam w małym mieście w Lubuskim (niech nazwa pozostanie tajemnicą) :D

 

Zaczyna się tajemniczo ; ) Może jednak zechcesz powiedzieć nam coś o swoim miejscu zamieszkania? Może jakieś atrakcje, gdzie najchętniej wybierasz się ze znajomymi? A może masz swoje ulubione miejsce, gdzie nawet sam lubisz chodzić?

 

Hmm, w moim mieście jest dość mało rzeczy wartych uwagi naszych czytelników. Dość często przebywam ze znajomymi na skateparku. Sam niestety na niczym nie jeżdżę (chodź kiedyś chciałem na desce, aczkolwiek nie potrafiłem nic zrobić) oraz na boisku. Doskonałą atrakcją dla turystów jest wieża widokowa oraz zabytkowy pałac. usmiech.gif

 

Czyli nie ma mowy o nudzie w Twoim życiu?: ) jak spędzasz swój wolny czas?

 

Nie mam czasu na nudę! Wolny czas spędzam ze znajomymi grając w piłkę nożną. Czasem gdy zostaję mi trochę wolnego czasu jeżdżę z kolegą na motorach. No i nie zapominajmy oczywiście o grze w CSa usmiech.gif Reszta czasu to niestety praca.

 

Rozumiem, że piłka nożna jak i motory są Twoim hobby? Czy którymś z nich zajmujesz się na poważnie? Czy bardziej są w Twoim życiu dla dobrej zabawy?

 

Oczywiście, że dla zabawy! Nie widziałbym sensu robić czegoś, na co nie miałbym ochoty. Piłką nożną interesuję się od 9 roku życia. Często bywałem na różnego rodzaju turniejach. Niestety nie grałem w żadnej profesjonalnej drużynie. Na wf oczywiście nie było mocnych. zeby.gif Motory tak samo, motoryzacją interesuję się od 13 roku życia, a jeżdżę od 14. Pierwszy motor który kupiłem (kupiłem za własne pieniądze) to skuter o pojemności 50cm3. Teraz przerzuciłem się na nieco lepszy sprzęt (cross 150cm3 oraz ścigacz, którego pojemność lepiej niech zostanie tajemnicą xd).

 

Na motorach zbytnio się nie znam, ale o piłce nożnej możemy porozmawiać. manga_usmiech.gif Masz swoją ulubioną drużynę?

 

Oczywiście. Real Madryt. usmiech.gif

 

A jeśli chodzi o polską ligę?
 
Nie przepadam zbytnio za polską ligą, lecz jeśli miałbym wybierać to Lech Poznań.
 
Rozumiem. A co myślisz o tak zwanych kibolach? Popierasz to co robią, podoba Ci się to, czy może jednak jesteś zdania, że niejednokrotnie przesadzają?
 
Sam kiedyś byłem jednym z nich. Nieraz za bardzo mnie ponosiło (były czasy że chodziłem z kastetem na mecze), lecz teraz jestem zdania, że "lekko" przesadzają.
 
Tak, teraz to nawet z maczetą mogą na Ciebie naskoczyć (pozdrawiamy kibiców Cracovi : D). Przejdźmy dalej, wypomniałeś, że już pracujesz. Jest to Twoja, że tak powiem wymarzona praca, związana z kierunkiem szkoły, którą skończyłeś czy bardziej pierwsza z lepszych dobrze płatnych? : D
 
 

Do ulubionych nie należy, ale nie narzekam. Pracuję jako ochroniarz (stąd różne pory pracy) a zawód, no cóż, budowlanka. xD Z płacą jest nawet nawet, dostaję 3450 zł na miesiąc (dlatego, że większość godzin pracuję w nocy)

 

Jak na te czasy to nie masz co narzekać ; ) a jak u Ciebie w sprawach sercowych? Masz swoją wybrankę?

 

Tak, jak na razie większych planów na przyszłość nie mam. Z moją (mam nadzieję) drugą połówką jestem dopiero 3 miesiące, więc okres poznawczy że tak powiem. zeby.gif

 

To życzę szczęścia i wytrwałości w związku ; ) Czym kierujesz się wybierając sobie partnerkę? Bardziej patrzysz na wygląd czy na charakter?

 

Emm, wolałbym żeby to zostało tajemnicą (nie chcę by jakaś pani poczuła się urażona) usmiech.gif

 

Dobrze. W dzisiejszych czasach część społeczeństwa kieruje się albo całkowicie wyglądem, bądź zawartością portfela. Jakie masz zdanie na temat takich osób?

 

Świnie i chamy. Nie rozumiem jak można kierować się tymi ideami. Rozumiem (trochę) wygląd, ale żeby zaglądać komuś w portfel? kwasny.gif

 

W XXI wieku coraz więcej takich osób, ale niestety nic  z tym nie zrobimy. Zapewne jak większość osób słuchasz muzyki, jaki gatunek/gatunki najbardziej preferujesz?

 

Oczywiście, kto w tych czasach jej nie słucha. Co do gatunków jestem neutralny, zależy co mi wpadnie w ucho usmiech.gif

 

Może podasz parę przykładów swoich ulubionych piosenek?

 

Obecnie nie słuchałem muzyki dość długo i nie mam pojęcia co teraz się słucha, więc mogę dać jeden tytuł, "Hey Mama".

 

Wolisz czytać książki czy bardziej preferujesz oglądanie filmów?

 

Książek nienawidziłem czytać od małego. W swoim życiu nie przeczytałem ani 1 książki. W szkolę gdy były lektury czytałem zawsze tylko streszczenia. I co najlepsze - ani razu nie dostałem 1 zeby.gif 

 

A jeśli chodzi o filmy? Jakiś ulubiony gatunek, czy podobnie jak z muzyką?

 

Hmmm co do filmów - najbardziej lubię horrory oraz komedię (tak, wiem że to dziwne xd), lecz jeśli znajdę jakiś dobry film, który wychodzi poza te gatunki też obejrzę. Najbardziej nie lubię dramatów. 

 

Masz może jakieś ciche marzenie, które towarzyszy Ci od dziecka? Dążysz do jego realizacji czy po prostu czekasz na to co czas pokaże?

 

Kiedyś chciałem zostać profesjonalnym wrestlerem. Miałem nawet manie na jego punkcie. Zapisałem się do małej szkółki wrestlingu, ale upadła (nie była w moim mieście). Teraz chciałbym otworzyć własną firmę, która sprzedawałaby różnego rodzaju motory. Niestety nie mam na tyle środków na to, a oszczędzanie nie jest moją mocną stroną. Więc jak na razie zostaje przy tym co czas pokaże. zeby.gif

 

Otwierając własną firmę możesz starać się o dotacje z Unii Europejskiej, nie myślałeś o tym?

 

Wątpię, że takową bym dostał. Na dodatek jak na razie nie mam głowy do papierów, urzędników i innych tego typu rzeczy. Może za parę lat pomyślę o zakładaniu firmy (ale dopiero po założeniu rodziny).

 

Okey przejdźmy teraz do serii szybkich pytań. Jesteś gotowy?

 

Tak xd

 

Lato czy zima?

 

Lato

 

Góry czy morze?

 

Morze

 

Blondynka, brunetka, czy ruda?

 

To jest bez znaczenia usmiech.gif

 

Ulubiony kolor?

 

Zielony

 

Impreza w klubie czy domówka?

 

Domówka

 

Dobrze, przejdźmy teraz do tematów cs. Jak poznałeś ową grę?

 

Przyjechałem kiedyś z rodziną w odwiedziny do bliskich i tam mój wujek na komputerze miał właśnie CSa. Gdy dał mi raz zagrać nie wiedziałem o co w tym chodzi, jak się strzela, kupuje. Po 2 dniach grania, cs spodobał mi się nawet bardzo, (nadal nie potrafiłem w niego grać) lecz mimo to pobrałem go u siebie i tak sobie pykam do teraz. usmiech.gif

 

A co skłoniło Cię do założenia konta na forum?

 

Niestety, ale skarga na admina. Kiedyś tam sobie grałem na DR, admini byli wtedy dość nieogarnięci (nie wszyscy), i gdy zobaczyłem, że admin łamie regulamin (dość mocno) postanowiłem złożyć skargę i przyłożyć rękę do utrzymania porządku na serwerze. usmiech.gif

 

Posiadasz admina ODD2, co urzekło Cię w tym serwerze, że postanowiłeś tam starać się o tę range?

 

Atmosfera. Kiedyś moim zdaniem było tam lepiej. Na żadnym innym serwerze nie grało mi się tak dobrze jak tam.

 

I ostatnie pytanie. Planujesz w przyszłości starać się o jakieś inne rangi na forum?

 

Tak. Kiedyś chciałem starać się o Gamera. Teraz mam w planach odrobić trochę godzin na forum i złożyć podanie do UBTeam. Oczywiście gdyby zaproponowano mi wziąć jakiś dział/serwer pod opiekę to na 100% bym go przyjął. usmiech.gif

 

Dobrze, na tym zakończymy nasz wywiad. Dziękuje za poświęcony czas, chcesz na koniec kogoś pozdrowić?

 

Oczywiście, moją ukochaną ekipę z ODD2 (nie będę wymieniać bo zbyt dużo czasu by to zajęło), Karola,  panią redaktorkę, oraz całe forum CS-Classic

 

Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia na forum !

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wywiad, dobrze, że zmniejszyłaś czcionkę o wiele lepiej się teraz czyta.

Taka moja sugestia pytania "co się woli" bym dała na koniec albo z takich wgl zrezygnowała lub pytanie tak sformułować aby odpowiedź nie zawierała jednego słowa, jednak to według gustu.

 

Dobra robota, like :ok:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności