Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Pare propozycji:

 

1. Zaktualizować listę adminów i strażników.

 

Proponuję zaaktualizować listę adminów i strażników. Ja podałem wzór, ale nie będę wam tego aktualizował xD
Link: http://forum.cs-classic.pl/topic/39310-administracja-jail-break-csgo/?view=getnewpost

 

2. Dodać adminowi opcje muteowania na czas. Jeżeli kogoś zmuteuje to muszę też dać tej osobie unmute manualnie. Proponuje aby dodać coś w tym stylu że moge dać mute na jakiś okres czasu, np 30 minut, 60 minut itd itp.

3. Dodać jakieś nowe mapy, aktualne już się trochę nudzą :|. Wieczorem poszukam jakieś fajne mapki i podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare propozycji:

 

1. Zaktualizować listę adminów i strażników.

 

 

2. Dodać adminowi opcje muteowania na czas. Jeżeli kogoś zmuteuje to muszę też dać tej osobie unmute manualnie. Proponuje aby dodać coś w tym stylu że moge dać mute na jakiś okres czasu, np 30 minut, 60 minut itd itp.

3. Dodać jakieś nowe mapy, aktualne już się trochę nudzą :|. Wieczorem poszukam jakieś fajne mapki i podam.2

2. Jeżeli się nie myle to to jest w Source modzie ustalone, czyli dla takich rzeczy trzeba w pluginie grzebać a to musi robić osoba ogarnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamknąc szybką rekrutacje

Jest już wystarczająco adminów, jeżeli zostawić ją otwartą to chociaż wywalić tych nieaktywnych adminów.

Prawie zawsze ktoś jest, ja zawsze jestem online na steamie i jak coś się dzieje to wystarczy napisać i ja prawie zawsze wbijam.

Do tego makalele też często gra + Snexi napisał podanie które ma same pozotywne głosy więc jest spora szansa że dostanie się na posade.

Odświeżam również moje wcześniejsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba łatwiej będzie wymienić aktywnych adminów, niż nieaktywnych. Maikelele, snexi, GryTrean - to są jedyni, których regularnie widzę na serwerze, reszty albo nigdy nie ma albo są okazjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zatem dlatego założyłam temat z aktywnością adminów, abym mogła sprawdzić ich obecność na serwerze. Dlatego temat o aktywności uważam już za zamknięty ~ To rozważę już ja. 

 

>>> Aktywność Adminów <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać nowe zyczenia:

1 pojedynek na kosy ~ przywraca hp i zabiera kevlara

2bitwa na nade'y ~ mamy nieskończoność granatów wybuchajacych

3 ostatecznie mozna by było dodać "zabójczego wabika" kto kogo pierwszy trafi wygrywa zadajac przeciwnikowi xxxx obrażeń

 

 

Proponuje dodanie nowych map owe sie aktualnie "wypalaja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopracować aktualne gangi:

-dodać mozliwosc zmiany nazwy

-dodac mozliwosc sprawdzania kto jest w gangu jako czlonek (jeżeli się do niego należy)

-dodac "gang say" aby moc porozumiewać się pomiędzy sobą w gangu

Edytowane przez B!@ck
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopracować aktualne gangi:

-dodać mozliwosc zmiany nazwy

-dodac mozliwosc sprawdzania kto jest w gangu jako czlonek (jeżeli się do niego należy)

-dodac "gang say" aby moc porozumiewać się pomiędzy sobą w gangu

tak w przyszłości

może w przyszłości

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, aby dodać możliwość resetu umiejętności gangu.

nie będzie czegoś takiego na pewno

 

Ponieważ, raz wydany respekt nie da się odzyskać, taka jest moja zasada. Oczywiście, że da się to wykonać, ale tego nie będzie.

Wszystko ma swoje konsekwencje, nie ma tak łatwo.

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać punkt do regulaminu który zakazuje włączać boksa w celach(przed wydaniem innych poleceń).

Proponuje zaktualizować listę adminów.

Proponuje dodać możliwość sprawdzenia członków gangu.

 

Proponuje zrobić dla np. 3 największych gangów serwera tematy/działy w których gangi będa mogli mieć swoją rekrutacje, "regulamin" itp.

Edytowane przez GryTrean
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać punkt do regulaminu który zakazuje włączać boksa w celach(przed wydaniem innych poleceń).

Proponuje zaktualizować listę adminów.

Proponuje dodać możliwość sprawdzenia członków gangu.

Jestem na:

1.Nie

2.Tak

3.Tak

 

EDIT:

Co do tego pomysłu z działami to uważam zę jest bez sensu bo teraz jesteś 1 ktoś 2 ktoś 3 a jutro ty będziesz 4 ktoś 1 i ktoś 2 i 3  itd.

P.S -  Ujmij to jakoś lepiej, dopracuj.

 

EDIT 2:

Uważam, że jak już to lepiej było by stworzy dzial "Gangi" w "ogolne" bądź w "informacje" .

Dodanie schematu podania o dodanie działu z gangiem.

Dodanie Takiego tematu było by możliwe tylko poprzez napisania w dziale "podania"  podania o dodanie dzialu.

W tym dziale powinny znajdować się poddziały:

-Informacje o gangu ( Lider, VC, rozbudowa, członkowie)

-Regulamin

-Schemat podania do gangu

-Rekrutacja

-Wymagania na poszczególne stanowiska/ obowiązkowe wpłaty

 

Przykład:

->(głowny dział)Ogólne

-->(dział)Gangi:

--->(dział)VanaHarium:

               --->(dział)Rekrutacja:

                              ->(temat)Wzór podania

                              ->(temat)Wymagania

               --->(dział)Regulamin:

                              ->(temat)Regulamin

                              ->(temat)Dziennik zmian

               --->(dział)Informacje

                              ->(temat)Rozbudowa gangu

                              ->(temat)Lider, VC, Członkowie

                             

              ​

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać punkt do regulaminu który zakazuje włączać boksa w celach(przed wydaniem innych poleceń).

Proponuje zaktualizować listę adminów.

Proponuje dodać możliwość sprawdzenia członków gangu.

 

Proponuje zrobić dla np. 3 największych gangów serwera tematy/działy w których gangi będa mogli mieć swoją rekrutacje, "regulamin" itp.

 

1. Nie

2. Tak

3. Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać punkt do regulaminu który zakazuje włączać boksa w celach(przed wydaniem innych poleceń).

Proponuje zaktualizować listę adminów.

Proponuje dodać możliwość sprawdzenia członków gangu.

 

Proponuje zrobić dla np. 3 największych gangów serwera tematy/działy w których gangi będa mogli mieć swoją rekrutacje, "regulamin" itp.

Ogólnie się zgodzę ;), ale z tym 1 to jestem na nie ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam prośbę o zablokowanie używania 2 broni(pistoletu) w czasie kill day, skoro dostajemy losową broń to niech każdy z niej zabija i się nauczy z niej korzystać, a nie cwaniactwo pistoletów sobie używa jak im broń losowa nie pasuje.

 

@ wiem, że losowo, ale większość zawsze biega z pistoletem, a nie z 1-szą bronią, gdzie przeważnie jest krowa albo pompka, więc skoro tak to widzisz, to bloknijcie pierwszą broń i niech w kill dayu będzie tylko pistolet.

Edytowane przez Corey Graves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam prośbę o zablokowanie używania 2 broni(pistoletu) w czasie kill day, skoro dostajemy losową broń to niech każdy z niej zabija i się nauczy z niej korzystać, a nie cwaniactwo pistoletów sobie używa jak im broń losowa nie pasuje.

WTF

Pistolet też jest losowy, o co ci chodzi, ty też możesz go użyć.

 

 

 

@edit jak mozna mowic, ze przeważnie jest krowa/pompa jak to jest losowe i na każdą broń jest tyle samo % lol.

Każda broń jest w rotacji i to jest dobre.

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby guardzi mogli dawać bana na 30 min z racji małej liczby adminów a dużej liczby toksycznych graczy . ;)

Poruszyłem kiedyś temat banowania dla strażników i to nie przejdzie. Strażnik powinien mieć adminów na stemie aby oni mogli w każdej chwili wbić gdy coś będzie się działo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszyłem kiedyś temat banowania dla strażników i to nie przejdzie. Strażnik powinien mieć adminów na stemie aby oni mogli w każdej chwili wbić gdy coś będzie się działo

 

Myślę, że admini nie siedzą 24/7 na komputerze, biorąc pod uwagę, że mamy ich tylko trzech. Ja jestem na TAK co do pomysłu Jamajki, chociaż zapewne nie zostanie to wprowadzone, bo skoro admin nie popiera, to choćby go ze skóry obdzierali i tak nie zmieni swojego zdania :)

 

PS. Nie wskazuje, o kogo chodzi, domyślajcie się :)

Edytowane przez nukkuA
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności