Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mówię że nie popieram, ja jestem za banowaniem na 5 min dla strażników ale tak jak mówiłem, jak ja to proponowałem to nie przeszło

 

@Queen Besiałke

Jak ja to uwielbiam że nikt nie potafi poprawnie napisać mojego nicku :D

Edytowane przez GryTrean
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie odpowiedź, drążycie temat.

Odpowiedź jest prosta potrzebujemy więcej adminów, a nie tworzenie ze strażnika admina.

 

Bardziej przemyślę ban na CT na mapę, ale szybko to się na pewno nie pojawi, aktualnie brak czasu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie banów nie wchodzi w grę, był to temat już poruszany i nie widzę sensu kontynuowania tego ponownie.

Jeżeli komuś na stanowisku admina bardzo zależy i sprawia się w roli strażnika nie widzę przeciwwskazań, aby takowa osoba złożyła podanie na admina.

 

Załóżmy gracz X ma lat 16, składa podanie na strażnika, dobrze sprawuje się na swoim stanowisku, pilnuje, utrzymuje porządek  itp.  inni gracze wtedy to dostrzegają i nie widzę w takim przypadku problemu w złożeniu podania na admina. Wymagany wiek jest 17, ale nie jest powiedziane, że złożenie podania z mniejszym wiekiem jest zabronione czy też odrzucane ~ wtedy oczywiście należy bardziej się przyłożyć podczas pisania podania.

Gdy użytkownicy wypowiedzą się samymi pozytywnymi opiniami, witam w team adminów w przeciwnym wypadku pozostaje dalej strażnik bez żadnych konsekwencji. 

Takim przykładem był np. GryTream. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej pograć dłużej na serwie i złożyć podanie na admina, nie wiem czemu jest teraz taka nagonka na strażników skoro brakuje adminów. Jak ja składałem podanie to wtedy było 0 strażników chyba, także jeszcze rozumiem jak jest z 3 strażników ale jak już jest chyba z 5 no to po co te podania składać. Tak jak powiedziałem, lepiej odrazu admin. Ja jeżeli będę miał więcej czasu też złożę podanie na admina bo jak narazie jest tylko Makelele Grytrean, Droso i chyba jeszcze maniek ale go dopiero wczoraj zauważyłem pierwszy raz jak kampił na killday'u :D Ogólnie to jestem za banem na Ct dla strażników i mute, ponieważ wchodzi jakiś kolega bez mutacji drze morde to potrafi zdenerwować innych a ja w tym wypadku mogę tylko kick'a dać i to wszystko. Btw. Mapa the_new_chernobyl ma zbugowane cele(przy zabawach i komendach się nie otwierają co jest minusem przy chowanym albo dzieciach wojny) To wszystko z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Proponuje dodać plugin extended mute. Pozwala on na danie mute na czas co się bardzo przyda na serwerze. Gdy ktoś nadużywa mikrofonu trzeba dać tej osobie mute i potem go odmuteować jeżeli osoba się uspokoiła itd. Dzięki temu pluginowi można dać mute na jakiś okres czasu, np 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Proponuje dodać plugin extended mute. Pozwala on na danie mute na czas co się bardzo przyda na serwerze. Gdy ktoś nadużywa mikrofonu trzeba dać tej osobie mute i potem go odmuteować jeżeli osoba się uspokoiła itd. Dzięki temu pluginowi można dać mute na jakiś okres czasu, np 30 minut.

 

 

Na TAK. Była już chyba taka propozycja i jest bardzo dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł GryTrean! Jednak czasowego muta dał bym zarówno adminom jak i guardom.

P.S @OG DROSO co z tym dawaniem bana na ct na mapę dla guarda?

 

EDIT: Był robiony teamat na aktywość adminów, były dawane szanse, bo każdy ma swoje sprawy-OK, ale zagram w otwarte karty, Shadow jest adminem nie aktywnym, nie widuje go w ogóle na serwerze. Wnoszę o ponowne sprawdzenie aktywności adminów.​

+

Zaaktualizować listę adminów (Snexi - admin)

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł z mute jest pomysłem bardzo dobrym.

 

Lecz lepszym rozwiązaniem byłoby danie tej opcji grupie admin jak i guard tak jak mowił B!@ck ponieważ często na serwer wchodzą dzieci którzy gadają cały czas(mają około 9-10 lat) i guard musi wyrzucić go z serwera (a wiadomo jakie są dzieci , będą wchodzić na serwer i nadal będą tego mikrofonu używali). Jeżeli szanowna administracja boi się dania takiej opcji dla guard może też dać blokadę że grupa guard będzie mogła dać blokade mute np.najwięcej na 2 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przypada do gustu opcja mute dla strażników. Tak jak mówisz, wystarczy tą osobe kicknąć, po paru razach mu się znudzi a jeżeli tak nie będzie to strażnik może zawołać admina.

Ale po co guard ma sobie zawracać głowę wywalaniem jakichś dzieci po dziesięć razy. Pomyśl, że wbije trzech takich dzieciaków, to guard by tylko siedział i kickował. A tak - dajesz opcje czasowego muta i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co guard ma sobie zawracać głowę wywalaniem jakichś dzieci po dziesięć razy. Pomyśl, że wbije trzech takich dzieciaków, to guard by tylko siedział i kickował. A tak - dajesz opcje czasowego muta i po problemie.

Chodzi tutaj o to o cym mówiła besi. Jeżeli strażnikowi zależy na muteowaniu, banowaniu itd itp to niech złoży podanie na admina. Strażnik musi mieć admina w znajomych na np. Steamie aby mógł go zawołać gdy będzie to potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tutaj o to o cym mówiła besi. Jeżeli strażnikowi zależy na muteowaniu, banowaniu itd itp to niech złoży podanie na admina. Strażnik musi mieć admina w znajomych na np. Steamie aby mógł go zawołać gdy będzie to potrzebne.

Ale co to za problem dodać mute'a strażnikowi? Tak ciężko to zrobić? Jak juz wcześniej pisałem, nie wszyscy siedzą 24/7 na kompie, więc admini nie będą na każde zawołanie. Druga sprawa, że sporo osób popiera ten pomysł, a po to jest ten dział, żeby wprowadzać idee, które maja poparcie u graczy.

Edytowane przez nukkuA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzicie dyskusje miedzy soba czy powiadacie w propozycjach, jesteście turaj na tyle długo by byc zapoznanym z opcja "edytuj".

 Przecież po to jest ten temat, żeby dyskutować o jakichś propozycjach, chyba, że nie, to przepraszam :) Poza tym nie spamujemy ciągle tego samego, tylko odpowiadamy na swoje posty. // do usunięcia

 

@edit

Dobrze, przepraszamy Miłościwie Panująca :) Możesz usunąć ten post.

Edytowane przez nukkuA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co z tym dawaniem bana na Ct na mape dla Guarda ?

2. Ponawiam propozycje GryTreana o dodanie pkt. do regulaminu " Zakaz podpowiadania sobie pomiędzy drużynami (CT-TT; TT-CT)"

    było by to bardzo przydatne bo jak się okazuje gracze na ts, skype czy pisząc sobie na privie przekazują sobie informacje np. gdzie kto jest na chowanym, ilość naboi w magazynku (zabawa w kulki), podpowiadanie w kalamburach itd. [taka osoba podpowiadająca była by "nagrodzona" kickiem-->banem 30 min]

3. Aktywność adminów - ponawiam

4. Dodać pojedynek na kosy - ponawiam

Edytowane przez B!@ck
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co z tym dawaniem bana na Ct na mape dla Guarda ?

2. Ponawiam propozycje GryTreana o dodanie pkt. do regulaminu " Zakaz podpowiadania sobie pomiędzy drużynami (CT-TT; TT-CT)"

    było by to bardzo przydatne bo jak się okazuje gracze na ts, skype czy pisząc sobie na privie przekazują sobie informacje np. gdzie kto jest na chowanym, ilość naboi w magazynku (zabawa w kulki), podpowiadanie w kalamburach itd. [taka osoba podpowiadająca była by "nagrodzona" kickiem-->banem 30 min]

3. Aktywność adminów - ponawiam

4. Dodać pojedynek na kosy - ponawiam

1. Na nie

2. Tak

3. Racja

4. Tak

 

----------

 

1. Stworzyć elite serwera(najaktywniejszy gracz, itd itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co z tym dawaniem bana na Ct na mape dla Guarda ?

2. Ponawiam propozycje GryTreana o dodanie pkt. do regulaminu " Zakaz podpowiadania sobie pomiędzy drużynami (CT-TT; TT-CT)"

    było by to bardzo przydatne bo jak się okazuje gracze na ts, skype czy pisząc sobie na privie przekazują sobie informacje np. gdzie kto jest na chowanym, ilość naboi w magazynku (zabawa w kulki), podpowiadanie w kalamburach itd. [taka osoba podpowiadająca była by "nagrodzona" kickiem-->banem 30 min]

3. Aktywność adminów - ponawiam

4. Dodać pojedynek na kosy - ponawiam

 

1. Na NIE.

2. TAK.

3. TAK.

4. TAK.

 

Ja jeszcze ponawiam prośbę o dodanie pluginu na czasowego mute'a dla Adminów jak i Strażników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka propozycji:

1. Odświeżenia serwera poprzez dodanie kilku map. Tu są moje propozycje:

 

http://csgo.gamebanana.com/maps/182680

http://csgo.gamebanana.com/maps/183640

http://csgo.gamebanana.com/maps/174923

 

2. Wprowadzenie możliwości dzięki której CT będzie widziało to co T pisze po śmierci, ewetualnie dodanie

nowego chatu np jak jest u@ to może być też u%. Często gram po stronie CT i uważam że takie coś się przyda z tego względu, że po prostu jak ludzie mają jakieś zastrzeżenia, uwagi itd. to mogą je zgłosić od razu a tak, to muszą czekać na następną rundę i CT już nic nie pamięta. Sam kiedyś zfreekillowałem kogoś i nie wiedziałem kogo. Gdyby odrazu mi wypomniał ten błąd miałby freedaya a tak, to musiał czekać i zapomniałem kogo zfreekillowałem, 5 tt pisało że to ich zfreekillowałem mimo że zfreekillowałem jedną osobę więc no ten tego.....

 

3. Poprawki w życzeniach:

a) Dodanie możliwości wybrania 16000$

b) Dodanie możliwości wybrania Freedaya dla wszystkich, zabaw itd itp

 

4. Umożliwienie dla FreeDaya podnoszenia broni i zabicia CT

 

5. Wyłączenie sklepu podczas boxa ponieważ dużo ludzi ma 16000$ i kupuje se bóg wie ile hp na boxie.

 

6. Zakaz włączania boxa w celach. <======================== @edit już jest to w regulaminie nie czytać tego

 

7. Więcej respektu za bunt np. 200

 

I to tyle jak narazie. Czekam na szybkie opinie!

Pozdrawiam Czika Carry!

Edytowane przez Czikarelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie, map jest już wystarczająco.

2. Nie, jeśli już coś to napisać plugin na komende !fk, osoba która zgineła wybiera potem w menu który ct ją zfkował a następnie wyskakuje menu dla wybranego ctka który musi potwierdzić.

3. Na nie

4. Tak

5. Nie

7. Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. oczywiście, że tak, map nigdy za mało.

2. Nie, od tego jest admin.

3.

a) - nie.

b) - wystarczy powiedzieć... strażnik nie musi się zgodzić. A tak nie będzie miał wyboru...

4. Nie, duszek? Freeday to FREEday. Strażnicy mają już i tak dużo problemów, a tu jeszcze fd pilnować...

5. Nie.

7. Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka propozycji:

1. Odświeżenia serwera poprzez dodanie kilku map. Tu są moje propozycje:

 

http://csgo.gamebanana.com/maps/182680

http://csgo.gamebanana.com/maps/183640

http://csgo.gamebanana.com/maps/174923

 

2. Wprowadzenie możliwości dzięki której CT będzie widziało to co T pisze po śmierci, ewetualnie dodanie

nowego chatu np jak jest u@ to może być też u%. Często gram po stronie CT i uważam że takie coś się przyda z tego względu, że po prostu jak ludzie mają jakieś zastrzeżenia, uwagi itd. to mogą je zgłosić od razu a tak, to muszą czekać na następną rundę i CT już nic nie pamięta. Sam kiedyś zfreekillowałem kogoś i nie wiedziałem kogo. Gdyby odrazu mi wypomniał ten błąd miałby freedaya a tak, to musiał czekać i zapomniałem kogo zfreekillowałem, 5 tt pisało że to ich zfreekillowałem mimo że zfreekillowałem jedną osobę więc no ten tego.....

 

3. Poprawki w życzeniach:

a) Dodanie możliwości wybrania 16000$

b) Dodanie możliwości wybrania Freedaya dla wszystkich, zabaw itd itp

 

4. Umożliwienie dla FreeDaya podnoszenia broni i zabicia CT

 

5. Wyłączenie sklepu podczas boxa ponieważ dużo ludzi ma 16000$ i kupuje se bóg wie ile hp na boxie.

 

6. Zakaz włączania boxa w celach. <======================== @edit już jest to w regulaminie nie czytać tego

 

7. Więcej respektu za bunt np. 200

 

I to tyle jak narazie. Czekam na szybkie opinie!

Pozdrawiam Czika Carry!

1. Na TAK, tak jak powiedział mój poprzednik - map nigdy za mało.

2. Na NIE, od tego są osoby z Team'u.

3. a) na TAK, ale b) zdecydowanie na NIE.

4. NIE, bardzo utrudniłoby to grę strażnikowi.

5. Na TAK.

7. Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka propozycji:

1. Odświeżenia serwera poprzez dodanie kilku map. Tu są moje propozycje:

 

http://csgo.gamebanana.com/maps/182680

http://csgo.gamebanana.com/maps/183640

http://csgo.gamebanana.com/maps/174923

 

2. Wprowadzenie możliwości dzięki której CT będzie widziało to co T pisze po śmierci, ewetualnie dodanie

nowego chatu np jak jest u@ to może być też u%. Często gram po stronie CT i uważam że takie coś się przyda z tego względu, że po prostu jak ludzie mają jakieś zastrzeżenia, uwagi itd. to mogą je zgłosić od razu a tak, to muszą czekać na następną rundę i CT już nic nie pamięta. Sam kiedyś zfreekillowałem kogoś i nie wiedziałem kogo. Gdyby odrazu mi wypomniał ten błąd miałby freedaya a tak, to musiał czekać i zapomniałem kogo zfreekillowałem, 5 tt pisało że to ich zfreekillowałem mimo że zfreekillowałem jedną osobę więc no ten tego.....

 

3. Poprawki w życzeniach:

a) Dodanie możliwości wybrania 16000$

b) Dodanie możliwości wybrania Freedaya dla wszystkich, zabaw itd itp

 

4. Umożliwienie dla FreeDaya podnoszenia broni i zabicia CT

 

5. Wyłączenie sklepu podczas boxa ponieważ dużo ludzi ma 16000$ i kupuje se bóg wie ile hp na boxie.

 

6. Zakaz włączania boxa w celach. <======================== @edit już jest to w regulaminie nie czytać tego

 

7. Więcej respektu za bunt np. 200

 

I to tyle jak narazie. Czekam na szybkie opinie!

Pozdrawiam Czika Carry!

1. TAK, nowe mapy zawsze się przydadzą.

2. Nie, jeżeli chcesz mu od razu to powiedziec możesz napisać mu Priv (TAB, prawym, lewym na kogoś - wyslij wiadomosc), badz mozesz zglosic to straznikowi/adminowi jak jest. 

3.

a) TAK - jednak nie jest to priorytet 

b) NIE - mozesz powiedziec jezei to chcesz, a poza tym inni moze wolą zwykla runde.

4.Napewno NIE - bezsensu FD to FD, jeżeli chcesz sie buntowac - bierz duszka.

5. NIE - po to jest sklep zeby móc kupować rozne ulepszenia.

6. Juz jest od wczoraj 

7. 200 to za dużo ostateczne mozna  by bylo troche zwiekszyc ale nie az tak.

 

Ja od siebie dodam:

1. Pojedynek na kosy

2. Na serwerze nadal pokazuje się, że "Rekrutacja otwarta!" - usunąć to 

3. Aktywność adminów - pisze już to po raz 3 

 

+

 

Co się dzieje z SERWEREM ciągle wywala - zrestartował się !czasgry itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Proponuję dodać możliwośc zakup +10 slotów do gangu za np 20 000 respektu gdzie maksymalna ilość miejsc będzie wynosić 50.

Proponuję dodać mape jb_clouds

Proponuje dodać więcej życzeń, np walka na kosy, wyścig itd itp

Naprawić buga gdzie oglądając duszka w trakcie zabawy, np chowanego jest na ekranie w celi gdy tak naprawde może być wszędzie na mapie(mam nadzieje że zrozumieliście o co mi chodzi)

Proponuję dodać nowe zabawy

Jeżeli nie jest to zabronione przez valve to proponuję dodać czapki oraz modele dla zarówno ct jak i tt.

Naprawić błąd gdzie podczas zabicia strażnika który nas przeszukuje nie możemy się później ruszać. Tzn. Gdy jesteśmy przeszukiwani i zabijemy strażnika który nas przeszukiwał to nie możemy się poruszać.

Edytowane przez GryTrean
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Proponuję dodać możliwośc zakup +10 slotów do gangu za np 20 000 respektu gdzie maksymalna ilość miejsc będzie wynosić 50.
  • Proponuję dodać mape jb_clouds
  • Proponuje dodać więcej życzeń, np walka na kosy, wyścig itd itp
  • Naprawić buga gdzie oglądając duszka w trakcie zabawy, np chowanego jest na ekranie w celi gdy tak naprawde może być wszędzie na mapie(mam nadzieje że zrozumieliście o co mi chodzi)
  • Proponuję dodać nowe zabawy
  • Jeżeli nie jest to zabronione przez valve to proponuję dodać czapki oraz modele dla zarówno ct jak i tt.
  • Naprawić błąd gdzie podczas zabicia strażnika który nas przeszukuje nie możemy się później ruszać. Tzn. Gdy jesteśmy przeszukiwani i zabijemy strażnika który nas przeszukiwał to nie możemy się poruszać.

 

nie

nie wiem

moze w przyszlosci

nie da sie (i dobrze w sumie)

swietne propo, tylko jakie...

daj modele dobrze działające po ostatnich update'ach to nie ma sprawy...

naprawię soon

Edytowane przez OG droso
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności