Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • Proponuję dodać możliwośc zakup +10 slotów do gangu za np 20 000 respektu gdzie maksymalna ilość miejsc będzie wynosić 50.
  • Proponuję dodać mape jb_clouds
  • Proponuje dodać więcej życzeń, np walka na kosy, wyścig itd itp
  • Naprawić buga gdzie oglądając duszka w trakcie zabawy, np chowanego jest na ekranie w celi gdy tak naprawde może być wszędzie na mapie(mam nadzieje że zrozumieliście o co mi chodzi)
  • Proponuję dodać nowe zabawy
  • Jeżeli nie jest to zabronione przez valve to proponuję dodać czapki oraz modele dla zarówno ct jak i tt.
  • Naprawić błąd gdzie podczas zabicia strażnika który nas przeszukuje nie możemy się później ruszać. Tzn. Gdy jesteśmy przeszukiwani i zabijemy strażnika który nas przeszukiwał to nie możemy się poruszać.

1. Nie.

2. Chłopie, zmieniasz poglądy jak nasi politycy. O dwunastej piszesz, że mamy już wystarczająco dużo map, a kilka godz. później proponujesz dodanie nowej. Zdecyduj się. Ja osobiście nie wypowiem się, bo mapy nie znam.

3. Powielasz propozycję Black'a. On już miał pomysł z kosami kilka dni temu i pisał to ze trzy razy, ale nikt nie reagował. Na TAK.

4. Tak.

5. Nowe zabawy? To zależy od wyobraźni prowadzącego. Jeżeli masz jakieś, to po prostu je stosujesz na serwerze, przynajmniej ja tak robię. Nie ma przecież określonego kanonu zabaw, w które można się bawić.

6. Na TAK. W 1.6 tak jest i dobrze to wygląda.

7. TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać punkty do regulaminu:

Jako bunt uznaje się:

  1. Niszczenie secreta bez pozwolenia ct.
  2. Posiadanie broni przez dłużej niż 5 sekund(Granaty tj. smoke, flash, decoy oraz nóż to wyjątek).
  3. Celowanie z broni do ct.
  4. Podbieganie za blisko ct

Gdy Terrorysta się zbuntuje CT ma prawo zabić tą osobe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Celowanie z broni do ct (nie ważne czy z nabojami czy bez).

4. Podchodzenie za blisko ct (czyli na taką odległość na której więzień może już uderzyć strażnika z noża) (należy jednak pamiętać, że to więzień musi pochodzić w innym wypadku jest to prowokowanie)

 

i tak to się zgadzam.

Edytowane przez OG droso
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje wyłączyć bronie na zabawie chowanego , dać CT tylko pistolet ,,deagle" którym będą mogli zabijać osoby która się jakoś zbugowały , lub są w miejscu w którym nie ma możliwości wyjścia. A jeżeli znajdą jakiegoś gracza to po prostu zabić go z kosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje wyłączyć bronie na zabawie chowanego , dać CT tylko pistolet ,,deagle" którym będą mogli zabijać osoby która się jakoś zbugowały , lub są w miejscu w którym nie ma możliwości wyjścia. A jeżeli znajdą jakiegoś gracza to po prostu zabić go z kosy.

nie widze sensu utrudniania gry ct i tak maja ciezko na chowanym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki ? Zbędny bajer moim zdaniem. Jeżeli prowadzący jest kreatywny to bez czapek da radę zrobić zabawę, z resztą w 1.6 to jest i czasami przeszkadza np: sombrerro jest tak wielkie czasami że nie widać innych ,którzy za nim się chowają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Proponuję dodać możliwośc zakup +10 slotów do gangu za np 20 000 respektu gdzie maksymalna ilość miejsc będzie wynosić 50.
  • Proponuje dodać więcej życzeń, np walka na kosy, wyścig itd itp

Powielam propozycje GryTreana lecz nie do końca zgadzam sie co do miejsc w gangu.

10 miejsc to jest moim zdaniem za mało ja proponuje za określona cenę np. 50k respektu ulepszyć miejsca w gangu o 5 i był by to maks.

N​​aprawić bug, gdzie w gangu jest 9 osób wraz ze mną a pokazuję 10/10 ... jedna osoba zawsze coś.

 

EDIT:

9.12.2015

 

1.Proponuje dodać "nowy rewolwer" do !guns.

2.Proponuje dodać pojedynek na rewolwery.

 

Nie wiem dlaczego jest "30 rund" zamiast "30 min" mapy, ale jest to bez sensowne i z mojej prośby oraz graczy wnoszę o przywrócenie "mapy na czas".

30 rund po 15 min ? - Dzisiaj 1 mapa trwała 2,5h jest to naprawdę nudne(zniechęcające graczy) grać 1 mape szmat czasu....

P.S- jeżeli każda runda trwała by po 15 min to jedna mape byśmy grali 7,5h :C

Edytowane przez B!@ck
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Proponuje dodać "nowy rewolwer" do !guns.

2.Proponuje dodać pojedynek na rewolwery.

 

1. Nie. Rewolwer jest za dobry (chyba ze tylko w ct byłby do niego dostęp), jeżeli byłby do niego dostęp np. na WG to to by nie miało sensu.

2. Pojedynek na rewolwery byłby już lepszym pomysłem ;)

3. Co do zmiany rund na minuty zgadzam się. Dziś jedną mape graliśmy 1h co mnie znudziło i wyszedłem.  :spiacy:

   @edit 1. Tak. Rewolwer nie jest już tak dobry jak wcześniej.

Edytowane przez Kenny★ZeZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE

2015-12-12:

  • Lepsze menu broni - z pełnymi nazwami.
  • Dodano rewolwer do menu broni.
  • Dodano rewolwer do życzeń.
  • Dodano rewolwer do ruletki.
  • Dodano rewolwer na killdayu.
  • Aktualizacja sourcemod.
  • Zmiana czasu mapy na 42 minuty.
Edytowane przez OG droso
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje usunąć z ruletki Niewidzialność na radarze, a dodać coś nowego ponieważ nie jest to nikomu potrzebne.

 

Ponieważ w regulaminie jest taki zakaz: 1.10 Zakaz podpowiadania CT-TT, TT-CT. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje usunąć z ruletki Niewidzialność na radarze, a dodać coś nowego ponieważ nie jest to nikomu potrzebne.

 

Ponieważ w regulaminie jest taki zakaz: 1.10 Zakaz podpowiadania CT-TT, TT-CT. 

ja tego używam, niezauważalna ucieczka? To chodzi o to, że CT nie widzi czerwonej kropki, twoi mogą Cię zobaczyć

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby na serwie było taki co jak np:

 

-w życzeniu można brac w next freedaya dla siebie i kolegi :)

-VIP nich dostanie double jumpa bo moim zdaniem za taką cene mało sie dostaje.

-Obniżone ceny w sklepie dla TT

I TYLE ;) - Niocj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pomysłów na zabawy/zyczenia:

!. Zabawy:,
a) Alien vs Humans ( CT- duzy dmg, bron: ak47/m4a1 , normalne hp. , TT- tylko kosy, zwieszkony dmg (ew. one hit w plecy na kazdym),dluzyszy jump ,wiekszy speed, wiecej hp )
Zabawa podobna do dzieci wojny jednak z lekkim watkiem walki z "obcymi", mysle ze owiele ciekawsza. (CT zakaz kampienia)
b) Easter Eggs (nazwa do zmiany)
na mapie losowo respia sie jajeczka/cukierki/gwiazdki cokolwiek. Gracz ktory uzbiera najwiecej wygrywa.
c) Znajdz CT 
Chowany dla CTeków, z taką różnicą ,że mają oni mozliwosc zmienienia się w wybrany obiekt/teksture z Cs:go (jak na hidenseeku)

2. Zyczenia:

a) Walka na zeusy.
b) Walka na wabiki. Kazdy z walczacych ma 1 hp i nie posiada kamizelki

c) 2 szansa ( Gdy CT wyda polecenie, wiezien moze wykonac je bladnie (gdy zostanie zabity, otrzymuje druga szanse i dolacza do pozotalych wiezniow), wtedy ma takie same zasady jak oni do konca rundy. Nie dotyczy wiezniow ktorzy podjeli probe buntu. Gdy wiezien wygra bez wykorzystania zyczenia, przepada ono.

Myslalem tez nad nagrodami zbiorowymi
Minowicie, jezeli wiecej osob wygyrwa np. Chowanego moim zdaniem nalezy im sie chocby to skromne +300 respektu.

Pozdrawiam
Vroy

Edytowane przez Vroy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba tylko:

Easter Egg: (ciężko wykonać, bo wszystkie spawn pointy, trzeba samemu dodawać, wiec może w przyszłości).

 

oraz

 

Znajdz CT - to też może się pojawi w przyszłości

 

 

Co do życzeń, imo zbędne i przedłużające rundę, tylko zeus by był szybki, ale no nie widzę też w tym sensu.

Edytowane przez OG droso
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na życzenia:

- Walka na Hage

- Walka na noże (z tym że na czas walki zwieksza się dmg / bądź ma się 1hp)

- Broń na następną runde np. glock z 1 magazynkiem lub jakakolwiek inna broń (ale raczej nie żaden karabin)

- zniżke 25% w sklepie TT na następną runde (badz na dany towar np. deagle)

oraz Dodanie do sklepu TT rewolwera 

 

Pozdrawiam Kenny  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności