Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam fajny pomysl i mam nadzieje ze sie spodoba :)

 

Mam pomysl zeby wprowadzic modele do jb typu ze ct wyglonda jak policjant a tt wygloda jak wiezien :P

 

Pozdrawiam

Angegames

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak by dodac modele dla ct jako mikolaje

a dla tt jako elfy ?

 

Pozdrawiam :)

 

 

p.s przez pszypadeg dalem 2 posty 

Edytowane przez Angelgamespl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zorganizowac "Najlepszy admin/guard miesiąca"

Bylo by to podsumowanie roku oraz wykluczylo by to nieaktywnych adminow/guardow, + pokazało kto i jak wypełnia swoje obowiązki.

W dziale dyskusja, wzor na Admina/Guarda:

[ADMIN]Nick:

Powód:

[GUARD]Nick:

Powód:

 

Zasady:

-Zakaz głosowania na siebie

-Zakaz namawiania innych do głosowania na danego kandydata

-Czas do 31.12.2015r.

 

 

@up

Angel opcja edytuj.

+

Nie wiem, dlaczego jak dodajesz post to czy to ty zmieniasz kolor czy co, ale ja twoje posty przeglądając na telefonie ledwo co widzę(jest opcja, że to u mnie leży problem).

 

 

@up2

Angel:

-Kolega wyżej wspomniał, żebyś poszukal modeli i je nam zaprezentuje(łatwiej powiedzieć trudniej zrobic) ---> Generalnie jestem za, lecz mogą być problemy z kolorystyka(u TT po zabiciu i fd)

- Rozumiem, że mieszkasz w Niemczech, ale zachowaj podstawy ortografii :D:)

Edytowane przez B!@ck
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zorganizowac "Najlepszy admin/guard miesiąca"

Bylo by to podsumowanie roku oraz wykluczylo by to nieaktywnych adminow/guardow, + pokazało kto i jak wypełnia swoje obowiązki.

W dziale dyskusja, wzor na Admina/Guarda:

[ADMIN]Nick:

Powód:

[GUARD]Nick:

Powód:

 

Zasady:

-Zakaz głosowania na siebie

-Zakaz namawiania innych do głosowania na danego kandydata

-Czas do 31.12.2015r.

 

 

 

Na tak, lepsza jednak moim zdaniem była by elita serwera jako że serwer stoi już od bodajże 3 miesięcy.

Angel, opcja edytuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie jedno pytanie czy guard może banować jak nie to prosze wprowacie to bo gramy teraz wieczorem i co chwile wchodzi jakis koles i puszcza muze dzienkuję

Jak już to żeby guard dostał opcje mutowania gracza a nie banowania (od tego jest admin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać opcje dawania powodu CT'bana gdyż wiele osób się pyta dlaczego ma CT bana a admin zazwyczaj nie pamięta.

Dodać opcje CT'bana na czas.

Dodać opcje włączenia muzyki po jej wyłączeniu na zabawach, np !play, !unpause itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przygotować coś na sylwestra np. Fajerwerki w sklepie za z cene. Oczywiście jeżeli jest to wykonalne. To tylko mój pomysł, mam nadzieję, że ktoś wpadnie na coś lepszego.

 

Co do propozycji GryTrana jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać punkt do regulaminu "Prowadzący musi rozpocząć zabawę". Chodzi mi o to, że jako TT stoimy i nagle "ostatnia reakcja podskocz". Nawet nie ma jak się przyszykować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Uważam, że jest to niepotrzebne.

 

Naprawić błąd, który pokazuje ilość osób w gangu 10/10, a jest 9/10. 1 osoba zawsze coś.

 

Dodać możliwość zakupu miejsc do gangu.

(Nawet 1 miejsce mnie "ucieszy")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś muzyczka świąteczną na FD najlepiej Merry Christmas Everyone :). Włączyć na jakąś komende !

Edytowane przez WujoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pomysł aby dodać coś takiego w grze jak "immunitet". Mam nadzieje, że każdy wie co to takiego jest, ale nie każdy wie jakby to miało działać na serwerze. Więc tak mój pomysł jet taki by "immunitet" dawał nietykalność graczowi ( oczywiście TT), "dawać" by mógł to tylko prowadzący gracz.

Mój pomysł jest taki by dawało to po prostu nietykalność graczowi, czyli:

- podczas zabawy w "krwawe paluszki" mógłby napisać to słowo i nikt nie mógłby go zabić

- podczas ostatnich reakcji nie mógłby zginąć itd.

- gracz  mógłby wykonywać polecenia źle

- musiałby podlegać jedynie totalnemu bezruchowi jak i zwykłemu bezruchow

- przykład:

Wszyscy mają bezruch cały czas kucając. Prowadzący nakłada immunitet graczowi i ten nie musi już skakać, ale nadal go obowiązuje bezruch.

- immunitet musi być odliczany, tak jak i jego zdjęcie.

- powinnien być nakładany, gdy jakiś gracz coś wygra lub zrobi coś jako pierwszy np: pierwsza reakcja

- Jeżeli gracz który ma immunitet posiada broń powinien ją wyrzucić

- Gdy gracz z immunitetem się zbuntuje to tak jakby porzuca swój immunitet i może zostać zabity.

Mam nadzieje, że wszyscy zrozumieją to co napisałem i jakoś to zaakceptują i wprowadzą na serwer. Pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych świąt. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno, piszesz troszke chaotycznie aczkolwiek pomysl z immunitetem podoba mi sie. Wiekszosc prowadzacych juz cos takiego stosuje bez nazywania tego, dobrym pomyslem byloby dodanie twoich zasad (moze z malymi zmianami) do regulaminu.

Edytowane przez Vroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności