Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, ponus21 napisał:

jestem za usunięciem gracza "Konwoy" z serwera i z forum , poniewaz zle rozpatruje wszystkie podania i nie zasluguje na taka posade . Pozdrawiam :)

 

Jeżeli uważasz, że nie zasługuję na tą posadę, możesz złożyć na mnie skargę w dziale Skargi na zespół forum, bo tutaj raczej nie składasz zażaleń :)

Nawet poświęcę swoje 10 sekund mojego życia, abyś ty nie musiał się męczyć szukając tego działu :)

O proszę, taki jestem zły:

https://forum.cs-classic.pl/forum/81-skargi-na-zespół-forum/

Pozdrawiam :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@baranek jakby to miało działać ? Pomysł moim zdaniem słaby ponieważ wiele gangów daje rady się na maksa ulepszyć do końca edycji a te +100k to dużo troche jednak a przedłużać edycje nie miało by sensu bo wielu graczom zaczynało by sie powoli nudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tutaj chcę przedstawić swoją propozycję dotyczącą urozmaicenia zabawy "Chowany"

A więc chodzi o to że od teraz CT ma prawo zabić więźnia wtedy i tylko wtedy gdy wybierze kolorek (najlepiej spośród czterech).

Chodzi o coś takiego że CT ma zbindowane !kolor który musi dać więźniowi nakierowując na niego z bliskiej odległości, wtedy więzień wybiera kolor spośród mp: czterech

Jeśli trafi ŻYJE natomiast jeśli nie trafi ZGINIE.

Tyle w temacie na razie jest to wstępna propozycja.

Zamysłem danego urozmaicenia jest to żeby nie było tak by ct zabijało z 4km tt, tylko musieli się do nich dostać oczywiście osoby z administracji musiały by mieć dodatkową robotę aby tt było w miejscu dostępnym dla ct.

@Ang9lek Rozumiem twoje obawy co do 10 osób które zostanie przy życiu ale dodało by to trochę okazji do wykazania się ct'kom kreatywnością a jeśli chodzi o te kolorki zawsze można ustawić szansę na 10% może mniej. Chodzi mi o takie ustawienie szansy aby tt miało bardzo małą szansę aby być żywym.

@baranek Tak jak mówiłem jest to wstępna propozycja więc rozumiem obawy. Będę na bieżąco uzupełniał ten post nowymi dodatkami do tego urozmaicenia.

Pozdrawiam Rudolf Hess vel Arver

Edytowane przez Arver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArverWmiare spoko pomysl ale to raczej by bylo Glupie w Chowanym bo wlasnie w chowanym chodzi o to zeby jedna osoba Wygrala to a nie np. 10 bo dobrze trafili kolor 

i Co by wtedty dostawalo Sie za to ze 10 ludzi wybralo ten sam kolor nikt nie mial by wtedy Zyczenia . i Co by dostawali za to tez ? 

Jak juz to by to dal jako zabawa w prowadzeniu ale nie do chowanego. 

 

ale mowie fajny pomysl tylko nie pasuje do chowanego. 

 

Pozdro 

Edytowane przez Ang9lek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pomysłu z chowanym był u mnie na 1.6 i było naprawdę spoko, po skończeniu zabawy osoby które odgadły kolor czy też nie zostały znalezione uczestniczą w dalszym prowadzeniu i rywalizacji do życzenia ^^ Kolory które służyły do tej zabawy to była kolorowa latarka która po zgaszeniu i włączeniu nabierała losowego koloru (kolor mógł się powtórzyć) - latarka z różnymi kolorami działała tylko na chowanym. Jednak propozycja jak dla mnie nie za bardzo przejdzie bo wiem ile trwałyby rundy po włączeniu zabawy...

Natomiast jeśli chodzi o hymn gangu to totalny bezsens, z którym byłoby za dużo pierdolenia się

Edytowane przez Netherslay
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodac punkt w regulaminie do czasu naprawienia modeli  żeby CT siedziało w GR na zabawach takich jak WG i KD.Ponieważ modele TT są w Ct i często jest tak że myślimy że CT to TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze dla adminow jest komenda dostepna "nacpaj" to zaproponował bym zeby mozna było dodac to do ruletki czyl:
[Ruletka]Wylosowałęś Narkotyki- dostales tą nacpanie

Edytowane przez KonWoy
Dodane
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bazyl napisał:

Jako ze dla adminow jest komenda dostepna "nacpaj" to zaproponował bym zeby mozna było dodac to do ruletki czyl:
[Ruletka]Wylosowałęś Narkotyki- dostales tą nacpanie

Bardzo dobry pomysł, tylko fajnie by było żeby ograniczenie czasowe np 1 min 

Ps. Można by było zrobić narkotyki o róznych stopni np. [Ruletka] wylosowałeś narkotyki 3 stopnia.

Norktyki 1 stopnia- 30 sek

Narkotyki 2 stopnia- 1 min

Narkotyki 3 stopnia- 2 min

Lub można je jakoś nazwać np 

Marihuana- 30 sek

Amfetamina 1 min 

Heroina- 2 min 

 

 

X

 

Edytowane przez Polar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Polar napisał:

Bardzo dobry pomysł, tylko fajnie by było żeby ograniczenie czasowe np 1 min 

Ps. Można by było zrobić narkotyki o róznych stopni np. [Ruletka] wylosowałeś narkotyki 3 stopnia.

Norktyki 1 stopnia- 30 sek

Narkotyki 2 stopnia- 1 min

Narkotyki 3 stopnia- 2 min

Lub można je jakoś nazwać np 

Marichuana- 30 sek

Anfetamina- 1 min 

Heroina- 2 min 

 

 

X

 

nie zważając na twoje błędy w pisowni używek, to pomysł bezsensu jak dla mnie. Takie duperelki ;v

*Marihuana

*Amfetamina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za propozycją bazyla jednak dodam jedną rzecz. 

@baranek masz rację dlatego można by było zrobić tak że vip/svip może przyjmować to jako negatywny efekt. Natomiast co do samej propozycji przyda się coś nowego w ruletce. 

Pozdrawiam Rudi ;)

Edytowane przez RUDI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SKLEJ TAM napisał:

A więc tak mam dziś propozycje NOWEGO ŻYCZENIA

Które zostało zrobione z pomocą GRACZY JB CS:GO

Nazywało by się ZESTAW BUNTOWNIKA 

Po zakończeniu rundy gracz pojawiał by się z : Flashbang , HE grenade , Smoke Grenade  , Medishotem oraz kevlarem z hełmem  

Liczę na konstruktywną krytykę :) 

Współ pomysłodawca  : @Lift12

jak dla mnie owy pomysł jest taki 5/10...

1.Poniważ umożliwiło by to (jescze) bardziej bunty ..

2. Można by było to dać to dla S.v.i.p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już dał propozycje sozzak,również dam - gdy na chowanym po stronie tt się umrze można tylko obserwować ct.Na obecna chwile sporo osób podaje sobie info co psuje frajdę grając w chowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @Sleyu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałeś dokładnie to samo co sozzak. Konwoy już to wyjaśnił, że takim podpowiadaniem dużo ryzykują.

 

Posty wbijasz. Ktoś tu podanko będzie chyba pisał ^^

Edytowane przez unto papariet
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest dodanie powórki z ostaniej minuty żeby admin nie musiał zawsze demka patrzeć tylko od razu !replay i leci powtórka. Tylko problem będzie ze zrobieniem pluginu itp

 

@RUDI nie ma takiej potrzeby

Edytowane przez KonWoy
  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Proponuję dodać]

-Do ruletki, skoro jest +150hp to ja bym dodał np. -25hp

-W przyszłego sylwestra zrobił bym event polegający na tym, że będą mierzone godziny w nowym roku 2018 od 00:01 1 stycznia do 7 stycznia godziny 23:59 będzie polegał na ''Najlepszy aktywny gracz 2018'' a skromną nagrodą będzie np. 50k respektu.

[ZABAWA]

-Nie wiem czy było by dobre ale bym urozmaicił zabawę ''Dzieci Wojny'' na tzw. ''Zombie Day'' OPIS poniżej:

- Zombie Day (Więźniowie zamieniają się w zombie i szukają klawiszy (Ct), każdy zombie ma 500 hp, i jest wolny (jak zwykły gracz)- Ct ma nieograniczone Ammo i 2000 życia.

[Topka]

-Uprościć sprawdzanie swoich statystyk pod komendą ''!rank'' i top15'u graczy ''!top15''

 

@Son of the Scream nie chodziło mi o nieskończone ammo w jednym magazynku chodziło mi o to ze strzelają reload i znowu strzelają zębów samej broni jest nieskończone ammo. Jak nie zrozumiałeś to nie moja wina.

Edytowane przez H1ROTO
  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@H1ROTO ta twoja zabawa taka średnia. Nieograniczone ammo? To ct biorą negevy i po zabawie. 2000 hp dla ct to tez za dużo. Samym deaglem moznaby było to ugrać. Pomysł spoko ale bez tego ammo i mniej hp dla ct napewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności