Skocz do zawartości

Wywiad z Miszejlą - fotografia i książki to moje drugie ja !


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461695218__miszka.png

 

 

Redaktor: Tymbarkowa x3
Gość: мιѕzєנℓα. ♥
 
 
 
 
 
[Tymbarkowa]: Witam wszystkich! Dziś mam zaszczyt przeprowadzić kolejny wywiad, który mam nadzieje również was zaciekawi, gdyż jest on z wyjątkową osobą, a mianowicie z jedna z nielicznych kobiet na naszej sieci - Miszejlą ! Część! Ciesze się, ze zdecydowałaś się zapisać. Powiedz nam na początek jak masz na imię, ile masz lat (jeśli to nie tajemnica; >) oraz skąd pochodzisz?
 
[Miszejla]: Heej! Nazywam się Sandra, mam 16 lat i pochodzę z okolic Gubina, obecnie mieszkam w Zielonej Górze.
 
[Tymbarkowa]: Miło mi Cię poznać Sandro. Może powiesz nam coś o swoim poprzednim i obecnym miejscu zamieszkania? Jak długo już mieszkasz w Zielonej Górze?
 
[Miszejla]: Mieszkałam tam z tatą i chodziłam do podstawówki i do gimnazjum. Jako, że to wieś to nie za bardzo mi się podobało, to zapragnęłam mieszkać w mieście. Brat mieszka od paru lat w Zielonej, to miałam okazję przeprowadzić się do niego i chodzić do szkoły średniej. Jak na razie mi się podoba, jest więcej możliwości niż tam gdzie mieszkałam ; ) Jak długo? Od początku wakacji, czyli ponad trzy miesiące. 
 
[Tymbarkowa]: Czyli krótki okres czasu. ; ) Jesteś młodą osobą, nie tęsknisz za tamtejszymi przyjaciółmi? Może znalazłaś już w obecnym mieście grono osób, z którymi bardzo dobrze się dogadujesz?
 
[Miszejla]: Jasne, że tęsknie. Zawsze mogę przyjechać na "stare śmieci" i wtedy się spotkać. Obok do szkoły chodzi  trzech moich kumpli z dawnych szkół to mam jakichś starych znajomych obok siebie. Tak, znalazłam paru znajomych z klasy i na pierwszy rzut oka wydają się spoko. ; )
 
[Tymbarkowa]: No to super, nowych znajomości nigdy za mało. Jak spędzasz swój wolny czasu? Jesteś osobą, która woli spędzać czas w domu, czy raczej poza nim?
 
[Miszejla]: A z tym jest różnie. Raz lubię siedzieć w domu i nic nie robić, a raz muszę gdzieś wyjść i coś ze sobą zrobić. Chodzę od niedawna na walki jiu jitsu przez brata i dwa razy w tygodniu po dwie godziny mam treningi. Mówiłam mu, że nie chcę na to chodzić, ale się uparł i jako, że sam to ćwiczy i jeździ na zawody to i mnie musiał w to wkręcić. Byłam dopiero na trzech treningach i mam dosyć. ; D Nie kręcą mnie takie " spocone przytulaski ". No, brata nie przekonam, więc mus to mus.
 
[Tymbarkowa]: Skoro nie kręcą Cię takie "spocone przytulaski" jak je nazwałaś, to co jest Twoimi zainteresowaniami?
 
[Miszejla]: Tak to prawda, nie kręcą. A zainteresowania? Lubię robić zdjęcia, nawet chodzę do szkoły średniej o profilu Fototechnik. Niedługo brat w końcu kupi mi obiecany aparat! Miałam nie mieć, żadnej dwójki na koniec trzeciej klasy na świadectwie i dotrzymałam słowa, prosząc niektórych nauczycieli o trójkę! ; D Lubię też słuchać muzyki, no po prostu bez słuchawek w uszach moje życie nie ma sensu. Następnym zainteresowaniem są książki. Lubię czytać, przenosząc się do fikcyjnego świata i wyobrażając sobie siebie w roli bohatera. Kiedyś chciałam jeździć na koniach. wiedziałam, że to nie wypali to nie zawracałam sobie tym głowy. Przeprowadzając się do miasta mam okazję  i może z niej skorzystam pod zgodą brata, no bo muszę walczyć, a nie chcę. ; P
 
[Tymbarkowa]: Bardzo ambitnie ; ) Intryguje mnie temat książek, jakie książki najbardziej lubisz? Masz jakiegoś swojego bohatera, który w jakiś sposób odzwierciedla Ciebie? Może opowiesz nam o swoim ulubionym 
 
[Miszejla]: Kocham czytać i oglądać romanse. Jedne z moich ulubionych to seria Greya, autorki El James, serię autorki Samanthy Young, Igrzyska Śmierci i Niezgodna. Czemu akurat Grey? Podoba mi się jego historia a nie to co robi. W sumie jest to w jakiś sposób intrygujące. ; D Lubię też takie fantasy, przygodowe. Skończę czytać Greya i zabieram się za trzecią część Rywalek, czyli Jedyna. Nie mam właśnie bohatera, który odzwierciedla mnie. Mój ulubiony to wiadomo kto ^ ^. Lubie go za to, że się stara zrobić coś dla Any, że w kolejnych częściach jest taki romantyczny, kochany i jest bardzo przystojny. ; D
 
[Tymbarkowa]: Seria El James jest teraz bardzo popularna wśród młodzieży, szczególnie wśród nastolatek. Ze względu na duże "wybicie" książki, postanowiono stworzyć film na jej podstawie. Czy również podoba Ci się on tak samo jak książka? Czy masz inne obiekcje na temat książki i filmu?  
 
[Miszejla]: Podoba mi się bardzo muzyka i dobór aktorów. Niezbyt przepadam za "Pokojem bólu" ; p nie mogę się doczekać drugiej i trzeciej części, ponieważ jest w nich więcej romantyzmu a nie... wiadomo czego ; ) Książka jak i film mi się podobają, tylko w filmie nie ma wszystkich scen, ale to normalne.
 
[Tymbarkowa]: Wcześniej jeszcze wspomniałaś, ze lubisz robić zdjęcia i nawet kształcisz się w tym kierunku. Jak zaczęła się Twoja historia z aparatem?
 
[Miszejla]:Miałam kiedyś w 2012 roku telefon Xperia no i że to był lepszy telefon od Nokii to zaczęłam robić zdjęcia. Chodziłam po podwórku i robiłam, jedno mi wyszło takie jak z lustrzanki. Spodobało mi się i zaczęłam robić dalej. Przyszłam do gimnazjum i miałam wychowawcę, który miał aparat kompaktowy firmy fuji film. Były jakieś okazje szkolne i poza szkolne to pożyczałam i robiłam zdjęcia. Na któryś weekend pozwolił mi wziąć aparat do domu i robiłam zdjęcia łabędzi, psów i roślin. No i przyszła pora na wybranie profilu, jako że mój brat mieszka w Zielonej a nie było innego kierunku obok mnie to musiałam znaleźć kierunek w mieście. A już we wtorek (06.10) dostanę swoją pierwszą obiecaną lustrzankę!
 
[Tymbarkowa]: Może pochwalisz się nam jakimiś Twoimi zdjęciami?: )
 
[Miszejla]: SPOKO. Zdjęcie z 2012r.

 wisniapng_shnpapw.png 


 
i zdjęcie z wczoraj (03.10.2015r)

 IMG1600JP_shnpswe.jpg 


 
 
[Tymbarkowa]: No nieźle! Nie jestem jednak specjalistą od zdjęć wiec końcową decyzje pozostawiam naszym czytelnikom. ; ) Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie zdjęć. Osoby, które chociaż trochę Cię znają, wiedzą, ze masz przysłowiowego "bzika" na punkcie pand. Chciałabyś je fotografować? Myślałaś kiedyś o tym, czy raczej pandy to pandy, tylko je ubóstwiasz? : D
 
[Miszejla]: Ja mam bzika? Co ty mówisz ; D Jednym z moich marzeń jest wyjechanie do Azji i m.in fotografować zwierzęta w tym pandy. No po prostu ktoś kocha koty, ja kocham pandy ; D Dołączam zdjęcie mojej kolekcji(nie ma wszystkich pand):

 

pandupng_shnpaps.png  
 
[Tymbarkowa]: Dobra, przejdźmy teraz na inne tematy. Jesteś jeszcze młodą osobą, ale może masz już może swoją drugą polówkę?
 
[Miszejla]: Kiedyś miałam ale w obecnej chwili nie i na tym chyba zostanę. Wolałabym być z kimś będąc starsza, czyli za jakieś max 2 lata. ; )
 
[Tymbarkowa]: Rozumiem. A masz jakiś swój ideał mężczyzny, którego w przyszłości chciałabyś poślubić? ; )  
 
[Miszejla]: Jasne, że mam. Wiadomo, nie ma ideałów, ale może mi się jakiś trafi! ; D Chciałabym, żeby był wobec mnie trochę opiekuńczy, miły, zabawny i szalony. W trudnych sytuacjach, żeby mógł mnie rozśmieszyć i sprawił, żebym była szczęśliwa. Mogłabym mu w pełni zaufać i on mnie. A z wyglądu? Ciemnie włosy, oczy każde tylko nie niebieskie(bo ja mam i nie lubię tych oczu) no i musi o siebie dbać.
 
[Tymbarkowa]: No proszę ile wymagań, chłopcy może któryś z was się na to pisze? : D Jakiej muzyki słuchasz? Podasz nam swój ulubiony zespół/wykonawce/piosenkę?
 
[Miszejla]: Słucham electro house. pop, trochę rapu/techno/dubstepu. Nie wiem czy mogę nazwać zespołem Cleo&Donatan'a, ale uwielbiam ich. Nie licząc Cleo, moim ulubionym wykonawcą jest Selena Gomez. A mówiąc już o ulubionej piosence jest to Ellie Goulding - Love me like you do. ; ) LOVE ME LIKE YOU DO NANANANANA lov lov me like youdd dooowykrzyknik.gif czacz mi like ju duu wykrzyknik.gif LADI JU WERFING FORRR !\
 
[Tymbarkowa]: Piosenka z filmu 50 twarzy Greya ; > chyba faktycznie go uwielbiasz manga_usmiech.gif A jeżeli chodzi o filmy? Jaki gatunek najbardziej preferujesz? Może polecisz nam jakiś film godny obejrzenia?
 
[Miszejla]: Tak trochę uwielbiam. ; D Moje ulubione gatunki filmów: Akcja, Komedia, Romansidła, Horror, Dramat i trochę Przygodowych. Według mnie godne polecenia są filmy: Komedia(Focus), Akcja(Plan ucieczki), Romansidła(Bezpieczna przystań, Fifty Shades of Grey, Wiek Adaline), Horror(Paranormal Activity) i Dramat(Do utraty sił)
 
[Tymbarkowa]: Czyli wszystkiego po trochu ; ) Może teraz przejdźmy do tematu Counter Strika. Jak poznałaś tą grę? Co Cię w niej tak zaciekawiło, ze postanowiłaś w nią grać do tej pory?
 
[Miszejla]: Zaczęłam grać w 2010 roku w CS 1.6. Jak zaczęła się przygoda? Nawet nie pamiętam, chyba kuzyn kiedyś włączył i dał mi zagrać i postanowiłam sama spróbować. Grałam na wszystkich modach po trochu, najbardziej przypadł mi do gustu JailBreak. Po jakimś czasie mi się znudził i znowu gram. Z ciekawości moje dawne nicki: Dziewczyna.!. (Mając 11/12 lat nikt mi nie uwierzył, że jestem babką i zmieniali mi nick na Chłopak.!. ) później miałam Sandii ;x, Mysiaa; *, Sandraaaa ! ; ), Mishelia. Trochę ich było i ostatecznie nie zmienianym nickiem jest Miszejla. Grałam również w CS GO, lecz przestałam, bo przeprowadziłam się do brata i nie mam aż tyle czasu na gry. W obecnej chwili znajdę czas na 1.6. ; )
 
[Tymbarkowa]: A skąd pomysł na nick Miszejla? Czemu akurat ten Ci się tak spodobał, że zostałaś przy nim?
 
[Miszejla]: Byłam w podstawówce na kolonii. Pod koniec jednej wycieczki, wzięłam koszulkę i dałam się podpisywać ludziom, których poznałam. Była tam dziewczyna, która się podpisała " Nelisha". Spodobało mi się to i wymyśliłam przez przypadek "Mishelia". Grając na jakiejś sieci, znajomy nazywał mnie cały czas "Miszejla" i tak zostało. Bardzo mi się podoba m.in dlatego, że ma dużo skrótów. ; )
 
[Tymbarkowa]: Rozumiem. Jak trafiłaś na sieć cs-classic?
 
[Miszejla]: Kiedyś rozmawiałam z Papkiem na teamspeak i dał mi ip do serwera DD2 na 1.6. Spodobał mi się sam serwer i grałam dłużej a później założyłam konto i zaczęłam się udzielać. ; )
 
[Tymbarkowa]: Co spodobało Ci się najbardziej na forum/ serwerach?
 

[Miszejla]: Najbardziej spodobało mi się na serwerach zmiany. Nie było cały czas np. tej samej muzyki. Nowe serwery, ostatnio doszedł Jail na 1.6 i na GO. Sama atmosfera serwera jest super. A na forum również zmiany. Typu nowy styl, jakieś nowe wprowadzone rzeczy np. nowe logo.
 
[Tymbarkowa]: A dlaczego akurat 1.6 a nie GO? Wyznajesz taką samą zasadę jak ja, ze CS 1.6 4EVER?: D
 

[Miszejla]: W sumie lubię obydwie gry. Na GO potrzeba więcej czasu. A 1.6 wejdę sobie na jaila i pogram z godzinę max dwie. 1.6 jest legendą i szkoda się rozstawać, w swojej prostocie jest super na swój sposób.
 
[Tymbarkowa]:  Dobra przejdźmy jeszcze do tematów forum. Miałaś kiedyś grafika, czemu z tego zrezygnowałaś?
 
[Miszejla]: A wolałam zrezygnować, niż w ogóle nie robić żadnych prac. Jak byłam w starym miejscu zamieszkania to normalnie robiłam, bo tam byłam no lifem. ; p W sumie mogłabym wrócić do Grafika, ale prace robiłabym nie codziennie ale co 2-3dni. Potrzeba weny,czasu i chęci. Nie lubię robić prac takich, że ktoś mi zada i mam to zrobić dziś. Tylko w swoim czasie i wyjdzie o wiele lepiej. ; )
 

[Tymbarkowa]: Podejście prawdziwego grafika! Z kim najlepiej dogadujesz się z sieci?
 
[Miszejla]: W sumie wydaje mi się, że dogaduje się ze wszystkimi. Każdego lubię tak samo i nawet Ciebie Kinia lubię. No może Ciebie trochę mniej, bo pand nie lubisz. ; D Grał kiedyś NeverGiveUp i eprO  ; > na classicu. To z nimi w sumie rozmawiam cały czas nawet jeżeli już nie grają na classicu.  

 
[Tymbarkowa]: Oczywiście pozdrawiamy! Na tym zakończymy nasz wywiad. Dziękuje za poświęcony czas. Mam nadziej, że za dużo go nie zabrałam i że jesteś zadowolona z wywiady ; ) oczywiście na sam koniec możesz kogoś pozdrowić.
 
[Miszejla]: Chciałabym pozdrowić wszystkich z którymi grałam, miałam i mam kontakt. ; ) PAPAPAA <3

 
[Tymbarkowa]: Do zobaczenia na serwerach !
 






 
 
 


 

 

Co myślicie o takim wydaniu wywiadów? Lepszy ten styl pisania czy poprzedni? Czekam na wasze opinie :)

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 1 wywiad, który przeczytałam CAŁY od dłuższego czasu.

 

+ za Selene <3 

+ za książki (rownież jestem fanką)

Edytowane przez natalja <M3
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad spoko, warto było poświęcić 20 minut na przeczytanie go :D:ok: :ok: 

Mała rada, jeśli kopiujesz tekst z białego bądź czarnego stylu wklejaj go jak "zwykły tekst", bo ciężko go odczytać, przykład:

 

pre_1443964848__beztytulu.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo jejuu XD 

@Madzia 

TEAM MAXON !! <3

 

A Kinia zabije cię za "

 LOVE ME LIKE YOU DO NANANANANA lov lov me like youdd dooowykrzyknik.gif czacz mi like ju duu wykrzyknik.gif LADI JU WERFING FORRR !\"  Miałaś tego nie dodawać......

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności