Skocz do zawartości

Awans Strażnika


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

liczba podań jak i strażników stale wzrasta w porównaniu do podań na admina związku z tym chcielibyśmy awansować któregoś z staników. Jako iż Wujos oraz BlackDGame są strażnikami od dnia wczorajszego ich kandydatura nie jest brana pod uwagę.

 

 

Proszę pod tematem wpisać która według Was JEDNA osoba zasługuje na otrzymanie wyższej rangi oraz napisanie dlaczego wybieracie właśnie tego użytkownika.

 

 

straznik.png

 

JamaicaDrugs

 

straznik.png

 

B!@ck

 

straznik.png

 

Snexi

 
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym branie pod uwagę też staż innych strażników(ponieważ jestem najdłużej i nie chce żeby inni czuli się urażeni tym ,że dostali później to potem wypadają gorzej. No ale to jest już sprawa wypowiadających się :) )

 

 

EDIT: Mianowice chodzi mi o aktywność na serwie, ogarnianie kultury, CT, mikrofonu przed mutacją za czym idzie denerwowanie innych. itd.

Edytowane przez Classic Team Gemciu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak SNEXI aktywny na serwerze i najdłużej jest strażnikiem.

Myślę że snexi nadawał by się na awans. Chociaż nie mogę powiedzieć że inni sobie nie radzą.Ale na dzień dzisiejszy wybieram Snexiego :)

 

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za tym aby snexi awansował.

Jest to jedna z najbardziej aktywnych osób na serwerze. Ogarnia oraz jak napisał droso, ma najwięcej akcji. Najdłużej jest już na posadzie strażnika i spisuje się bardzo dobrze. Nadaje się na admina choć wydaje mi się że sam tego nie widzi albo myśli że mu nie wystarczy czasu.

Pozdro, GryTrean

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem awansowany na stanowiska admina zostaje Snexi

 

 

W przypadku ponownej dużej ilości podań na strażnika odbędzie się podobny wybór za waszym pośrednictwem także miejcie oczy szeroko otwarte na naszych strażników! Na ich zachowanie i czy wywiązują się wzorowo ze swoich obowiązków.

Oczywiście do następnej rotacji dołączą nasi nowi strażnicy (Wujos oraz BlackDGame)

 

 

 

Gratuluje graczowi Snexi, życzę powodzenia na nowym stanowisku, temat zamykam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności