Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na admina "GryTrean"


Vroy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Vroy

2. Zawinił GryTrean ( nie tylko w moim przypadku, zdarza sie to wielokrotnie.)

 

3. ✯GryTreanツ✯

 

4. STEAM_0:0:83259204 / http://steamcommunity.com/profiles/76561198126784136

 

5. 10-12-2015 około 14:00, nie zdażyło się to pierwszy raz, i nie tylko mi czyms zawinil, jednak nikomu nie chcialo sie pisac skarg, ja poprostu juz nie wytrzymalem.

 

6. jb_obama_v5_beta

 

7.

Dziendobry!

Pisze tutaj w sprawie admina (dziecka), ktore swoim zachowaniem psuje atmosfere na serwerze, lamie zasady, ustala sobie wlasne, zachowuje sie jak blazen i gowniarz, myslac ze upowaznia go do tego jego wiek dorastania. Mianowicie, GryTrean, bo onim mowa, nie zachowuje sie nie tak jak na administratora przystalo, wielu z nas spotkalo sie z nim i wiekszosc ma onim zle zdanie. Naduzwa on swoich przywilejow, nie uzasadnia dezycji, poprostu robi co chce. Dodam tu moze ze reszta administracji (nie mam na mysli wszystkich oczywiscie), jak i stali gracze, nie rozumieja jakim prawem posiada on administratora i wysmiewaja go, co sam takze robie. Tym razem tez tak bylo, dostalem bana na 24 godziny bez uzasadnienia, jakiejkolwiek rozmowy. Ale to jest nie wazne, isota mojego postu jest to ze chcialbym aby w koncu ktos zauwazyl co wyprawia ten malolat i w koncu cos z tym zrobil. Przyznam sie ze na poczatku nie znajac zasad wyzywalem go od najgorszych itp. , jednakze od tamego czasu, zaczalem go nazywac dzieciakem, gowniarzem, idiota. Mysle ze tego typu slowa nie sa obrazliwe ze wzgledu na to ze jestem od tego dziecka starszy wiec mam prawo nazwac go gowniarzem. Ale nie chodzi tutaj o mnie, chodzi o wszystkich, wiem ze wam tez on przeszkadza i wiem ze wiekoszc chcialaby sie go pozbyc, dlatego apeluje zebyscie komentowali ta skarge pisali o swoich doswiadczeniach i obserwacjach na jego temat. Ja osbisciee mam dosc uzerania sie z nim, chcialbym mu w prost powiedziec co o nim mysle, ale przeciez jak to zrobie to dostane bana, bo "obrazma administratora". Mam nadzieje ze ta sprawa zostanie w jakikolwiek sposob rozwiazana i mam tez nadzieje ze jezeli pozostanie on przy funkcji admina, to zmieni swoje nastawienie, zachowanie, albo chociaz zachowa sie jak facet( w co watpie, przeciez to dziekco :) ) i nie bedzie sie wyzywal na graczach.

 

8.

Screen od bana: http://imgur.com/3Iu83ha

Screen rozmowy w konsoli: http://imgur.com/FSmRMfK,

nie zdązylem powiedzieć nawet jednego zdania na ten temat Demko: http://320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_obama_v5_beta-1449751800-1449753900.zip

 

Jako świadkowie moga byc wszyscy gracze, bo kazdy widzi co robi ten dzieciak, kazdy to komentuje tak samo (za wyjatkiem jego kolezkow +14), i mam nadzieje ze ludzie wypowiedza sie w koncu na ten temat w komentarzach.

 

Pozdrawiam

 

 

Mam prośbę, jak byście mogli poprzesyłać to dalej do swoich znajomych którzy grają, żaby sprawa miała rozgłos, to było by super :D

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ban został nałożony za brak kultury, wyzywanie a co najważniejsze wyzywanie mnie za plecami!

Ty i ta twoja "banda" bo tylko tak was nazwać można wyzywacie mnie nagmiennie gdy nie ma mnie na serwerze, co chociażby widać na tym demku: http://320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_cavern_v1b-1449674700-1449679260.zip

Widać a dokładniej słychać tam jak mnie obgadujecie, wyzywacie(od mniejwięcej 40 minuty, ok. 3 minuty po tym jak był mam talent gdzie któryś gracz zaśpiewał piosenke).

Po tym wyzywaliście mnie, składaliscie niezłe składanki, nawet zrobiliście "remix" smerfów gdzie wyzywacie mnie od różnorakich rzeczy.

Dodatkowo proszę ciebie abyś podał jakis dowód albo chociaż przykład gdzie łamie zasady, ustalam sobie własne, zachowuje się jak gówniarz, nadużywam przywilejów, nie uzasadniam decyzji, robię co chce gdyż nic takiego NIGDY nie miało miejsca! Nigdy nie złamałem zasad. Jedyne co mi przychodzi do głowy to jak przez przypadek zrobiłem FK, gdzie odrazu odrodziłem osoby poszkodowane i pozwoliłem im dołączyć. Nigdy nie ustaliłem własnych zasad, decyzje podejmuję dopiero po sprawdzeniu czy coś takiego rzeczywiście jest dozwolone/zakazane w regulaminie, najczęściej nawet cytuje ten regulamin przed/po nadaniu bana. Zdarzały się rzeczywiście sytuacje gdzie nadużywałem SLAPA, nic innego a po nadużywaniu tego ZAWSZE wpisuję killa. Jeżeli nadużywam admina to robię to w godzinach późnych gdy jest mało osób na serwerze. Wiem że to nie jest usprawiedliwienie jednak od dawna taka sytuacja już nie miała miejsca. Na ssie widać że wbiłes i dostałes bana, co jest całkowitą prawdą. Dostałeś tego bana za sytuacje która miała miejsce zarówno wczoraj jak i wieloma innymi razami gdzie odpuszczałem tobie bana za wyzywanie albo brak kultury.

Proszę o jakikolwiek dowód gdzie robie to co napisałeś że robie, czyli łamie zasady, ustalam własne, zachowuję się jak gówniarz, nie uzasadniam decyzji oraz robię co chcę.

Pozdro, GryTrean

 

PS. Przepraszam za słabą ortografię

 

Myśleć sobie o mnie możesz co tylko chcesz, na tsie, dworze itp możecie sobię mówić o mnie co chcecie ale wy mnie wyzywacie na serwerze i namawiacie do tego innych!

Edytowane przez GryTrean
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam z Vroy'em. ✯GryTreanツ✯ nie zachowuje się na jak Admin serwera i nie raz robi coś głupiego jak i również nie uzasadnia swoich decyzji jak np. zbanowanie Vroy'a. I poza tym nie wiedziałem że mając jakieś 13-15 lat można być Adminem jakiegokolwiek serwera no chyba że to jest serwer kumpla który ci da ze znajomości ale żeby CS-CLASSIC wybrało takiego dzieciaka by było adminem??? rozumiem jak już żeby był strażnikiem bo ogarnia prowadzenie chociaż Vroy też bardzo dobrze umie prowadzić wiem z własnego doświadczenia a podrugie jest 1 w topce jeżeli chodzi o prowadzenie na serwerze i powinien mieć strażnika. Ale również inne osoby dobrze prowadzą.

 

Moim zdaniem ✯GryTreanツ✯ powinien mieć odebranego administratora z tego serwera ponieważ sam nie przestrzega regulaminu i jak jemu się zachce to robi co chce jak np. zbanowaniem kogoś za coś złego czego się nie zrobiło i normalnego wytłumaczenia z ukaranym i czy powinien zostać zbanowanym za to jeżeli to jest prawda.

Witam!

Ban został nałożony za brak kultury, wyzywanie a co najważniejsze wyzywanie mnie za plecami!

Ty i ta twoja "banda" bo tylko tak was nazwać można wyzywacie mnie nagmiennie gdy nie ma mnie na serwerze, co chociażby widać na tym demku: http://320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_cavern_v1b-1449674700-1449679260.zip

Widać a dokładniej słychać tam jak mnie obgadujecie, wyzywacie(od mniejwięcej 40 minuty, ok. 3 minuty po tym jak był mam talent gdzie któryś gracz zaśpiewał piosenke).

Po tym wyzywaliście mnie, składaliscie niezłe składanki, nawet zrobiliście "remix" smerfów gdzie wyzywacie mnie od różnorakich rzeczy.

Dodatkowo proszę ciebie abyś podał jakis dowód albo chociaż przykład gdzie łamie zasady, ustalam sobie własne, zachowuje się jak gówniarz, nadużywam przywilejów, nie uzasadniam decyzji, robię co chce gdyż nic takiego NIGDY nie miało miejsca! Nigdy nie złamałem zasad. Jedyne co mi przychodzi do głowy to jak przez przypadek zrobiłem FK, gdzie odrazu odrodziłem osoby poszkodowane i pozwoliłem im dołączyć. Nigdy nie ustaliłem własnych zasad, decyzje podejmuję dopiero po sprawdzeniu czy coś takiego rzeczywiście jest dozwolone/zakazane w regulaminie, najczęściej nawet cytuje ten regulamin przed/po nadaniu bana. Zdarzały się rzeczywiście sytuacje gdzie nadużywałem SLAPA, nic innego a po nadużywaniu tego ZAWSZE wpisuję killa. Jeżeli nadużywam admina to robię to w godzinach późnych gdy jest mało osób na serwerze. Wiem że to nie jest usprawiedliwienie jednak od dawna taka sytuacja już nie miała miejsca. Na ssie widać że wbiłes i dostałes bana, co jest całkowitą prawdą. Dostałeś tego bana za sytuacje która miała miejsce zarówno wczoraj jak i wieloma innymi razami gdzie odpuszczałem tobie bana za wyzywanie albo brak kultury.

Proszę o jakikolwiek dowód gdzie robie to co napisałeś że robie, czyli łamie zasady, ustalam własne, zachowuję się jak gówniarz, nie uzasadniam decyzji oraz robię co chcę.

Pozdro, GryTrean

 

PS. Przepraszam za słabą ortografię

Są świadkowie jeżeli chcesz wiedzieć.

 

 

To jakie mam zdanie o tobie jest moje, nazywajac cie "zjebanym dzieckiem" mam na mysli niedojzalego gowniarza, ktory stara sie byc dorosly. Mam prawo o tobie mowic jak chce, a skoro ty nie masz dystansu do siebie to nie moj problem. Nie chce mi sie szuakc zadnych demek, mam nadzieje ze ludzie wypowiedza sie na twoj temat i to bedzie wystarczajacy dowod.

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie mam zdanie o tobie jest moje, nazywajac cie "zjebanym dzieckiem" mam na mysli niedojzalego gowniarza, ktory stara sie byc dorosly. Mam prawo o tobie mowic jak chce, a skoro ty nie masz dystansu do siebie to nie moj problem. Nie chce mi sie szuakc zadnych demek, mam nadzieje ze ludzie wypowiedza sie na twoj temat i to bedzie wystarczajacy dowod.

 

Za to ty wyzywając go pokazujesz swoją dojrzałość. Skończ się kompromitować. // do usunięcia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma to być serwer kumpla?

Jeśli jest ogarnięty i nie ma żadnych kłopotów z nim to czemu ma nie mieć admina?

Może i masz prawo go nazywać jak chcesz, ale nie masz prawa go obrażać. Nie musi mieć dystansu do siebie. Jeśli ty się tak wyzywasz z kolegami to nie mój problem.

Z tego co widzę GryTrean jest bardzo aktywny na forum jak i serwerze.

Widać, ze mu zależy na tym JB.

Jeśli go wyzywałeś i obrażałeś za plecami, a on ma na to dowód to ma prawo ciebie zbanować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Vroy i NoN4m3 używamy opcji edytuj, gdy chcemy coś dopowiedzieć, nie piszemy post pod postem. 

To tylko dla Was ostrzeżenie słowne z mojej strony, natomiast jeśli się do tego nie zastosujecie, będę musiał Was ukarać warnami.

 

Do reszty, jeśli nie macie nic stosownego do dodania, proszę powstrzymać się od zbędnych komentarzy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzywając?! To nie są zadne wyzwiska, moge o nim mowic w gronie znajomych jak chce. 

Nie wypowiadam sie wiecej, szkoda czasu

 Czyli uważasz, że wszyscy ludzie z serwera to twoi znajomi, skoro wyzywasz go publicznie? Uwierz, większość ludzi nie chce mieć za znajomego takiego półgłówka jak ty.

 

@edit

Dla mnie GryTrean wzorowo wykonuje swoje obowiązki, nie mam do niego większych zastrzeżeń, tak jak mówiłem już kiedyś - jest on jednym z niewielu, którzy chcą coś robić na tym serwerze. Skarga dla mnie bezsensowna.

 

PS. Zawołaj więcej kolegów, żeby zakładali konta na forum, bo jeden to za mało.

Edytowane przez nukkuA
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Ja osobiście tego nie widzialem, lecz coś już o tym slyszalem.
Mianowicie:
1. O nieslusznych banach Vroy bembnił już na serwerze dzień, 2 dni temu.
2. Jeżeli uwazacie, że mówienie na kogoś bachor, dzieciak, gowniarz itd. to nie jest obraza, tylko wasze zdanie to sie mylicie. Podlega to pod obrazę graczy i powinno być karane banem - w tym wypadku GryTrean dobrze zrobił, wyzywaliście go "za plecami" i miał na to dowody(jedynie możecie polenizować co do bana nie 7 dni a 2h[lecz ja też za to bym dał raczej 7 days, ponieważ nie zdarzyło się to 1 raz] ).
3. Moim zdaniem GryTrean jest dobrym Adminem i dobrze sprawuje swoje obowiązki.

 

Z tego co wiem wszystko zaczęło się od "niesłusznego bana na Ct "Zbigniewa stonogi"" - ban podobno został dany przez GryTreana na CT, gdy gracz był TT. ~ Tak słyszałem, to jest wersja Vroya.

 

Jeszcze dodając, jeżeli GryTrean miałby nawet 12 lat i mutacje to czuł byś większy respekt?

- Bo z tego c​o widzę macie do niego problem, bo nie ma mutacji. A więc lepiej mieć mutacje i brak KULTURY niż jej nie mieć i być dobrze wychowanym....

To, że jest młodszy od Ciebie nie znaczy, że masz/możesz go wyzywać!​

 

Dopowiadając nie jesteśmy na podwórku, żeby zniżać się do takiego poziomu i wyzywać innych [za plecami]​

Na przyszłość - miej trochę kultury osobistej! ​
 

Edytowane przez B!@ck
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Moim zdaniem GryTrean powinien mieć zabranego admina, a niech dostanie guarda. Po co taki admin, który się nie może odezwać podczas rozgrywki, bo nie mają mutacji, czy 16lat. Cytuję "łamie zasady, ustala sobie własne"

z tym się zgodzę, swoich kolegów nie banuje, a pozostałe tak.  

post-18563-0-84852700-1449765230_thumb.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było nigdy takiej sytuacji gdzie zfaworyzowałem "kolegę"! Wszystkich traktuję albo przynajmniej staram się traktować tak samo i moim zdaniem wychodzi mi to perfekcyjnie!

 

Gdy muszę używać mikrofonu to go używam, po prostu wolę pisać niż mówić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak :

 

Nie widziałem tej sytuacji lecz była już nie raz taka sytuacja z twoim udziałem lecz nie otrzymałeś wtedy za to żadnej kary. Nie chcę bronić tutaj żadnej osoby lecz GryTrean moim zdaniem nie zachowuje się źle. Może daje on dużo kar,kicków,banów itp lecz nie daje tego za nic. Nie raz wyzywałeś tego administratora z innymi graczami. Jeżeli naprawdę nie wyzwałeś za mocno GryTrean'a na tej mapie to wyzywałeś go na innych mapach i nie wypieraj się z tego bo taka jest prawda , nie ukrywam że inni gracze też go mogli obrazić ale nie obrażali go cały czas tak jak jest w twoich przypadku. Walczysz cały czas za usunięciem kary bana na ct z gracza Zbigniewa Stonogi w nie odpowiedni sposób , ponieważ gdy ktoś zapyta się o bana gracza Zbigniewa Stonogi , to automatycznie mówisz że nałożył go ten dzieciak GryTrean . Moim zdaniem takie słowa jak dzieciak , bachor itp są zbędne ponieważ nie każdy przechodzi mutacje w tym samym czasie. Ja mutacje przeszedłem w wieku 11 lat , ktoś może przejść w wieku 16-17 lat. Więc nie powinieneś wyzywać ludzi z tego powodu że będą mieli mutacje w innym wieku niż ty. Moim zdaniem twoje zachowanie jest naganne ponieważ wyśmiewając się z GryTrean'a z powodu że nie ma jeszcze mutacji jest żałosne , ciekawe czy ty byłbyś szczęśliwy jak ktoś by ci wytykał twoje niedoskonałości. Reasumując uważam że skarga jest bezpodstawna ponieważ ban jest słuszny.

 

PS : Jeżeli popełniłem jakieś błędy to przepraszam bo się śpieszyłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ tylko vroya zdążyłem spotkać, mam zapisane inne osoby które również zostaną zbanowane.

 

Jako administrator serwera mam prawo a nawet obowiązek karać gracza za złamanie regulaminu w postaci upomnienia, kicka, bana itp. Jeżeli będziesz wyzywał na serwerze, proste, będziesz banowany.

 

Chcesz pogadać sam na sam to pisz, nie mam nic przeciwko.

Edytowane przez GryTrean
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Moim zdaniem GryTrean powinien mieć zabranego admina, a niech dostanie guarda. Po co taki admin, który się nie może odezwać podczas rozgrywki, bo nie mają mutacji, czy 16lat. Cytuję "łamie zasady, ustala sobie własne"

z tym się zgodzę, swoich kolegów nie banuje, a pozostałe tak.  

 

Twój post, jak resztę postów twoich kolegów można przedstawić za pomocą krótkiej scenki:

 

Wrocław, Główny Komisariat Policji, 28.10.2015 r.

Człowiek: Dzień dobry.

Policjant: Dzień dobry.

Cz.: Chciałem zgłosić przestępstwo.

P.: Proszę kontynuować.

Cz.: Janusz Cebula ukradł batona za sklepu "U Andrzeja".

P.: Czy ma pan jakieś DOWODY?

Cz.: Przecież widziałem go, jak kradł tego batona.

P.: Ale czy ma pan jakiś DOWÓD?

Cz.: No tak, zacytuje Marcina Niecebulę, który też był świadkiem: "był w tym sklepie, ukradł batona".

 

Tak właśnie wygląda ta skarga. Dla mnie jest bezsensowna dyskusja z ludźmi, którzy nie umieją zrobić podstawowej rzeczy - PODAĆ DOWODÓW. Temat do zamknięcia i reprymenda dla GryTrean'a, to moje zdanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nasmiewam sie z niego ze nie ma mutacji, tylko z tego ze jest dzieckiem, nie mam zadnych podstaw zeby go szanowac, jest dla mnie nikim, zwyklym gimnazjalista ktorego zywot mi wisi. Szacunek nalezy sie ludzia, ktorzy na niego zasluzyli.
GryTrean, nie mow ze zawsze uzasadniasz swoje bany, bo rozumiem jak dajesz mi bana za to ze nawzywam cie zjebanym gowniarzem itp. , ale jeden banik wlecial "za obrazanie admina" a powiedzialem ze jestes "poprostu dzieciakiem", na co twoim wytlumaczeniem ze mnie banujesz byly wyzwiska, domyslam sie ze te ktore padly pare dni wczesniej za ktore bana dostalem juz w przeszlosci. A to co teraz robisz jest zalosne, bawisz sie w jakiegos msciciela? Masz 14, czy tam 16 lat, probojesz zachowywac sie jak dorosly facet, ale szukajac ludzi ktorzy cie wyzywali na jakiejsc durnej gierce i banujac ich dla zasady, bo ktos obraza cie za plecami, udowadniasz jak wiele brakuje ci do zrozumienia na jakich zasadach funkcjonuje ten swiat. Bo skoro boli cie ze jakis pajac (czytaj Ja) nazywa cie spierdolonym bachorem, za twoim plecami a jedyna metoda jaka stosujesz aby temu zapobiec to ciagle banowanie mnie, to utwierdza tylko przekonanie o twoim niskim doswiadczeniu zyciowym, nigdy nie sprobowales do mnie napisac, pogadac, zawsze tylko groziles. Nie wiem czy pamietasz od czego to sie zaczelo. Ja pamietam i powiem. Otoz zaczelo sie od tego ze kicknales czy tam zbanowales gracza z nickiem "Adolf Hitler", a powod jaki podales to obrazliwy nick. Ja probojac wytlumaczyc ci ze slowa "Adolf Hitler" nie sa obrazliwe spotkalem sie tylko z odpowiedziami, typu sa obrazliwe, on lamie regulamin itd. Po czym oczywiscie wypowiedzialem sie z paroma negatywnymi slowami w twoja strone i wlecial banik na godzinke :) . Ja osobiscie jestem istota ktorej nie ruszaja praktycznie zadne slowa i uwilebima dyskutowac z ludzmi, chetnie bym z toba pogadal sam na sam ale boje sie ze twoj zabuzony swiatopoglad i niechec do zrozumienia czegos co proboja ci przekazac inni sprawi ze taka rozmowa sie nie uda. Wracajac do glownego watku, skarga jest nie wazna i wiadomo ze nie mam szans, ale pamietaj ze takim postepowaniem niczego nie zdzialasz, uciekajac od problemow nigdy ich nie rozwiazesz, ja osobiscie mam zamiar ignorowac ciebie aby nie kusic losu, bo chetnie pogram sobie dalej na serwerze jesli bedzie mi to dane. Zato ty chlopcze nie staraj sie za szybko dorastac, bo zycie ucieknie ci przez palce, jezeli zdobedziesz sie na odwage aby pogadac ze mna sam na sam bez zadnych swiatkow i bedziesz w stanie przyjac krytyke tak samo jak i ja jestem to odezwij sie do mnie, nie boj ze bd jakis wulgarny czy bd cie poprostu obrazal. Mam nadzieje ze cala ta sprawa zapisze sie w twoim zyciu jako karta z dorastania i moze wysnujesz jakies wnioski na przyszlosc. Ja osobiscie cie nie przeprosze dopoki nie porozmawiam z toba i nie stwierdze ze warto to robic, ze to ma jakikolwiek sens.

Mysle ze dalsze komentarze sa zbedne wiec, proponuje zamkniecie posta czy cos :D.

Pozdrawiam Vroy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie widziałem tego zdarzenia, ale jestem po stronie  GryTrean'a, ponieważ pamiętam jak nie miałeś dużo godzin na serwie i nie znałeś regulaminu, a kłóciłeś(obrażałeś) się z ludźmi, że robią coś źle itd..  bo na innych serwach tak jest... 

Ps. Widząc twoje wypowiedzi, że jest on dla cb nikim itd.. udowadniasz swój poziom osobisty ..

[Jest to moja subiektywna opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać ....]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zacznę po kolei. 

 

Jeżeli mamy coś do dopisania lub chcemy dopowiedzieć, opcja edytuj, a nie kolejny post. Dostajecie ostrzeżenie werbalne, następnym razem dam Wam warny. 

 
_________________________________________________
 

 

 I poza tym nie wiedziałem że mając jakieś 13-15 lat można być Adminem jakiegokolwiek serwera no chyba że to jest serwer kumpla który ci da ze znajomości ale żeby CS-CLASSIC wybrało takiego dzieciaka by było adminem??? rozumiem jak już żeby był strażnikiem bo ogarnia prowadzenie chociaż Vroy też bardzo dobrze umie prowadzić wiem z własnego doświadczenia a podrugie jest 1 w topce jeżeli chodzi o prowadzenie na serwerze i powinien mieć strażnika. Ale również inne osoby dobrze prowadzą.

 

 
Jakbyś śledził forum to byś wiedział, że GryTream był strażnikiem, dodatkowo o ile pamięć mnie nie myli jednym z pierwszych, jest jednym z najaktywniejszych graczy na serwerze jak zarówno forum i stara się pomóc w jego rozwoju także po jakimś czasie spróbował swych sił i złożył podanie na admina. Jego głos może nie przeszedł pełnej mutacji, jednak też nie jest "piskliwy" i nie widziałam aby inni gracze wcześniej mieli z jego głosem jakikolwiek problem. Ty również miałeś 15 lat czy tam kiedyś ileś lat i byłeś "dzieckiem" my admina dodajemy osobom nie tylko sugerując się wiekiem, bo wiek to tylko liczba, a to co ktoś sobą reprezentuje to już osoba sprawa.
 

_________________________________________________

 

Vroy, nie lubisz tego gracza, okej, masz do tego całkowite prawo, jednak zauważ, że każdy człowiek jest inny i każdego z nas coś może urażać, a coś nie np. mówisz, że Ciebie nie ruszają wszelakie teksty, ale GryTrean to nie Ty i dla niego mówienie, że jest bachorem pomimo iż Ty może i jesteś starszy może go urażać.

Pod żadnym pozorem nie masz prawa go tak "traktować" i nazywać, szczególnie gdy wiesz, że jemu to przeszkadza i z tego co widzę nazywasz go tak by się za coś odegrać, zdenerwować. W tym momencie łamiesz z regulaminu podpunkty:

 

2. Zasady zachowania na serwerze
 
2.1 Zakazane jest obrażanie graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze.
2.3 Zabronione jest prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów.
2.4 Zakazane jest nadużywanie mikrofonu oraz spamowanie na chacie.
 
Co idzie z :
 
8. Kary za poszczególne wykroczenia
 
8.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> Ban 30-3 h
8.2 Obrażanie graczy: Ban 10 min -> Ban 2h -> Ban 1 wk
8.8 Prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów: Ban 30-1 h
8.9 Utrudnianie gry: Ban 10-30 min
 

_________________________________________________

 
GryTraem
Jako administrator serwera mam prawo a nawet obowiązek karać gracza za złamanie regulaminu w postaci upomnienia, kicka, bana itp. Jeżeli będziesz wyzywał na serwerze, proste, będziesz banowany.

 

 

Świetnie, znasz jako admin swoje powołanie, ale chyba nie wiesz jednego. Karać możesz gracza, za wykroczenie/złamanie regulaminu, które miało miejsce TERAZ, nie wczoraj, tydzień czy miesiąc temu. Na demku, które przedstawił Vroy nie ma nic o wyzywaniu i mówieniu na temat twojej osoby. Ja nie będę oglądała demek, które są sprzed nie wiadomo kiedy, oglądam to gdzie gracz zawinił i zaraz po tym dostał bana, na tym demku tego nie było. 

 

 

 

Ponieważ tylko vroya zdążyłem spotkać, mam zapisane inne osoby które również zostaną zbanowane.

 

Nie masz prawa banować osoby za coś co kiedyś się stało, jeżeli sytuacja miała miejsce, od tego jestem ja, ZjemCie i piszesz skargę i to MY wymierzamy sprawiedliwość za coś co miało miejsce w przeszłości, nie TY.

 

_________________________________________________

 

 

Dodatkowo nałożyłeś bana na JEDEN DZIEŃ akurat tutaj mój błąd który dobrze, że wyszedł gdyż pisząc regulamin zapomniałam dodać czego wymaga się od Admina także zostanie dodany nowy punkt, który w zasadzie jest na każdym serwerze, jednak nie mogę z tego Cie rozliczyć.

 

4. Admin ma obowiązek
 
4.1 Utrzymać i odpowiadać za porządek na serwerze
4.2 Zwracać uwagę/banować osoby łamiące regulamin
4.3 Dawać jako członek administracji przykład innym graczom
4.4 Sprawdzać każdego zgłoszonego lub podejrzanego gracza
4.6 Sprawdzać czy zgłoszony tag gracza nie łamie regulaminu
4.7 Aktywnie udzielać się na forum jak i na serwerze
4.7 Wchodzenia na serwer TeamSpeak 3 naszej sieci przynajmniej na godzinę dziennie
4.8 Wymierzać kary zgodnie z regulaminem
4.9 Admin nie może wykorzystywać swoich przywilejów w celach własnych jak i również aby upraszczać grę swojemu teamowi
4.10 Admin podlega regulaminowi za jego nieprzestrzeganie grozi utrata admina
 
 
Jednak jeżeli już przy tym jesteśmy punkt:
4.8 Wymierzać kary zgodnie z regulaminem 
 
Będzie obowiązywać i karę możesz wydłużyć tylko i wyłącznie kiedy notorycznie zachowanie gracza się powtarza i Ty w tym przypadku powinieneś przedłużyć np. z godziny na 4 h a nie na jeden dzień, gdy to jest jego 3 ban, który dodatkowo nałożyłeś za coś, co zrobił kiedyś.
 
 
 
_________________________________________________
 
Reasumując.
Vroy, jeżeli nie lubisz tego gracza ~ ignoruj go i nie odzywaj, wszelkie twoje chamskie odzywki od teraz będą traktowane dłuższymi banami i to nie tylko w stronę GryTrean tylko ogólnie. 
GryTrean, nie masz prawa banować graczy za coś co było kiedyś, od tego jesteśmy my, banujesz i ukarać możesz gracza za łamanie regulaminu w danej chwili i gdy TY widzisz to, banując gracza na słowo innej osoby w przypadku skargi odbije się na Tobie, nie na kimś innym. Otrzymujesz ostrzeżenie.
 
 
 
 
Myślę, że wystarczającą miałeś Vroy przerwę od serwera i również wyciągniesz jakiś wniosek z tej skargi. Każdy z nas odbiera inaczej przekaz który mówimy drugiej osobie i miej to na uwadze w przyszłości nim coś powiesz. 
Skarga przyjęta, ban zdjęty, zapraszam na serwer.
 
 
 
 
Pozdrawiam,
Queen Besiałke
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności