Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Ban od G


Jabol69

Rekomendowane odpowiedzi


1. Adolf Hitler

2. GryTrean


4. 13.12.2015 około 18

5. Sam nick Adolf Hitler nie jest nazistowskim zachowaniem

6. Screen poniżej

post-19065-0-17480000-1450027102_thumb.png

Edytowane przez Jabol69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć, że "Adolf Hitler" nie jest to żadne propagowanie treści rasistowskich, czy nazistowskich. Jest to postać historyczna. Jeżeli ktoś nie rozumie różnicy posłużę się przykładem:

-propagowanie to nick np. taki : "Palmy żydów ~Adolf Hitler" , "Zabijajmy przedstawicieli innych narodów"

Imię i nazwisko nie ma żadnego przesłania, to że kojarzy się nam z czymś co było złe nie oznacza, że jest złe samo w sobie. Mówiąc "Adolf Hitler" na ulicy nie dostaniesz mandatu, mówiąc zaś "Bijmy cyganów, jak kazał Adolf Hitler" tak.
Mam nadzieje, że moja wypowiedź jest jasna i zrozumiała. 
Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas bana dobiegł końca, skarga słuszna, porozmawiam z adminami gdyż każdy tą kwestię interpretuje inaczej. 

 

 

Przepraszamy za kłopot.

 

 

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owy gracz wszedł na serwer z nickiem Adolf Hitler. Tak jak pisałem tobie(besi) na pw, za tylko takie coś bym nie zbanował, ew. bym zmienił nick używając komendy !rename bądź kicknął gracza z serwera. 

Vroy, tutaj niestety trochę "wkopałeś kolege" :)

 

Chciałbym powiedzieć, że "Adolf Hitler" nie jest to żadne propagowanie treści rasistowskich, czy nazistowskich. Jest to postać historyczna. Jeżeli ktoś nie rozumie różnicy posłużę się przykładem:

-propagowanie to nick np. taki : "Palmy żydów ~Adolf Hitler" , "Zabijajmy przedstawicieli innych narodów"

Imię i nazwisko nie ma żadnego przesłania, to że kojarzy się nam z czymś co było złe nie oznacza, że jest złe samo w sobie. Mówiąc "Adolf Hitler" na ulicy nie dostaniesz mandatu, mówiąc zaś "Bijmy cyganów, jak kazał Adolf Hitler" tak.
Mam nadzieje, że moja wypowiedź jest jasna i zrozumiała. 
Pozdrawiam

 

Na ssie widać, jak gracz pisze text typu "Żydzi do gazu". Nie napisał on tego dosłownie, popełnił najprawdopodobniej specjalne błędy żeby wyszło na to że ban nie słuszny a skarga tak, jednak WYRAŹNIE widać o co chodzi. Gracz z kolegami poprostu chce mi dokopać, sprawić abym stracił rangi jakie posiadam. On wraz z kolegami starają się to zrobić od ich początku gry na serwerze. Oskarzają mnie o rzeczy których nie robię, wyzywają mnie(ale tylko gdy nie ma mnie na serwerze, bo gdy jestem to się oczywiście boją). Oczerniają mnie oraz śmieją się ze mnie, a wszystko robią tylko po to żeby mi dokopać.

 

Mam nadzieje że ss który przedstawia, wystarczy i nie będzie trzeba szukać demka.

Link do ssa:

pre_1450118861__2015-12-13_00027.jpg

 

Pozdro, GryTrean

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności