Skocz do zawartości

[II] Wywiad z Umciakiem * - młodym motocyklistom z małymi zmianami w życiu!


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

 
pre_1461695546__umciak2.png
 
Redaktor: Tymbarkowa x3
 

Gość:  Umciaak * Pynia lovki

 

 

 

 

[Tymbarkowa]: Witam wszystkich w kolejnym wywiadzie dla sieci serwerów CSC! Dziś moim gościem, po raz drugi jest nie kto inny, a Umciak! Bardzo się cieszę, że postanowiłeś ponownie się zapisać. Może na początku przypomnę naszym czytelnikom Twój pierwszy wywiad, który przeprowadzała z Tobą Marta -

. Powiedz nam wiec Kacper, jak Ci się w życiu układa? Dużo się zmieniło od poprzedniego wywiadu?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Witam Ciebie Kingo oraz wszystkich czytelników. Od tamtego wywiadu sporo się nie zmieniło, ale jednak zmiany są; nowe moto które kupiłem parę dni temu, wiele nowo poznanych ludzi oraz przestałem chodzić na treningi piłki nożnej.

 

[Tymbarkowa]: To może po kolei. Wiemy, ze interesujesz się motocyklami, więc pewnie zakup nowego, znacznie Cię uszczęśliwił zgadza się? Może pochwalisz się nam konkretnie jakie "cacko" nabyłeś? Jesteś z niego zadowolony, czy jednak w dalszym ciągu nie spełnia on Twoich oczekiwać i polujesz na lepszy?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Tak, byłem bardzo szczęśliwy,a za razem podniecony. Jak kupowałem motocykl, to gościu co mi sprzedawał powiedział, że "lubię zapie*dalać". Kupiłem ktm'a 450, 2t, na oponach supermoto. "Cacko" dość drogie bo taki motor kosztuje niecałe 20tyś. Na dany moment mi wystarczy, chodź za parę lat chciałbym kupić yamahę R1.

 

[Tymbarkowa]: Rozumiem. Yamaha R1 na pewno jest lepszy od tego, który masz aktualnie, a co się z tym wiąże - większe koszty. Masz zamiar już na niego odkładać, czy na razie o tym nie myślisz, a gdy zaczniesz pracować w tedy zaczniesz zbierać pieniądze na wymarzony motor?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Koszty utrzymania mojego aktualnego motocykla są większe, ponieważ jest to cross. Przynajmniej raz na sezon trzeba robić remont silnika, żeby po prostu go nie zatrzeć. Na motocykl jeszcze nie odkładam, najpierw chciałbym zrobić prawo jazdy na auto i kupić jakąś furkę.  W późniejszym czasie sprzedam aktualny motocykl i kupię tę yamaszkę.

 

[Tymbarkowa]: Rozumie, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wytrwałości w osiągnięciu celów! Wyżej wspomniałeś, że przestałeś trenować piłkę nożną. Co jest tego przyczyną?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Jestem młodym człowiekiem, bo mam 16 lat, lecz już lekarze wykryli u mnie chorobę, przez którą moje kolana mogą nie wytrzymać - może wyskoczyć mi rzepka i będę operowany i raczej żebym nie ćwiczył za dużo, a jak wiadomo na sparingach, czy meczach trzeba dawać z siebie wszystko,

 

[Tymbarkowa]: To przykre, jednak zdrowie jest najważniejsze i tego nie zmienimy. Nie myślałeś może o jakiejś alternatywie? Kiedy ja musiałam zaprzestać gry w ręczną, rozpoczęłam swoją "karierę" w tenisie stołowym. Masz jakiś sport, który mógłbyś i zarazem chciałbyś uprawiać regularnie?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Raczej takiego sportu, oprócz piłki nożnej, nie ma jaki bym chciał uprawiać. Również gram w tenisa stołowego, byłem na paru konkursach, zajmowałem 9 czy 6 miejsce, ale zdarzał się konkurs w którym zająłem 2 lub 1 miejsce. Ale znudziło mi się to. Szukam czegoś innego.

 

[Tymbarkowa]: To w takim razie musimy się kiedyś zmierzyć ; D Jesteś już w 3 klasie gimnazjum, przed Tobą jedna z ważniejszy decyzji, mianowicie wybór szkoły. Masz już jakieś plany w jakim kierunku chciałbyś się kształcić?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Chciałbym iść do technikum logistycznego lub informatycznego, bo moim zdaniem lepiej iść zrobić to średnie wykształcenie. Nie chcę powiedzieć, że zawód jest zły, ale moi rodzice zawsze mi powtarzają "Idź się ucz, a nie będziesz musiał kiedyś zapie*dalać tak jak dziadek" (mój dziadek pracuje na roli, nieważne czy pada czy nie - musi pracować).

 

[Tymbarkowa]: A później studia? Czy raczej na tym skończysz swoją edukacje na razie? Gdzie później chciałbyś pracować? Bardziej ma być to praca związana z Twoim kierunkiem czy, że tak powiem pierwsza lepsza byle by dobrze płatna?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Chciałbym pójść na studia, ale o jakim kierunku to sam jeszcze nie wiem. Na początek to praca dobrze płatna i na studia zaoczne bym chodził.

 

[Tymbarkowa]: Powodzenia! Pisałeś wcześniej, że (pozwolę sobie zacytować : )) "oraz wiele nowo poznanych ludzi". Czy w tych osobach znalazła się Twoja miłość? Gdzie poznałeś te wszystkie osoby o których postanowiłeś wspomnieć?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Znalazła się ta pierwsza miłość, ale jak szybko przyszła, tak szybko odeszła. Wiele ludzi poznałem na zlotach motocyklowych, które były organizowane w okolicy której mieszkam. Wiele ludzi pozytywnie pier* poznałem niedawno na classicu. 

 

[Tymbarkowa]: Poznając tak wielu ludzi, za pewne jesteś osobą towarzyską. Czy też za takiego się uważasz?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Chyba tak, chodź bardzo nie lubię się oceniać, więc użytkownicy forum mogą ocenić czy jestem towarzyski.

 

[Tymbarkowa]: Więc zapytajmy ich o to! Czy waszym zdaniem Kacper jest osobą towarzyską? Na odpowiedzi czekamy w komentarzach ; ) Teraz pytanie z innej beczki. Czego najbardziej obawiasz się w przyszłości?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Najbardziej się boje, tego że osama mnie zapie*doli XD. A tak całkiem poważnie, to raczej się niczego nie obawiam co będzie. Moje zdanie na ten temat jest takie, że to już jest zapisane u Boga, co ma być to będzie. Bóg zdecyduje kiedy nas zabierze.

 

[Tymbarkowa]: Bardzo spokojnie o tym mówisz. Twierdzisz, ze Bóg wszystko zaplanował, czyli jesteś osobą wierzącą, zgadza się? Jakie masz podejście do osób o innej wierze?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Jestem osobą wierząca, a podejście do osób o innej wierze jest obojętne, on w to wierzy a nie ja, nie jestem rasistą. "Oni mają Allaha, a my białego Jezusa" ~ Umciaak * "

 

[Tymbarkowa]: Czyli jednym słowem jesteś tolerancyjny pod względem wiary. A jeśli chodzi o inne czynniki tolerancji? Kolor skóry itp? Jak do tego podchodzisz?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Jak się urodził czarny to ja tego nie zmienię, a traktuje takiego człowieka jak białego. Czasami człowiek innego koloru skóry może być bardziej pomocny niż np. Twój znajomy.

 

[Tymbarkowa]: Brawo za podejście! Ze względu iż jestem ciekawską osobą, zmienię temat i czekam na wyczerpujące opowiadanie : D Jaka jest Twoja najbardziej żenująca/ kompromitująca historia z życia wirtualnego jak i realnego?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Więc pewnego dnia idzie sobie taki głupi Kacper do szkoły. Wchodzi do szkoły zbija wszystkim piątki i wgl. Wchodzi do toalety męskiej zapalić szluga. Spalił, spuknoł i zachciało mu się grubszej sprawy, a w tym czasie zadzwonił dzwonek na lekcje. Rozpina spodnie, spokojnie siada wiedząc, że są lekcje i nauczyciele nikogo nie wypuszczą. A tu nagle ktoś wchodzi, a Kacper nie wie co robić, czy siedzieć dalej, czy szybko wycierać i dostać uwagę za fajki. Wiec postanowił siedzieć i się nie odzywać. I ktoś szarpie za klamkę i proszę otworzyć, a wiedział że to dyrektorka. Szybko wyciera i wychodzi. Pani pyta czy palił, a on że nie, a widziała na kamerach, że wchodził ostatni. Dostał uwagę za fajki i telefon do rodzica.

 

[Tymbarkowa]: No to nieźle : D ale będziesz miał co wspominać swoim dzieciom ^.^  Długo palisz? Co Cię do tego nakłoniło, żeby spróbować tej uzależniającej trucizny?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Palę 1 rok, a do tego żebym palił nakłonił mnie portfel, który miał za dużo pieniędzy.

 

[Tymbarkowa]: Nie żałujesz tego? Z takiego nałogu ciężko jest się uwolnić.

 

[umciaak * Pynia lovki]: Gdybym chciał to mógłbym nie palić. Mam silną wolę :D

 

[Tymbarkowa]: To może jednak rzucisz?;> Zajmijmy się teraz tematem cs. Grasz dalej w 1,6?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Challange accept !: D  Gram dalej, na odd2 czasami wpadnę i na dr. Dziś wchodzę na serwer i 1 runda z Awp, którą kocham i 7 kili,  a Weronika, którą pozdrawiam, pisze do mnie że zabiłem jej 2 cziterów. Ja takie Aha XDD

 

[Tymbarkowa]: A jeśli chodzi o GO? Może nie wszyscy wiedzą, ale zdarza Ci się w niego grać. Co Ci się w nim najbardziej podoba? Jaką masz range?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Po prostu lubię grać w cs'a  A rangę mam słabą bo jest to mg1, a spadłem z sheriffa :c

 

[Tymbarkowa]: Jaki jest Twój ulubiony mod zarówno w 1.6 jak i w GO? Masz swoją ulubioną mapę?

 

[umciaak * Pynia lovki]: W 1.6 i cs:go jest to deathrun. A moją ulubioną mapa w cs 1.6 jest dust2 i mirage, a cs:go cache, i inferno.

 

[Tymbarkowa]: Na tym zakończymy nasz wywiad. Mam nadzieje że jesteś zadowolony ; ) Jeszcze raz dziękuje, że postanowiłeś się zapisać oraz za poświęcony czas. Oczywiście jeśli chcesz możesz teraz kogoś pozdrowić

 

[umciaak * Pynia lovki]: Również dziękuje, chciałbym pozdrowić Kardzia, Kryptonixa, Sasowego, Nessie, Marine, Prida, Omege, Bongosa, Esme, Zielonego Pawła, Besie, Śnieżke, Weronike i Wiolke z odd2

 

[Tymbarkowa]:  Również pozdrawiam i do zobaczenia na forum i serwerze!

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Redaktor: Tymbarkowa x3
 

Gość:  Umciaak * Pynia lovki

 

 

[umciaak * Pynia lovki]: Palę 1 rok, a do tego żebym palił nakłonił mnie portfel, który miał za dużo pieniędzy.

 

[Tymbarkowa]: Nie żałujesz tego? Z takiego nałogu ciężko jest się uwolnić.

 

[umciaak * Pynia lovki]: Gdybym chciał to mógłbym nie palić. Mam silną wolę :D

 

[Tymbarkowa]: To może jednak rzucisz?;> Zajmijmy się teraz tematem cs. Grasz dalej w 1,6?

 

[umciaak * Pynia lovki]: Challange accept !: D  

Umciak pali? Tego się nie spodziewałam. Radio Maryja, wiesz coo...:D

Super wywiad, cieszę się, że ktoś się tego podjął i dziękuję za pozdrowienia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już u mnie minusa za palenie i za to, że mnie nie pozdrowiłeś, zapamiętam sobie to ! :)

Co do wywiadu Kingi, jak zwykle - na wysokim i wyczerpującym poziomie - Kinia! Przeczytałam całe. :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli palisz rok, dwa i to mniej niz paczke dziennie to jeszcze dasz rade sie wyratowac. Ja mam silna wole a pale przeszlo 10lat czyli bylem gdzies w Twoim wieku i tak samo myslalem jak Ty. Kazdy tak myslal wiec im szybciej zdecydujesz sie rzucic palenie tym lepiej :D a ciezko rzucic to swinstwo bankowo zaden desmoxan itp nie pomoze a jak pomoze to na jakis czas :P

 

Ze tez Ci nie szkoda kasy na moto ale w sumie pasja robi swoje :P ja na swojej pasji tez nie oszczedzam i tez planuje spory zakup tylko wlasnie samochodowy :D

Takze z tym Cie rozumiem :)

 

Co do pilki to nie zazdroszcze. Otarlem sie o Widzew Lodz w wieku 16 lat ale z racji tego, ze jestem z Grojca (Legionisici wszyscy) bylem do tego nie zbyt przekonany ale gdy bylo blisko i dowiedzialem sie jak moje zycie bedzie wygladalo zrezygnowalem z gry calkowicie poznalem dziewczyne a dalej juz sam mozesz sie domyslec.

 

Czyli sytuacje takie same lecz jednak podobne co do palenia przeczytaj sobie jeszcze raz radze rzucic :P

 

Wlasnie lece na faje. Wywiad fajny, ciekawy fajnie sie czyta, wyczerpujace pytania. Brawa dla dziennikarza! :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wywiadzik ! :) 
Chyba żartujesz !? Ktm 450 2takt o boże mi by to spod nóg uciekło :D
Kocham sm <3 szacuneczek ale legalnie to tym nie pojeździsz nigdy :x . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności