Skocz do zawartości

Admini z okresu próbnego


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przed sobą podania 5 osób, które zostały przyjęte na okres próbny. Chciałabym znać wasze zdanie na ich temat, jak się sprawują, czy sprawiają problemy i czy oficjalnie mogą już zostać pełnymi strażnikami/adminami. (osoby poniżej wymienione też proszę o swój komentarz, oczywiście w kwestii innych osób, a nie samego siebie)

Chciałabym abyście wypowiedzieli się na temat każdej z poniżej wymienionych osób ~ Napisać jedno konkretnie zdanie z uzasadnieniem swojej decyzji. 

 

  •  Kenny★ZeZ
  • WujoS
  • BlackDGame
  • OkoPindolek16KruLL
  • Vroy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenny:

Bardzo aktywna osoba, dobrze wykonuje swoje obowiązki, miły i kulturalny.

WujoS:

Żadnych przeciwwskazań, bardzo aktywny, miły, i śilverek :D

BlackDGame:

Również żadnych przeciwwskazań, aktywny, miły i również śilverek :D

Oko:

Jestem niezadowolony z tego jak rzadko widuję tą osobe na serwerze. Co prawda mówił coś o tym że ma ping gdy wbija na serwer, więc rozumiem. Ogólnie miły, kulture poprawił, prócz aktywności żadnych przeciwwskazań.

Vroy:

Kulture poprawił, mnie już(chyba) nie wyzywa, miły, pomocny, aktywny oraz bardzo dobrze reagujący(o ile jest takie słowo :D)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenny:

Aktywny, wykonuje swoje zadanie jako guard, problemów z nim nie ma.

BlackDGame:

Również aktywny, dobrze wykonuje swoje zadanie, pomocny, tutaj też problemów nie ma.

Oko:

Tak jak mówi GryTrean też nie widze cie na serwerze ale pozatym miły i wykonuje swoje obowiązki.

Vroy:

Aktywny, dobrze wykonuje swoje zadanie problemów z nim nie ma, zabawny i miły.

 

Pozdrawiam WujoS. :)

 

 

Sorry ale takie sprawy załatwiajcie sobie może w skardze ?. A nie pod adminami z okresu próbnego, taka jest prawda że spamicie teraz tablice.

Edytowane przez Q♥een
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, poza jedną osobą sprawują się bardzo dobrze. Nie mam zadnych zastrzezen do nikogo.

 

 

Osoba o której mówię to BlackDGame, nie zna regulaminu, bardzo często naduzywa administratora, nie jest bezstronny zawsze bieze strone swoich kolegow. Przykro mi ze musze tak kapowac, ale nie wiem czy inni boja sie to powiedziec czy naprawde nie spotkali sie z zadnym z powyzszych wykroczen tego gracza.

 

 

Jest mi troche przykro, ze Black tak brutalnie na mnie wjezdza, ale coz. No wiec tak drogi kolego, nie wiem co zlego jest w pytaniu sie administratora o to czy moja decyzja byla dobra skoro jestem na okresie probynm. Co do nieogarniania CT chyba jestes smieszny, poprostu tutaj pokazales swoj poziom, klamiac w zywe oczy. Co do FK, pamietam ta sytuacje, jeszcze na starych zasadach kiedy to zabilem twojego kolezke za posiadanie broni, po czym probowales mi cos udowodnic, gdy jednak ci to wyszlo przyczepiles sie do tego ze odwoluje "totalny", a nie "totalny bezruch" wiec zrobilem same FK. Powiem ci, ze kiedy pare dni pozniej wykorzystalem ten triczek i zabilem wszystkich TT zostalem zbluzgany ze nie znam regulaminu. Po wyjasnieniu za takiej zasady nauczyles mnie ty, administrator serwera, spotkalem sie z opinia na twoj temat, ktora umiescilem w poscie wyzej. W tej chwili wzorowo wypelniam swoje obowiazki jako Guard, jesli ktos nie wiezy to prosze zapytac sie graczy na serwerze, 20% znajomosci regulaminu mozna przypisac tobie kolego. Skarge chetnie przeczytam i ustosunkuje sie do niej. Nastepnym razem nie klam, bo to nie przyniesie ci nic dobrego. Wczesniej mi sie nie chcialo, ale teraz mam zamiar robic jak Jamaica, kazde twoje najmniejsze przewinienie mam zamiar umieszczec na forum.

 

Pozdrawiam,

Vroy

 

 

PS.

Co do mojej kultury na serwerze, takze prosilbym o wywiad z graczami i administratorami. Bo wydaje mi sie ze znacznie podnioslem jej poziom.

 

A co do twojego naduzywania, nie chodzilo mi tutaj o mikro, ale o nie przestrzeganie bezstronnosci. Sam o tym wspomniales, to sie wypowiem: Pamietam tez taka sytuacje, w ktorej to grales po stronie TT i ciagle mowiles na ogolnym mikrofonie, upominal cie nawet Wujos, ktory gral w CT, zebys to wylaczyl bo przeszkadzasz, na co twoja odpowiedzia bylo tylko ze "masz cos popsute" czy jakos tak i nie mozesz tego zmienic.

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nich wykonuje swoje obowiązki sumiennie i bardzo dobrze. Nie mam żadnych zastrzeżeń do nikogo, lecz rzeczywiście Oko mógłby poprawić aktywność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem blackdgame nie zasługuje na admina , nadużywanie władzy mała znajomość regulaminu . Do reszty nie mam zastrzeżeń dobrze sprawują swoją robotę choć pindolek ostatnio słaba aktywność

 

Blackdgame bądź na baczności bo wypowiadasz kłamstwa , teraz wszystkie twoje nadużycia nie znajomosci regulaminu bd zgłaszał

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Powiem tak :

 

Kenny - Zna regulamin,aktywny,nie ma z nim problemów.

 

Wujos - Regulamin zna,aktywność dobra.

 

Oko Pindolek - Mała aktywność,regulamin zna.

 

Vroy - Znajomość regulaminu 20% , aktywność dobra, słabo ogarnia CT (Zapewne sobie pomyślisz że napisałem tak bo cie nie lubię lub dałeś mi że nie znam regulaminu , jest to prawda że ty nie znasz tego regulaminu , nie ja , nie ogarniasz komend,robisz FK po stronie CT, nie ogarniasz guarda ponieważ pytasz się cały czas co masz zrobić , było to nie raz jak pytałeś się GryTreana,Wujosa,mnie albo B!@cka co masz zrobić , czy to był free kill czy nie. Powiedziałeś że naużywam admina , tak może to prawda gdyż używam bardzo często admin_voice ponieważ musze cie cały czas poprawiać po stronie CT (nie tylko ciebie) aby nie było Free kilów (jeżeli ktoś uważa inaczej to polecam obejrzeć kilka demek) .

 

Tyle mam do dodania i życzę Wesołych Świąt.

 

 

Ja napsisałem prawdę jeżeli uważasz że się myliłem proszę zrobić tak jak napisał Droso.

 

 

Jeżeli chodzi o mikrofon to dobrze powiedziałem gdyż admin_voice włącza mi się sam .

 

I nie interesują mnie twoi "koledzy" którzy powiedzą że jesteś nie wiadomo jaki.

 

Poproszę dowody na to że nie znam regulaminu w innym przypadku nie mam nawet ochoty z tobą rozmawiać.

 

A jeżeli chodzi o mnie , to w przyszłym czasie będę się zastanawiał nad rezygnacją z rangi Administratora ponieważ nie widzę mojej przyszłości na tej randze ponieważ niby nie znam regulaminu jestem nieogarnięty itp . Słyszałem inne zdanie o mnie ale nie będę już się tutaj wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem blackdgame nie zasługuje na admina , nadużywanie władzy mała znajomość regulaminu .

 

  BlackDGame trochę nadużywa ,,swoje moce'' admina...

dowód? skarga gdzieś? Teraz są to puste słowa, bez dowodów gdzie większość nie mówi, że wszystko jest ok.

 

 

 

Vroy - Znajomość regulaminu 20% , aktywność dobra, słabo ogarnia CT (Zapewne sobie pomyślisz że  napisałem tak bo cie nie lubię lub dałeś mi że nie znam regulaminu , jest to prawda że ty nie znasz tego regulaminu , nie ja , nie ogarniasz komend,robisz FK po stronie CT, nie ogarniasz guarda ponieważ pytasz się cały czas co masz zrobić , było to nie raz jak pytałeś się GryTreana,Wujosa,mnie albo B!@cka co masz zrobić , czy to był free kill czy nie. Powiedziałeś że naużywam admina , tak może to prawda gdyż używam bardzo często admin_voice ponieważ musze cie cały czas poprawiać po stronie CT (nie tylko ciebie) aby nie było Free kilów (jeżeli ktoś uważa inaczej to polecam obejrzeć kilka demek) .

 

To samo, tym bardziej jest to ważne, ponieważ gracz składa podanie na admina, więc jeśli nie przedstawisz dowodów możliwe, że dostanie admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujos:

Aktywny, dobrze zna regulamin, sprawuje sie dobrze, nie ma z Nim problemów

BlackDGame:

Moim zdaniem sprawuje sie dobrze i nie ma z Nim problemów

Oko:

Ostatnio słaba aktywność po za tym wszystko ok, nie ma z Nim problemów

Vroy:

Kultura poprawiona, zna regulamin, nie ma z Nim problemów

 

Pozdrawiam Kenny  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KennyZez:

Aktywny, znający regulamin , dobrze się sprawuję, problemów z nim nie ma.

BlackDGame:

Aktywny(choć ostatnio mało go widziałem przez parę dni). Teraz pokazałeś jak kłamiesz bo nie wierze aby to Vroy nie ogarniał CT skoro jest 1 pod względem przeżyć jako strażnik na tym serwerze. Jesteś adminem i powinieneś być sprawiedliwym dla wszystkich, więc dlaczego gdy ktoś zrobi "FK" to od razu go zabijasz czy przenosisz to TT za nim się wytłumaczy, a swojego kolegę prosina za takie coś nawet nie upomnisz(nie będę pisał na ciebie żadnej skargi bo nie o to mi chodzi i tego zdania nie kieruje do innych ale do Ciebie abyś sam zobaczył co robisz. Regulamin znasz ale też tak nie do końca. Gdybyś nie faworyzował prosina to byłbym za tym byś dalej był adminem.

OKO:

Brak mutacji, regulamin raz zna, raz nie zna, mało aktywny.

Vroy:

Kulture poprawił, regulamin zna ( choć czasem dopytuje o pewne punkty w nim, ale nie widzę w tym problemu bo każdy ma prawo się zapytać), bardzo aktywny.

Według mnie jeden z lepszy guardów na serwerze liczę na to, że dostanie admina bo wykonuję swoje zadania idealnie. Dodatkowy plus to to, że gra po nocach gdy jest mało graczy, a żadnego admina i przydałoby się kogoś zbanować a on nie ma takiej mocy.

Wujos:

Aktywny, ogarnia, przyjemny, bardzo dobry admin.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt wszystkim :3

Edytowane przez Eno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wasze posty połączyłam ze względu na święta nie ukarze Was warnem. OPCJA EDYTUJ

 

 

Kenny oficjalnie zostaje strażnikiem.

Wujos oficjalnie zostaje adminem.

Black pozostawiam Cie jeszcze na okresie próbnym, sprawdzę uwagi innych osób.

Vory oficjalnie zostaje strażnikiem.

Oko zostanie niedługo sprawdzona aktywność adminów na serwerze, zdecyduje jego dalszy byt.

 

 

 

Dziękuje, zamykam.

 

:mikolaj:

 

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności