Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na BlackDGame


JamaicaDrugs

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: JamaicaDrugs
2. Kto zawinił? (admin/gracz): BlackDGame
3. Nick oskarżonego:MyYsterio0O#Śilver
4. Steam_ID oskarżonego: nie podam mysterio mi dosle i zedytuje
5. Data i godzina zdarzenia: wczoraj 23.12.2015r godzina 21.10 +
6. Mapa ba_jail_sand_final_beta2
7. Opis sytuacji: Podczasz pojedynku gracz mysterio nacisnął skakankę i poprosił blacka aby walczyli tam (głos włączenia skakanki słyszalny dla blacka) on wszedł tam  po pewnym czasie myserio wyszedł i skakanka zabiła blacka . Na co obrażony black odrazu zaczął wymachiwać banem na lewo i prawo . Początkowo chce zbanować vroya gdyż myślał że to on . Gdy mysterio się przyznaje odrazu dostaje bana na 30 min za ,,teamkill" . Myśle że mój dowód wystarczająco przedstawia pochopność jak i nadużywanie władzy przez BlackDGame , sytuacji było więcej ale są już zbyt oddalone w czasie . Życzę ci Black wesołych świąt  człowieku który próbuję pogrążyć Vroya ;)
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):http://320879.node48.pukawka.pl/dem-ba_jail_sand_final_beta2-1450901220-1450903860.zipminuta 6.15 - 7.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek się zaczął powiedział chodz na skakanke , specjalnie ją włączył i z niej uciekł . Vroy stał obok i pomyślałem że to on bo nawet Mysterio powiedział "pomóż kumplu". To tak samo jakby np. Gracz wybiera życzenie bezruch , ten gracy jest np. w terarium to ct włączy jakieś kolece lub jakąś lawe i tt zginie i nie będzie mógł skorzystać z życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GryTrean to co miałem zrobić? Stać w miejscu , unikać walki ? No chyba nie , ponieważ jeżeli wybieram pojedynek to chce pojedynek a nie chce być zabity przez jakiegoś CT w taki sposób ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black, zalosne jest to jak bardzo jestes zaklamany. Chciales zbanowac mnie, powiedzialem ze to nie ja, Mysterio sie przyznal, poczym ty chwile milczales i nagle dostal bana za "teamkill" .

Edytowane przez Vroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności