Skocz do zawartości

Dzieci w CT i odliczanie.


Czikarelli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym temacie chciałbym poruszyć 2 tematy (masło maślane):

1. Dzieci w CT

2. Odliczanie

No to zacznijmy od sprawy numero uno: Dzieci w CT.

     Sprawa wygląda tak, że jakieś dzieci bez mutacji pchają się do CT bo.... bo tak. Rozumiem, jeśli umiałyby prowadzić CT to mogłyby ale jeśli jakiś za przeproszeniem bachor pcha się do CT i nic nie robi, cały czas daje zabawy, jeśli nie prowadzi drze łycz i daje się zabijać dla TT to według mnie nie zasługuje on na bycie w CT. Dlatego mam tu pytanko do OG DROSO czy byłoby możliwe zrobić whitelisty na CT, w sensie, że na forum byłaby rekrutacja do CT i byłyby tam określone wymagania. Teraz każdy może wejść do CT. Istnieją takie upierdliwe dzieci, że pchają się do CT i guard kickuje po 3 dzieci naraz z CT i one znowu wchodzą i tak w kółko, więc myślę, że taka whitelista byłaby dobrą sprawą.

 

Druga sprawa: Odliczanie.

   Kiedyś, kiedy jeszcze zaczynałem grać na tym serwerze ktoś mi powiedział, że prowadzę dobrze ale muszę odliczać, czyli po wypowiedzeniu odliczenia mówić "5, 4, 3, 2, 1, 0". Lecz w regulaminie nigdzie nie jest napisane, że muszę odliczać. Postawię browara każdemu, kto znajdzie punkt w regulaminie w którym jest napisane, że muszę odliczać (temat napisany 27.12.2015). W regulaminie jest tylko punkt:

 

5.3  Prowadzący musi dać więźniom czas na wykonanie polecenia, tyle, aby było to wykonalne przez każdego niezbuntowanego więźnia. Minimalnie PRAWDZIWE 3 sekundy.

 

Czyli tak naprawdę nie muszę odliczać, wystarczy, że poczekam 3 sekundy i tyle. Kiedyś miałem sytuację (jeszcze na początku mojej przygody z prowadzeniem), że zostałem wyrzucony z CT za taką sytuację: Prowadzę, ludzie stoją w szeregu i ja zaczynam mówić "Macie totalny bezruch". Wpisałem !menu, potem wybrałem opcję oznacz i oznaczyłem ludzi kolorami (zajęło mi to z 10 sekund, gdyż nie miałem wtedy jeszcze binda na !menu) i zauważyłem, że ktoś się rusza, więc go zabiłem. Zostałem zkickowany, i po tym, gdy jeden TT uświadomił mi mój błąd przeprosiłem tą osobę za FK i byłem przekonany, że zawiniłem, że zostałem słusznie zkickowany. Ale jak teraz patrzę na tą sytuację, to w sumie nie zrobiłem niczego złego, no bo w sumie dałem na wykonanie polecenia 5 sekund (wtedy było trzeba dać na wykonanie polecenia 5 sekund). Tak naprawdę pewna osoba została zbanowana za to, że nie odliczała i zrobiła przy tym z 30 fragów w 10 rund. Ale ta osoba nie zrobiła nic złego jeśli dała 5 sekund na wykonanie polecenia. Jeśli dawała te 5 sekund, to w sumie teraz należy się ban dla Admina, ale już nie będę szukał tego bo to nie leży w moim interesie. Więc proszę adminów o wypowiedzenie się w tym temacie.

 

 Pozdrawiam, Czika

 

 

 

 

1. Nie, nie, nie!!!! Sytuacja, 3 w nocy, 10 osób na serwerze nikt nie został zaakceptowany na takiego "ctka". Co wtedy? Wszyscy wychodzą z serwera bo co to za gra w jailbreak bez ct'ka.

 
GryTrean podaj mi demko w którym jakiś 8-10 latek o 3 w nocy prowadzi w CT to wtedy pogadamy.  Nawet jeśli wymagania tyczyłyby się mutacji to ty Grytrean też nie spełniałeś wymagań a i tak zostałeś zaakceptowany więc wiesz :D
Edytowane przez Czikarelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie, nie, nie!!!! Sytuacja, 3 w nocy, 10 osób na serwerze nikt nie został zaakceptowany na takiego "ctka". Co wtedy? Wszyscy wychodzą z serwera bo co to za gra w jailbreak bez ct'ka.

2. Rzeczywiście, jest to źle zformuowane w regulaminie jednak "tak się przyjeło" że trzeba odliczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może ja bym raczej poszła w inną stronę ~ jeżeli jest gracz w CT bez mutacji to np. w TAGU musi posiadać grupę " [CSC] JB " (lub inna nazwę, to pierwsze co wymyśliłam) i będzie musiała najpierw taka osoba np. złożyć podanie lub spełniać jakieś warunki by móc do tej grupy dołączyć co będzie ją upoważniało do prowadzenia w CT, oczywiście mając TAG w nicku, prócz wydaje mnie się ułatwienia w rozwiązaniu problemu w przypadku gdyby taki gracz grał gdzieś indziej i nie zmieniał tagu to w pewnym sensie by zareklamował nas. 

 

2. Zostało poprawione

 

 

 5.3 Prowadzący musi dać więźniom czas (i odliczyć na głos) na wykonanie polecenia, tyle, aby było to wykonalne przez każdego niezbuntowanego więźnia. Minimalnie PRAWDZIWE 3 sekundy.

 

 

 

 

_________________

Czekam na wasze zdanie odnośnie pierwszej propozycji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może ja bym raczej poszła w inną stronę ~ jeżeli jest gracz w CT bez mutacji to np. w TAGU musi posiadać grupę " [CSC] JB " (lub inna nazwę, to pierwsze co wymyśliłam) i będzie musiała najpierw taka osoba np. złożyć podanie lub spełniać jakieś warunki by móc do tej grupy dołączyć co będzie ją upoważniało do prowadzenia w CT, oczywiście mając TAG w nicku, prócz wydaje mnie się ułatwienia w rozwiązaniu problemu w przypadku gdyby taki gracz grał gdzieś indziej i nie zmieniał tagu to w pewnym sensie by zareklamował nas. 

 

2. Zostało poprawione

 

 

 5.3 Prowadzący musi dać więźniom czas (i odliczyć na głos) na wykonanie polecenia, tyle, aby było to wykonalne przez każdego niezbuntowanego więźnia. Minimalnie PRAWDZIWE 3 sekundy.

 

 

 

 

_________________

Czekam na wasze zdanie odnośnie pierwszej propozycji. 

Propozycja super, chciałbym jednak żeby admini oraz Guardzi bylo zwolnieni z tego wymogu jako że zostali oni zaakceptowani do ekipy, czyli raczej powinni ogarniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział tak ze to jest bardzo spoko pomysł ze strony Besiałki ale dzisaj była taka sytułacja ze dzieci pszeklinały oraz pchały się do ct a Guardzi i Admini nic z tym nie robiom i to mnie najbardziej wkuza za przproszeniem ale mam tez racje (No dobra W tym czasie nie bylo nikogo z adminów chyba ale guardzi ) I moja prożba zeby Guardzi jak i Admini wzieli się za robote i robili z tym cos 

 

Pozdrawiam

Angelgames :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście już mam dość kastratów w ct, przykład:

Pozwoliłem robertowi prowadzić itd. po zmutowaniu go zaczął wyzywać i obrażać więc czegoś mnie już to nauczyło "Dawałem im jeść z ręki aż mi rękę wje**ali"~~Mój serdeczny ziomeczek-2015 :D

Więc teraz niezależnie czy ktoś ogarnia to poprostu będę banował i tyle.

Queen, bardzo fajny pomysł tylko wyobraź sobię ile ludzi chciałoby to mieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszą rzecz powinni ogarniać admini i guardzi po to są IMO, a nie whitelisty. Ban lista o wiele mniej pracy + zawsze można zwiększyć wymagane 2h na serwerze na więcej, żeby 'Nooby' nie wbijały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprawą dzieci to masz racje, a administracja co ? NIC 

Wczoraj spotkałem się z taką sytuacją, że dziecko mnie obrażało, a admin nic! Spytał się mnie czy dać mu ostrzeżenie... 

To co się dzieje na JB to padaczka, moim zdaniem serwer się opuszcza w rozwoju. Ja jestem za tym, żeby mikrofon był po mutacji. CS od 16 lat a co się dzieje w tej społeczności? Admini nie mutują, nie banują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprawą dzieci to masz racje, a administracja co ? NIC 

Wczoraj spotkałem się z taką sytuacją, że dziecko mnie obrażało, a admin nic! Spytał się mnie czy dać mu ostrzeżenie... 

To co się dzieje na JB to padaczka, moim zdaniem serwer się opuszcza w rozwoju. Ja jestem za tym, żeby mikrofon był po mutacji. CS od 16 lat a co się dzieje w tej społeczności? Admini nie mutują, nie banują.

Administrator* ja nie pozwalam bez mutacji siedzieć w ct i reaguje na wszystkie obrazy ostrzeżeniem, ewentualnie banem, to samo tyczy się używania mikrofonu poniżej 16 lat lub przed mutacją więc proszę nie mówić tutaj o całej administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności