Skocz do zawartości

Dzieciarnia robiąca toksyk na serwie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnie wielu zauważyło ,że jeżeli komuś bez mutacji się pozwala gadać to on potem tego nadużywa i właśnie to chciałbym dzisiaj opisać.

Pewnie pamiętacie czasy kiedy na serwie był spokój a banów w ogóle nie było, ja pamiętam i był to serwer kulturalny no ale to się zmieniło jak serwer stawał się coraz bardziej popularny. Wraz ze wzrostem slotów/ludzi grających na serwie zaczął się robić tzw. toksyk czyli nowi gracze, najczęściej takowe "dzieciaczki" wyzywają każdego za niby "freekill'e". Ja jestem zdenerwowany tą całą sytuacją ponieważ teraz leci kilka banów na dzień a nie tak jak kiedyś ,czyli 1 na miesiąc. Kolejna sprawa to mutacja w ct, jeżeli jakiś gracz ogarnia a nie ma mutacji to moim zdaniem nie powinno się już zezwalać na dalszy pobyt, ponieważ inni ludzie się cisną tłumacząc się ,że ogarniają i on też nie ma mutacji a jeżeli takiemu się odmówi to wielki spam o faworke.

Podsumowując, dobrze byłoby wprowadzić używanie mikrofonu dozwolone po mutacji lub tylko w celach szybkiej komunikacji np: na killday'u- snexi? sojusz ? itd. ale bez przesadnie.

To wszystko, pozdro-snexi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pamiętacie czasy kiedy na serwie był spokój a banów w ogóle nie było, ja pamiętam i był to serwer kulturalny no ale to się zmieniło jak serwer stawał się coraz bardziej

nigdy tak nie było, zawsze były dzieci.

Taki temat już jest i moja rada to dawaj bany, regulamin mowi jasno, ze mikrofon po mutacji, jezeli ktos go naduzywa - ban.

 

 

2.6 Jeśli nie mamy mutacji, bądź skończonych 16-stu lat nie nadużywamy mikrofonu.

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz dopiero admina od miesiąca, dodatkowo wzięłam randomową stronę z banami, jeżeli według Ciebie nawet wcześniej zostawał nadawany jeden ban na miesiąc to jesteś w błędzie http://scr.hu/88tz/utfyp.

 

Takie zachowanie było, jest i będzie, admin jest od tego by banować, wyrzucać takich graczy. Jesteś adminem także do twoich obowiązków należy zachowanie porządku na serwerze, to co opisujesz to zachowanie typowe na które powinieneś zareagować i działać.

Macie szerokie możliwości od mute, wyrzucenia do banów na CT lub serwer ~ także do roboty.

 

 

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności