Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Na Gracza Servera JailBreak


кяคғɔιк ツ

Rekomendowane odpowiedzi

Kod:

1. Twój Nick: τяøιєκ ツ

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz

3. Nick oskarżonego: Gniadzo

4. Steam_ID oskarżonego: http://steamcommunity.com/profiles/76561198020043307/

5. Data i godzina zdarzenia: 20.00 +/-

6. Mapa: waterside

7. Opis sytuacji: Kolega Gniadzio po moim prowadzeniu gdy przegrałem życzenie w pojedynku na degle po tym jak powiedziałem "Jakiego on ma dobrego cela" odpowiedział tym co jest pod spodem i to zdarza się często jak on mnie wyzywa ..

Tak naprawdę on ma prawdopodobie 12/13 lat max gdy ja w sobotę kończę 14 lat ..

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): *DEAD* Gniadziu : milcz krafcik zjebie nikt ci glosu nie daje (Niestety Mam tylko to następnym razem postaram się o ss. Napisał Krafcik Ponieważ wcześniej miałem taki nick mam na to świadków)

 

Niepowiem GryTreen Ponieważ oni gdy niema żadnego Guarda ani Admina robią tak naprawde co chcą mówią oraz wyzywają .. Droso jak może niech sprawdzi logi konsoli na postaram się o ss'y i o demko ale mam świadków na to . Wystarczy popytać graczy większość powie że wyzywał :)

 

Godzina : 19:50 - 20.05 Data: 05.01.2016 Koniec zabawy KD oile dobrze pamiętam :)

 

 


 

Sorry panowie, że pozwolę się wtrącić, ale chyba nie wszyscy wiecie, że gameme stats też posiadają zakładki z różnymi logami. Zapewne chodzi o tego gracza http://classicffa.gameme.com/playerinfo/398969po prawej stronie pod tabelką macie wydarzenia, nagrody, sesja, czat i wystarczy wejść w ten czat i macie całą jego historię.

 

Tak na 2 stronie jest too co on pisał :)

Edytowane przez Q♥een
Kolor czerwony tylko i wyłącznie dla administracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego czegoś nie można uznać jako dowód.

Można ew. prośic droso aby sprawdził logi, za samo takie zdarzenie Gniadziu może ew. dostać upomnienie jednak potwierdzam to że gniadziu jak i pare innych graczy ciebie czasami wyzywa. Czepiają się oni również twojej wady wymowy jednak myślę że większość przestała jak ich troche "postraszyłem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego czegoś nie można uznać jako dowód.

Można ew. prośic droso aby sprawdził logi, za samo takie zdarzenie Gniadziu może ew. dostać upomnienie jednak potwierdzam to że gniadziu jak i pare innych graczy ciebie czasami wyzywa. Czepiają się oni również twojej wady wymowy jednak myślę że większość przestała jak ich troche "postraszyłem" :D

Zgadzam się, tylko ja bym powiedział jak byś dodał demko może bardziej była jasna sprawa, słowami nic nie udowodnisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi date i godzine dokładną to sprawdze co napisał i kto.

 

 

Są tekst w stylu:

-"milcz krafcik zj*bie nikt ci glosu nie daje"

-"K**wa jego mac", "K**wa jego mac"

-"na srodku twojej mamy !"

-"JAPA KRAFCIK"

-"zamknij sie"

-"twoja stara"

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie, że pozwolę się wtrącić, ale chyba nie wszyscy wiecie, że gameme stats też posiadają zakładki z różnymi logami. Zapewne chodzi o tego gracza http://classicffa.gameme.com/playerinfo/398969po prawej stronie pod tabelką macie wydarzenia, nagrody, sesja, czat i wystarczy wejść w ten czat i macie całą jego historię.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdze jedynie to ,że gniadziu często kogoś wyzywa, niejednokrotnie złapał bana.

P.S Krafcik istnieje opcja edytuj ,więc radzę korzystać bo czymś takim nabijasz tylko bezsensownie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności