Skocz do zawartości

Burza Mózgów i Pewna Propozycja.


BLOBI!

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam taką propozycje , otóż to gdy dajemy polecenia więźniom (CT oczywiscie) . Po otwarciu cel nagle wszyscy zaczynaja wybiegac , zmieniac cele itp. Wydaje mi sie że lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenia takiej zasady. Że jeśli ct mówi np : Totalny bezruch , zakaz wychodzenia z cel to jasne ze zakaz wychodzenia z cel i po otwarciu cel nie byłoby żadnego biegania i wprowadzania ,,Chaosu" , a ct miałoby prawo zabic takie osoby (TT). Moim zdaniem byłoby to dobre rozwiązanie , bo jak gram w ct , a często gram to irytuje mnie jak po otwarciu cel wszyscy biegaja i wprowadzaja chaos. Takie jest moje zdanie , wypowiedzcie sie :v

 

EDIT : To jak deycja pozdjęta ? 

Edytowane przez BLOBI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie NIE!
Po co takie coś wprowadzać? Polecenia MAJĄ BYĆ ODLICZNE!
Nie będzie dało się zbuntować a taka gra będzie nudna gdyż wiele osób własnie w taki sposób się buntuje.

To że CT nie potrafi ogarnąć to problem CT, nie powinniśmy zmieniać regulaminu z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie NIE!

Po co takie coś wprowadzać? Polecenia MAJĄ BYĆ ODLICZNE!

Nie będzie dało się zbuntować a taka gra będzie nudna gdyż wiele osób własnie w taki sposób się buntuje.

To że CT nie potrafi ogarnąć to problem CT, nie powinniśmy zmieniać regulaminu z tego powodu.

Nie napisalem żeby zmieniać regulamin , a jaki to problem w buntach skoro dalej bd można uciec a ct bd mialo prawo poprostu Cie zabić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co powiecie na cos takiego, ze

Nakazy/Zakazy, które wszyscy więźniowie już wykonują, nie trzeba odliczać?

Np jak są wszyscy w celi i dajemy zakaz wychodzenia to od razu to wchodzi w życie. Jak stoją to mogę dać bezruch etc

Wiezień powinien mieć jakieś 1s na wykonanie polecenia, aby nie było przypadkowych killi.

Edytowane przez OG droso
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co powiecie na cos takiego, ze

Nakazy/Zakazy, które wszyscy więźniowie już wykonują, nie trzeba odliczać?

Np jak są wszyscy w celi i dajemy zakaz wychodzenia to od razu to wchodzi w życie. Jak stoją to mogę dać bezruch etc

Wiezień powinien mieć jakieś 1s na wykonanie polecenia, aby nie było przypadkowych killi.

Co do bezruchu tak ale polecenia w celach powinny być odliczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co powiecie na cos takiego, ze

Nakazy/Zakazy, które wszyscy więźniowie już wykonują, nie trzeba odliczać?

Np jak są wszyscy w celi i dajemy zakaz wychodzenia to od razu to wchodzi w życie. Jak stoją to mogę dać bezruch etc

Wiezień powinien mieć jakieś 1s na wykonanie polecenia, aby nie było przypadkowych killi.

Dobry pomysł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już powiesz "Po otworzeniu się waszej celi macie zakaz wychodzenia z celi" to do otworzenia celi mija więcej niż 10sekund, więc nie ma sensu znów liczyć do 5 bo więźniowie mieli czasu aż nad to ile powinni. ;3 I jak ktoś wyjdzie z celi to od razu zabić bo miał zakaz opuszczania celi po jej otwarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już powiesz "Po otworzeniu się waszej celi macie zakaz wychodzenia z celi" to do otworzenia celi mija więcej niż 10sekund, więc nie ma sensu znów liczyć do 5 bo więźniowie mieli czasu aż nad to ile powinni. ;3 I jak ktoś wyjdzie z celi to od razu zabić bo miał zakaz opuszczania celi po jej otwarciu.

Własnie po to napisałem ten temat :D Dzięki za zrozumienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na tym serwerze zaczyna być robione po to żeby nie dało się zbuntować.

Są dwa typy ludzi na serwerze, buntownicy, czyli osoby które wolą się buntować niż słuchać poleceń i "nie buntownicy", czyli osoby które wolą słuchać poleceń.

Dlaczego wszystko zaczyna byćrobione po to żeby nie dało się zbuntować?

Jeżeli CT nie umie ogarnąć to ICH PROBLEM, niech nie wchodzą do ct.

 

My na GO też mamy w sklepie tylko DEAGLE z 1 nabojem...

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GryTrean zapraszam kiedyś na JB 1.6, zobaczysz, że te zasady nie przeszkadzają w buntach. Bunty da się zrobić tylko na początku trzeba słuchać CT a jak jest nierozważny to grupowy atak, albo samemu zacząć strzelać ;3

 

Wy na CS GO macie pistolety 30 naboi i 120 w magazynku,

my na 1.6 mamy deagla z 1 nabojem albo nic a i tak bunty są częścią rozgrywki ;3

 

EDIT:Musze pograć więcej na JB GO i będę miał swoje porównanie wyrobione ;3

 

 

 

 

 

EDIT 2:

Nikt przecież nie mówi, że co rundę będzie zakaz wychodzenia z celi! :D

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram GryTreana. Wszystkie nakazy jak i zakazy powinny być odliczane. Jeżeli osoby grające w CT nie dają sobie rady z buntami to znaczy, że jeszcze mają wiele do nauczenia. Spokojnie z dzisiejszym regulaminem można prowadzić na każdej mapie. Bunty były, są i będą, ale jak zdarzają się co rundę to tylko przez ludzi którzy nie ogarniają CT.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wyżej dobrze gada, polać mu! :D

Jeżeli polecenia typu: "Zakaz wychodzenia z cel" czy nawet "Bezruch" nie trzeba by było odliczać byłoby to bez sensu. W praktyce nic to nie zmieni, a wprowadzi tylko nie potrzebny zamęt wśród graczy. Wchodząc do CT musimy liczyć sie z tym, że nie każdy będzie wykonywał nasze polecenia, czyli sie po prostu buntował.

 

 

To jest tylko moje zdanie i moja opinia na ten temat.

 

 

EDIT

Tu akurat snexi masz rację, dawniej nie było tyle buntów. Z tym, że teraz jest to ułatwione. Nie dość, że mamy dodatki z gangów, dla których większość sie buntuje po to żeby być w topce albo dla repektu to jeszcze możemy wybrać rasę dająca nam kolejne bonusy.

 

EDIT 2

Snexi co do twojego pomysłu jestem za. Gracz wtedy mógłby tylko i wyłącznie wyrzucić broń nie wykonując przy tym żadnego ruchu typu: obrót, skok itd.

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram GryTreana. Wszystkie nakazy jak i zakazy powinny być odliczane. Jeżeli osoby grające w CT nie dają sobie rady z buntami to znaczy, że jeszcze mają wiele do nauczenia. Spokojnie z dzisiejszym regulaminem można prowadzić na każdej mapie. Bunty były, są i będą, ale jak zdarzają się co rundę to tylko przez ludzi którzy nie ogarniają CT.

Jak grasz od początku serwera to powinienes wiedzieć ,że kiedyś nie było takiego buntu co rundę ,że wszyscy lecą na ct.

Poradź sobie z 10 osobami ,które wybiegną z celi wprost na ciebie. Życzę powodzenia.

A co do propozycji to jestem za tym ,że jeżeli ct podczas totalnego bezruchu powie "Kto ma broń zabijam" mogą w tym momencie wyrzucić broń nie chodząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Uważam, że odliczanie jest spoko, bo kto chce się zbuntować to i tak to zrobi, natomiast z tym wyrzucaniem broni to faktycznie byłoby lepiej, jakby komenda "wyrzuć broń" była ważniejsza od "totalny bezruch" bo jak taki CTek stanie z kałachem obok czyjejś głowy i mówi, że ma wyrzucić broń albo zginie za 5,4.... to spora ilość graczy po prostu ją wyrzuci, i potem się dziwią, "dlaczego mnie zabiłeś, przecież wyrzuciłem". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz od początku serwera to powinienes wiedzieć ,że kiedyś nie było takiego buntu co rundę ,że wszyscy lecą na ct.

Poradź sobie z 10 osobami ,które wybiegną z celi wprost na ciebie. Życzę powodzenia.

A co do propozycji to jestem za tym ,że jeżeli ct podczas totalnego bezruchu powie "Kto ma broń zabijam" mogą w tym momencie wyrzucić broń nie chodząć.

Snexi, od początku nie gram, ale gram dłuższy czas i wiem, że nie raz sobie radziłem z takimi typami buntów. Wystarczy trochę pomyśleć i dobrze rozstawić innych graczy w CT podczas prowadzenia i nie ma żadnych problemów z buntami.

Co do posiadania broni podczas totalnego bezruchu. Gdy CT każe więźniowi wyrzucić broń podczas totalnego bezruchu ten powinien zginąć bo się ruszył. Jest kilka prostych sposobów aby uniknąć buntu a pozbyć się broni np. zakazać więźniowi obracania się/lub kazać patrzeć mu się na sprzyjający nam kierunek będąc za nim, odwołać mu totalny bezruch kazać wyrzucić/wystrzelić broń w przeciwnym kierunku niż nasz, a gdy tego nie zrobi bądz się obróci zabić. Jak wykona poprawnie polecenia odwołać mu dane przez ciebie wcześniej polecenia i dać mu totalny bezruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snexi, od początku nie gram, ale gram dłuższy czas i wiem, że nie raz sobie radziłem z takimi typami buntów. Wystarczy trochę pomyśleć i dobrze rozstawić innych graczy w CT podczas prowadzenia i nie ma żadnych problemów z buntami.

Co do posiadania broni podczas totalnego bezruchu. Gdy CT każe więźniowi wyrzucić broń podczas totalnego bezruchu ten powinien zginąć bo się ruszył. Jest kilka prostych sposobów aby uniknąć buntu a pozbyć się broni np. zakazać więźniowi obracania się/lub kazać patrzeć mu się na sprzyjający nam kierunek będąc za nim, odwołać mu totalny bezruch kazać wyrzucić/wystrzelić broń w przeciwnym kierunku niż nasz, a gdy tego nie zrobi bądz się obróci zabić. Jak wykona poprawnie polecenia odwołać mu dane przez ciebie wcześniej polecenia i dać mu totalny bezruch.

Nie koniecznie , moim zdaniem wprowadzenie tego wszystkiego o czym mówił droso ja i CiapatyMurwa miałoby sens bo gra stałaby się przyjemniejsza, a nie co runde bunty ;) Tutaj nawet nie ma roli ogarniety ct czy nie ogarniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co powiecie na cos takiego, ze

Nakazy/Zakazy, które wszyscy więźniowie już wykonują, nie trzeba odliczać?

Np jak są wszyscy w celi i dajemy zakaz wychodzenia to od razu to wchodzi w życie. Jak stoją to mogę dać bezruch etc

Wiezień powinien mieć jakieś 1s na wykonanie polecenia, aby nie było przypadkowych killi.

Jestem za, Kiedyś dało się spokojnie powadzić cała rundę i wychodziło się na mapkę.

A teraz nikt nie idzie z TT na mapkę bo nie ma jak gdyż każdy się buntuje. Mnie to już irytuje..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywnosci

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności